“آزمایش lynchpin به همه بهداشت عمومی اقدامات خود را از” دانشگاه جانز هاپکینز استادیار طب اورژانس لورن Sauer گفت: “بلومبرگ نظارت” این هفته است. در تاریخ 27 فوریه وجود دارد 2 نفر تست شده در ایالات متحده برای COVID-19. در مارس 27, مجموع آزمايشات 665,689 تست شده و در 27 آوریل وجود دارد 5,593,495 تست شده و ظرفیت آزمون بیش از 200 ، 000 هر روز در محل. از کسانی که بیش از 5.59 میلیون آزمون 981,134 مثبت بودند با 4,077 در انتظار. به عنوان از آوریل 27 50,327 مرگ و میر گزارش شده از این ویروس در سراسر ایالات متحده و در آن سرزمین.

شما می توانید روزانه بالغ برای تست هر دولت و در سراسر ایالات متحده در covidtracking.com.

در اینجا برخی از تاریخ های کلیدی در دولت فدرال طرح به سطح شیب دار بالا تست:

مارس 13: FDA مسائل یک EUA برای رچ را cobas COVID-19 آزمون در عرض 24 ساعت پس از دریافت نرم افزار.آوریل 18: FDA مسائل مربوط به اولین اورژانس با استفاده از مجوز برای یک نقطه از مراقبت COVID19 تست تشخیصی (ابوت).مارس 21: FDA اجازه اولین COVID-19 تست تشخیصی با صفحه اصلی مجموعه گزینه (LabCorp).به عنوان از آوریل 27: FDA صادر کرده است 70 اضطراری با استفاده از مجوز (62 مولکولی در آزمون و 8 برای سرولوژی).

نمودار زیر نشان می دهد برخی از پیشرفت های ساخته شده در ایالات متحده آمریکا

تجمعی COVID-19-مربوط به بستری شدن نرخ از مارس 1 در حال به روز رسانی بارگیری در این هفته. کلی تجمعی بستری نرخ 20.0 هر 100,000 با بالاترین نرخ در افراد 65 ساله و مسن تر (63.8 در هر 100 ، 000) و 50-64 (32.8 در هر 100 ، 000).

کالیفرنیا آزمایش اولویت

وقتی استاندارد برای جمعیت تفاوت در هر 1 میلیون نفر از مردم کالیفرنیا رتبه 48 با 6,550 آزمون خام در هفته اول آوریل است. رود آیلند رتبه اول با اکثر تست های فرآوری شده در 29,037 و ویرجینیا رتبه 51 فقط با 5,740 آزمون پردازش شده است.کالیفرنیا بوده است و عقب مانده در پردازش COVID-19 آزمون برای سه هفته گذشته رتبه 50 در مارس 3 تا 45 هفته دوم و بازگشت به 48th سوم week.Gov. گاوین Newsom می گوید کالیفرنیا در حال بهبود است.

“ما شاهد قابل ملاحظه ای بزرگتر اعداد تست شده در روزانه. کمی بیش از 18,800 (12 آوریل) دیروز. کمی بیش 12,500 امروز. ما شاهد افزایش تعداد کسانی که نسبت به حتی یک هفته پیش. ما می خواهیم برای رسیدن به 25,000 آزمون در هر روز در چند هفته آینده” Newsom گفت. همانطور که در آوریل 19, تست برای COVID-19 در حال تبدیل شدن بیشتر به راحتی در دسترس در بیمارستان های دانشگاهی و تجاری و عمومی بهداشت و درمان آزمایشگاه در سراسر کالیفرنیا.وجود دارد چهار اولویت برای تست در حال حاضر:اولویت 1:بيماران بستری در بيمارستان.علامتی کارکنان مراقبت های بهداشتی.افراد شناسایی شده برای تست توسط بهداشت عمومی تماس با تحقیقات و کنترل بیماری فعالیت های در معرض خطر تنظیمات از جمله هر دو ساکنان و کارکنان (جمع زندگی تاسیسات تادیبی امکانات).اولویت 2:نمایش فیلم بدون علامت ساکنان جمع امکانات زندگی قبل از پذیرش یا re-پذیرش (یک بستری بیمار خواهد بود نمایش برای COVID-19 قبل از تخلیه به یک جمع زندگی تسهیلات).غربالگری بدون علامت کارکنان مراقبت های بهداشتی (آسایشگاه کارگران, کارگران بیمارستان).علامتی مردم ضروری سلامت و ایمنی عمومی مشاغل.(پاسخ اول اجرای قانون جمع امکانات زندگی کارگران).علامتی افراد 65 سال سن یا مزمن شرایط پزشکی.

اولویت 3:علامتی مردم ضروری در زیرساخت های مشاغل (ابزار کارگران, تامین مواد غذایی کارگران و دیگر کارکنان).اولویت 4:جامعه مبتنی بر تست از همه کم خطر علامتی مردم است.نظارت تست از افراد بدون علامت.مردم باید در خانه بمانند و به دور از دیگران تا زمانی که آنها تا به حال هیچ تب بدون استفاده از تب-کاهش داروها; آنها دیده می شود بهبود در علائم تنفسی برای حداقل 3 روز; و از آن شده است حداقل 7 روز پس از علائم خود را برای اولین بار به نظر می رسد به عنوان مثال حداقل طول زمان خواهد بود 7 روز.

این اولویت در حال تغییر به عنوان تست در دسترس را افزایش می دهد.

که در آن آزمایش رخ می دهد

آزمون می تواند انجام شود در یک بیمارستان و یک درمانگاه یک جامعه تست سایت و یا از طریق صفحه اصلی کیت مجاز توسط FDA این هفته است. وجود دارد بدون آزمون است که می تواند انجام شود به طور کامل در صفحه اصلی به تاریخ. اما در روز دوشنبه FDA مجاز اولین COVID-19 آزمون برای صفحه اصلی مجموعه ای از نمونه های ارسالی به آزمایشگاه برای پردازش و گزارش آزمون. این مجوز تنها به صفحه اصلی مجموعه تست که صادر شده است به اورژانس با استفاده از مجوز برای LabCorp را COVID-19 RT-PCR آزمون. اگر شما فکر می کنم شما باید علائم شما باید خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا پزشک ، بیمارستان و تمرکز بر روی به طور قابل توجهی بیمار بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی. این مهم است که به نگه داشتن بیمارستان و بخش اورژانس به عنوان به عنوان ممکن است به درمان بدحال مردم است.کلینیک تمرکز بر روی افراد مبتلا به دیگر مشکلات پزشکی و مهم است که برای جلوگیری از آلوده کردن مردم با شرایط دیگر.l جامعه تست سایت می توانید با ارائه حرفه ای مدیریت تست به صورت خفیف علامتدار یا بدون علامت مردم است. چندین درایو کردن سایت در کالیفرنیا اما اینها تنها با وقت قبلی.صفحه اصلی تست در حال توسعه است اما نه به طور گسترده ای استفاده می شود به تاریخ.نوع آزمون: نازوفارنکس سواب که قرار داده شده در پشت فرد حفره بینی شده است بیشتر به طور گسترده ای توصیه می شود زیرا آنها تست یک محل است که شناخته شده است که دارای مقادیر زیادی از SARS-CoV-2 ویروس. اگر گرد و خاک نیست و رسیدن به پشت حفره بینی این ویروس ممکن است تشخیص داده نمی شود حتی اگر فرد علامتی و آلوده است.

برای باز کردن این کشور

در کاخ سفید دستورالعمل برای باز کردن این کشور دوباره تست نقش مهمی دارد. مقامات بهداشت و درمان ایجاد کرده اند که سه رویکرد مرحله به مرحله. این مراحل کمک خواهد کرد که دولت و مقامات محلی در هنگام بازگشایی اقتصاد خود را گرفتن مردم به کار و در ادامه برای محافظت از آمریکا زندگی می کند. معیارهای زیر باید رعایت شود برای رسیدن به مرحله 1:SYMPTOMSDownward مسیر آنفلوانزا مانند بیماری های گزارش شده در یک دوره 14 روزه و رو به پایین مسیر COVID-مانند موارد گزارش شده در یک دوره 14 روزه.

CASESDownward مسیر از موارد مستند در یک دوره 14 روزه یا رو به پایین مسیر مثبت آزمایش به عنوان یک درصد از کل آزمون ظرف مدت 14 روز (تخت یا افزایش حجم از آزمون).HOSPITALSTreat همه بیماران بدون بحران مراقبت و قوی تست برنامه در محل برای در خطر کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله ظهور آنتی بادی آزمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو