هر چند CCP coronavirus آغاز شد و در چین به نظر می رسد به عنوان اگر آفریقایی اتباع ساکن در این کشور در حال ضرب و شتم آن. بسیاری از آفریقایی ها گزارش نگرش تبعیض آمیز علیه آنها توسط مردم محلی را متهم کرده که آنها را به نحوی که حامل ویروس.

نژادپرستی علیه آفریقایی

“من نمی باید غذا یا پول است. این منصفانه نیست. ما مجاز به استفاده از حمل و نقل عمومی ما مجاز در سوپر مارکت ها ما مجاز به رفتن به خارج از خانه های ما. آنها در حفظ و گفت که آفریقایی هستند در حال حاضر آنهایی که با این ویروس. پلیس هستند تعقیب مردم در اطراف شهرستان. حتی اگر شما به آنها را برای کمک به آنها می گویند که آنها نمی تواند کمک کند” یکی کنیا گفت: به نایروبی سیم. او همچنین نشان داد که برخی از دوستان در پکن بودند مجبور به خوابیدن در خارج از تقریبا 3 روز قبل از آنها اقامت.

بسیاری از آفریقایی ها در حال بازگردانده شدن گرد و مجبور به 14 روز قرنطينه حتی اگر آنها شده اند و زندگی در این کشور برای سال های بسیاری است. یکی از ملی آفریقا رفت و پنهان پس از چین آمد ضربه زدن در درب. یک افریقایی, دانشجو, ادعایی است که آنها محروم خدمات پزشکی. حتی اگر دولت ادعا می کنند که بروز نژاد پرستی در حال انجام توسط اوباش تصادفی که پلیس مستقر شدند به همراهی آفریقایی ها از خانه های خود را نشان می دهد که برخی از سطح انطباق دولت درگیر است.

(Image: Screenshot / YouTube)

این واقعیت است که پلیس مستقر شدند به همراهی آفریقایی ها از خانه های خود را نشان می دهد که برخی از سطح انطباق دولت درگیر است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

چین حملات نژادپرستانه در آفریقای باید خشم مردم را در آفریقا است. کنیا سیاستمدار موسی Kuria درخواست کرده است که اتباع چینی ساکن در کشور باید اخراج با اثر فوری به عنوان قصاص. او همچنین در مورد سوال منطق سرزنش آفریقایی برای یک ویروس است که چینی ها “تولید شده در ووهان آزمایشگاه.” سیاستمدار دیگر چارلز Njagua نیز تکرار چنین افکار و اظهار داشت که آنچه که اتفاق می افتد به کنیا در چین به طور کامل غیر قابل قبول است.

سفرای کشورهای آفریقایی به طور مشترک فرستاده دیپلماتیک توجه داشته باشید به وزیر امور خارجه چین وانگ یی و خواستار آن شدند که این کشور در جلوگیری از چنین شیوه های تبعیض آمیز است که به یک تصور نادرست است که آفریقایی ها شد, مسئول coronavirus. “گروه سفرای آفریقایی در پکن خواستار توقف پرقدرت تست قرنطینه و دیگر غیرانسانی درمان پرداخت به آفریقایی” توجه داشته باشید گفت, به گزارش خبرگزاری آناتولی.

CCP coronavirus تاثیر

آفریقا است که به شدت ضربه توسط CCP coronavirus. آن نه نظام و نه مالی برای مقابله با هر مقیاس شیوع است. بانک جهانی هشدار می دهد که کشورهای جنوب صحرای آفریقا می تواند به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 25 سال. در سال گذشته در این منطقه ثبت شده یک نرخ رشد 2.4 درصد است. اما برای سال 2020 انتظار می رود که اقتصاد به قرارداد بین 2.1 درصد و 5.1 درصد است. بودجه و بدهی دو نیازهای فوری این قاره است.

(Image: Screenshot / YouTube)

بانک جهانی هشدار می دهد که کشورهای جنوب صحرای آفریقا می تواند به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 25 سال. (تصویر: Screenshot / YouTube)

“آفریقا نیاز فوری اضطراری محرک های مالی به ارزش [ما] 100 میلیارد دلار در علاوه بر این به صندوق بین المللی پول در حال حاضر برنامه ریزی شده [ما] 50 میلیارد دلار از پشتیبانی به طور منظم برای مقابله با بحران. بحران را نمی توان در کوتاه زندگی می کردند: حمایت های بیشتر در طول دو تا سه سال آینده مورد نیاز است. قاره بدهی خدمات پرداخت به دو جانبه طلبکاران در سال 2020 به میزان مورد [ما]$14 میلیارد دلار” Abiy احمد نخست وزیر اتیوپی می نویسد: در بلومبرگ.

بیش از 14000 نفر آلوده شده اند توسط CCP coronavirus در سراسر این قاره است. بسیاری از کشورهای در حال نشان دادن یک روند رو به بالا در تعدادی از عفونت. الجزایر بیشتر تحت تاثیر کشور با نزدیک به 2000 مورد تأیید.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

نیویورک حمل و نقل رئیس آلوده: MTA رو به تباهی مالی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

آموزش سئو