پس از هفته ها کاهش مرگ و میر روزانه مرگ و میر از COVID-19 در کالیفرنیا بیش از 100 روز سه شنبه برای ششمین بار از این بیماری همه گیر در حالی که موارد جدید در ادامه به افزایش در سرعت دیده می شود نه قبل از این هفته.

وجود 107 مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش شده در سراسر کشور روز شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان خبری دولت مرگبارترین روز از 10 ژوئن و تنها روز دوم ماه ژوئن با بیش از 100 مرگ و میر. نیز وجود دارد در مورد به عنوان بسیاری از موارد به عنوان روز را در هم کوبید به گزارش قبلی رکورد با 8,184 موارد جدید; روز سه شنبه یکی دیگر از 8,188 موارد اضافه شده به تجمعی تعداد به 230,764.

بستری شدن در بیمارستان به آمار بالا در سطح ایالت و نزدیک خود را اواسط ماه مارس قله در منطقه خلیج است. این 423 بیماران بستری در این منطقه بیشتر از آوریل 20 و 60 درصد بالاتر از یک هفته پیش. ایالت بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است 32 درصد در هفته گذشته به 5,047. در لس آنجلس, پرجمعیت ترین شهرستان در کشور و مقامات نگران ضربه ICU ظرفیت وجود دارد تنها 24 فشرده-واحد مراقبت تخت سمت چپ در روز سه شنبه به گفته یکی از وزارت بهداشت مشاور.

موارد در منطقه خلیج نیز به آمار بالا سهشنبه با 10 شهرستانهای ترکیب به گزارش 830 موارد جدید از جمله سوابق روزانه در المدا (202) و سلنو (162) در حالی که کنترا کوستا (161) هشت کوتاه از علامت این مجموعه دوشنبه. Alameda آگهی های منطقه در حال حاضر در بیمارستان بستری بیماران با 111, 44 درصد افزایش از یک هفته پیش. لس آنجلس, نارنجی, رودخانه, San Diego سان برناردینو, Kern, San Joaquin, Fresno و استنیسلاس شهرستانهای همه بیشتر بیماران بستری از هر شهرستان در منطقه خلیج است.

داشتن بیش از 4500 نفر در یک روز قبل از هفته گذشته دولت تنها یک بار در گذشته هشت روز گزارش شده کمتر از 4,500 در یک روز. هفت روز به طور متوسط از موارد جدید بود که در 4,601 یک هفته پیش در حال حاضر 5,715 — افزایش 24 درصد و بالاترین نقطه آن از این بیماری همه گیر. در همین حال دولت در حال آزمایش 20% بیشتر مردم هر روز نسبت به هفته گذشته است. پس از یک کاهش شدید سربازان ارتش از زیر 5 درصد به حدود 6 درصد تست-رای مثبت باقی مانده است سرسختانه در 5.9% برای چهار روز گذشته.

در سرانه اساس کالیفرنیا تست بیشتر ساکنان آن از همه اما شش ایالت و واشنگتن دی سی در حالی که آن رای مثبت باقی مانده در وسط بسته است. این نرخ در کشورهای دیگر تجربه موج در این ویروس هستند و در برخی موارد سه گانه است که از کالیفرنیا. در طول هفته گذشته 22.9% از آزمون در آریزونا در حال بازگشت مثبت 16.1 درصد در فلوریدا 15.4 درصد در نوادا و 14.6 درصد در تگزاس است.

تا زمانی که موارد در حال افزایش است, مرگ و میر را به دنبال ندارد. حتی به عنوان موارد جدید علامت تا روزانه به طور متوسط مرگ و میر باقی مانده است حدود 60 پایین از قله 80 در روز در اواخر ماه آوریل است. منطقه خلیج که در آن سنبله در موارد آمد و حدود یک هفته پس از دیگر بخش های دولت تا کنون در امان است, بدترین ویروس. آن 10 شهرستان اختصاص شش نفر از 107 مرگ و میر (5.6%) سهشنبه در حالی که لس آنجلس شاهنشاهی و نارنجی شهرستانهای همه گزارش حداقل 10 مرگ و میر به عنوان ایالتی آمار تلفات 6,083.

اما Dr. Anthony Fauci و دیگر کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که مرگ و میر عقب مانده شاخص و مشابه را افزایش می دهد می تواند در افق. آن می تواند تا دو هفته علائم به نظر می رسد به دنبال انتظار برای دریافت نتایج آزمون. می توان آن را یک هفته دیگر برای کسانی که علائم نیاز به کمک های پزشکی. هنگامی که یک بیمار در بیمارستان بستری شده است, نتیجه و جدول زمانی می تواند متفاوت باشد. همه می گویند یک چشم انداز مثبت در مرگ و میر این هفته می تواند منعکس کننده عفونت از تا و یا احتمالا حتی قبل از یک ماه پیش.

بسیاری از مردم با اشاره به تظاهرات گسترده پس از مرگ جورج فلوید که همزمان با افزایش موارد است. اما یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته انداخت که تئوری به سوال نمایش تقریبا هیچ همبستگی بین تظاهرات بزرگ و شیوع ویروس. آن را در اطراف همان زمان که استان ها در کالیفرنیا شروع به گسترده تر بازگشایی از جمله میله و داخل سالن ناهار خوری در بعضی از نقاط.

اپیدیولوژی می گویند بالاترین خطر گسترش است و در محکم بسته بندی فضاهای داخلی که در آن وجود دارد کمی گردش هوا.

“میله: واقعا خوب نیست واقعا خوب نیست” Fauci گفت: در کنگره شنوایی شنبه. “جماعت در یک نوار در داخل خبر بد است. ما واقعا باید برای متوقف کردن آن است.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور داد بارها را در لس آنجلس و شش سایر استان ها بیش از آخر هفته. روز سه شنبه او در اشاره محدودیت و ممکن است برای اجرای این ایالت دستور ماسک قبل از آمدن به استقلال بعد از تعطیلات آخر هفته.

“ما در چارچوب این است: اگر شما نمی خواهید به ماندن در خانه و شما در حال رفتن به پوشیدن ماسک در مکان های ما برای به اجرا درآوردن” Newsom گفت: سهشنبه در کنفرانس خبری روزانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو