ساحل طولانی دولت مردان بسکتبال مربی دن مونسون در روز پنج شنبه بعد از ظهر خود را تایید کرد 18-year-old daughter Mollie آلوده شده است با کوروناویروس.

مونسون گفت که او نمی تواند مطمئن باشد اما آن است که ممکن است او گرفتار این ویروس در حالی که حضور در یک چهارم جولای جمع آوری و در خانه دوست. همراه با تشخیص او که تایید شد یکشنبه, او قرارداد ذات الریه و فرار یک تب به عنوان بالا به عنوان 104.7 درجه است.

“خوشبختانه امروز او را انجام OK” یک رها مونسون گفت: از طریق تلفن. “اما او تا به حال یک رابطه جنسی خشن در حالی که برای رفتن.”

مونسون گفت: دختر خود تب خیره شد و هنوز هم حاضر چهارشنبه.

“اما من خوشحالم که به گزارش این روز زمانی که او از خواب بیدار او 98.7 شده است و او زیر 100 در تمام طول روز امروز” مونسون گفت: “بنابراین ما احساس او را امیدوارم گوشه ای تبدیل شده بود.”

مونسون گفت: دختر خود را بیدار او و همسرش Darci حدود 4 صبح روز شنبه گفت او احساس خوبی است. آنها در زمان او به مراقبت های فوری که در آن یک COVID-19 تست گرفته شد و پنومونی تشخیص داده شد.

“بنابراین ما باید Z-بسته (Zithromax) و برخی از چیزهایی که او را به خانه بردند و ما نمی تواند کنترل تب در دوشنبه” مونسون گفت. “همسر من بود و به او Advil و تیلنول به حداکثر شما می توانید و آن را خونتان در یک نقطه در 104.7. بنابراین به عنوان پدر و مادر ما رو دست پاچه و او را به اورژانس و در حدود نیمه شب است و ما نمی گردیم تا حدود 6:30 صبح روز بعد.

“آنها یکی دیگر از تست و گفت: ذات الریه بدتر شده است. آنها به او دوز از آنتی بیوتیک های مختلف سعی در مبارزه با آن بوده است.”

مونسون نشان داد این قسمت به او داده اضافه شده در چشم انداز.

“شما فکر می کنم آن را فقط رفتن به پیر و یا ضعیف و یا مردم شما را نمی دانم,” او گفت: از coronavirus.. “منظورم این است که ضربه بسیار سخت است چرا که او احتمالا از همه جا از ما خانواده است. او از دبیرستان فارغ التحصیل شده و او امضا بورس تحصیلی در گنزگا به ردیف خدمه.”

مونسون گفت که او در واقع احساس خوش شانس است که او در چنین شکل و خوب است قبل از ابتلا به COVID-19.

“مثل من پدر و مادرم گفت من فکر نمی کنم مردم عصر ما می تواند در برابر آنچه او را از طریق رفت,” او گفت:. “این سخت بود برای دیدن او می خواهم که به من گفت: تیم من است که من کردم مختلف احترام به این افراد سن آنها. آن را نه فقط … منظورم این است که او 18, درست مثل من و بازیکنان است.”

همیشه مراقب باشید

مونسون که گفت هیچ کس دیگری در خانواده خود دارای علائم و گفت که او و خانواده اش شده اند با پوشیدن ماسک و سخت کوش خود را با شستن دست ها در طول بیماری همه گیر.

“اما دوباره و به من گفت: تیم من این است که او به عنوان یک دبیرستان, آن را سخت به او بگویید که شما می دانید برای رفتن خداحافظی به یک دوست که رفتن به کالج و یا هر” مونسون گفت. “و او با برخی از دوستان برای چهارم جولای برای برخی از وسایل آتش بازی و ما در حال فکر کردن یا او آن را کردم پس از آن یا پس از آن.

“و همسر من ساخته شده او را به تست در جولای 6th, و او می تواند آن را بدست در آن مراقبت های فوری هنگامی که او رفت.”

مونسون گفت: همسر او شده است در تلفن روز گذشته به والدین اجازه دادن به آنها را می دانم که بچه خود را می تواند همچنین آلوده در آن جمع آوری است.

– خبرنگار باب Keisser کمک به این گزارش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو