Coronavirus هوا: مالیاتی کالیفرنیا مجموعه به شاقول 20 درصد

یکی از بزرگ کالیفرنیا سازمانی که از لحاظ اقتصادی با چکش توسط coronavirus است که دولت خود را.

مانند همسالان خود در سراسر جهان در کالیفرنیا دولت هزینه های خشمگینانه به نبرد با این بیماری همه گیر. در همان زمان و در نتیجه کسب و کار خاموش شدن ناگهانی استفاده می شود به سرعت گسترش ویروس این است که کاهش مالیات بر مجموعه.

Fitch در رتبه های عمده وال استریت اعتباری گریدر آمده است با اولین نگاه نگاه کنید که چگونه بودجه دولت خواهد شد کرایه در stay-در-خانه/اجتماعی فاصله دوران که کتک کسب و کار آب و هوای اطراف این سیاره است.

با وجود برآورد که: 1-در-5 دلار مالیات می تواند از دست رفته به ویروس Fitch چسبیده است در حال حاضر با دولت “AA” امتیاز آن را به دولت در ماه اوت است. که بالاترین درجه Fitch در کالیفرنیا از سال 2002. تنها هفت کشور را در رتبه های پایین تر.

اما این تاکید که درجه — با “ثبات” چشم انداز نمی آمد بدون یک سری از هشدارهای نشان می دهد که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی خطر با کمک (ahem, جریان های نقدی) که دیگران پرداخت خواهد شد. ضمنا Fitch به تازگی قرار داده و “چشم انداز منفی” هشدارهای خود را رتبه بندی برای نیویورک و آلاسکا.

به عنوان Fitch قرار داده کالیفرنیا گرفتاری: “بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد مقیاس پتانسیل درآمد تاثیر و دولت احتمالی پاسخ به آن است.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را به تجدید نظر در بودجه دولت به دلیل در ماه آینده ارائه خواهد شد اوایل سرنخ در دولت آینده مالی. و به یاد داشته باشید هر گونه کاهش در هزینه های دولت بیشتر خواهد شد کوچک در کالیفرنیا اقتصاد است.

Fitch ارائه می دهد یک ملول حدس زدن در چه عمقی کاهش ممکن است.

با استفاده از یک دور جهانی چشم انداز کوتاه اما قوی رکود Fitch می بیند کالیفرنیا درآمدهای مالیاتی 20 درصد در یک سال و یک 7.9% از دست دادن بیش از سه سال است.

که تندتر قطره از رکود بزرگ را در بودجه آسیب. و این بزرگتر کاهش نسبت به بسیاری از کشورهای: Fitch می بیند معمولی درآمد دولت پایین 11.3 درصد در سال اول پاییز و یک 2.7% سه سال شیب.

این اقتصادی در سراسر جهان در معرض فاجعه کالیفرنیا دولت را منحصر به فرد منابع مالی: سنگین آن را شرط بندی در مالیات بر درآمد است که در حال حاضر فضل در شک و تردید جدی است.

برنده توسط کالیفرنیا در وال استریت قبلا تولید شده در حدود یک ششم از دولت را مالیات بر درآمد مجموعه در قالب سرمایه-سود و مالیات. اخیر سهام سقوط خواهد کرد به احتمال زیاد خفه سود تجاری. و Fitch یادداشت های سرمایه-مالیات بر سود مجموعه سقوط 78% در رکود اقتصادی ،

در سمت به علاوه فیچ می گوید کالیفرنیا نقدی قابل توجهی برای مبارزه با ویروس ها و شناور باقی می ماند: $5.2 میلیارد دلار در این صندوق به طور کلی تعادل و $16.5 میلیارد دلار در آن “بودجه تثبیت” یا “روز بارانی” به حساب. دولت قرار داده 1.3 میلیارد دلار دیگر از صندوق اضطراری به سمت همه گیر نبرد.

و فراموش نکنید که گزاره 98. این 1988 رای دهندگان ابتکار عمل را به طور خودکار قطع حساس سیاسی و تکه بزرگ از دولت صرف: آموزش و پرورش است. که صرفه جویی خواهد شد کمک دولت خود جریان نقدی. اما این کاهش تنها فشار هزینه-از-تحصیل بحث به سطوح محلی.

به علاوه Fitch جزئیات شمع فدرال نقدی — “نجات” یا “محرک” بسته به دیدگاه های خود را — که ممکن است در آینده به دولت با تشکر از حرکت های اخیر در واشنگتن, DC.

وجود دارد کمک مستقیم از 8.4 میلیارد دلار رسید به دولت و $6.9 میلیارد به شهرداری های محلی. تا $4.46 میلیارد برای پرداخت افزایش مدیکر پرداخت. فدرال رزرو می تواند به من قرض بدهید کالیفرنیا به $39 میلیارد دلار است. و سازمان مدیریت اضطراری فدرال بازپرداخت می تواند در مجموع 7 میلیارد دلار با 500 میلیون دلار در حال حاضر پیشرفته.

همه کشورها در صورت مشکل بودجه چالش اما فیچ می گوید: “در کالیفرنیا قرار گرفتن در معرض اقتصادی و درآمد cyclicality است که در میان بالاترین متحده است. درآمد انتظارات به احتمال زیاد به شدت کاهش می یابد با کاهش رشد اقتصادی و ادامه داد: سهام نوسان باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>