Coronavirus هل کالیفرنیا اعتماد مصرف کننده به 7 سال اخیر

عدم پیشرفت در برابر coronavirus ساخت کالیفرنیا خریداران اضطراب و فشار به دولت اعتماد مصرف کننده به هفت سال کم است.

در این کنفرانس هیئت مدیره گزارش خود شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده برای کالیفرنیا بود که در 64.7 در ماه ژوئیه به پایین از یک تجدید نظر 77.5 یک ماه زودتر دور و زیر 114.5 یک سال پیش. آخرین باری که شاخص پایین تر بود در ماه مارس 2013 در اوایل رکود بزرگ اقتصادی.

بیایید به یاد بیاورید که در اواخر زمستان این بیماری همه گیر را گسترش مجبور دولت به موضوع دشوار “در خانه ماندن” سفارشات که خفه کسب و کار و تحت فشار قرار دادند بیکاری به بالاترین رکورد. اولیه مستند سرد گسترش COVID-19 و مجاز برای بسیاری از کسب و کار reopenings در نتیجه rehirings و افزایش خوش بینی.

که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا یک اندازه گیری در داخل و شاخص اعتماد به نفس بود تا در ماه جولای: کالیفرنیا مصرف کنندگان از نظر شرایط فعلی افزایش از ماه ژوئن هر چند این خوش بینی است که یک سوم از آنچه در آن بود قبل از ماه مارس است.

به تازگی افزایش virus عفونت و مرگ و میر مرکب با تظاهرات در برابر همه گیر پیشگیری از ابزار مانند ماسک و اجتماعی فاصله مجبور دولتی به اقتصادی U-نوبه خود. این محدودیت های حفظ خواهد کرد بیکاری بالا و افزایش اقتصادی شک و تردید است. پس از آن کمی تعجب است که خریداران چشم انداز در سطح ایالت به عنوان اندازه گیری توسط یک برش دیگر از این شاخص کاهش یافت و به هفت سال کم است.

کالیفرنیا تنها نیست. این کنفرانس همچنین آهنگ هفت دیگر کشورهای بزرگ. برای این ماه به طور کلی اعتماد به نفس افزایش یافت و تنها دو کشور در حالی که بهبود در هر نقطه در طول سال است. شرایط فعلی بهتر بود در پنج متحده برای ماه و هیچ یک بیش از 12 ماه. انتظارات رز فقط در یک دولت برای ماه و سال.

در سراسر کشور ایالات متحده شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافت و به چهار سال اخیر: 92.6 در ماه جولای در مقابل 98.3 یک ماه زودتر و از 135.8 یک سال پیش.

ایالات متحده مشخصات خریداران از شرایط فعلی افزایش یافته و در ماه و کاهش بیش از 12 ماه. در ضمن مصرف کنندگان اقتصادی امیدوار بودند بدتر در مقایسه با ماه قبل و کمتر خوش بینانه در مقابل یک سال پیش از آن.

به عنوان برای دو خرید عمده ملی در نظر …

قصد دارد به خرید یک خانه در ظرف شش ماه ؟ 7.4% این ماه در مقابل 6.8% یک ماه زودتر و 7.4 درصد سال پیش. پنج سال به طور متوسط ؟ 6.2%.

خرید خودرو برنامه ؟ 11.5% این ماه در مقابل 11.9% یک ماه زودتر و 12.5% از یک سال پیش. پنج سال به طور متوسط ؟ 12.5% است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید