Coronavirus موارد حفظ و افزایش در لس آنجلس; یکی دیگر از 34 مرگ و میر گزارش روز شنبه

Coronavirus موارد همچنان به صعود در لس آنجلس در چهار شنبه, ژوئن 24 — و همچنین در سراسر کشور و ملت افغان معتقد است که پیشرفت در برابر مرگبار بیماری همه گیر است که به طور فزاینده ای از دست داده است.

این افزایش در لوس آنجلس بودند نه به عنوان شدید به عنوان رکورد شکنانه شماره قبلی خود دو روز است. هنوز یکی دیگر از 1,260 بیشتر مردم آزمایش مثبت به عنوان چهارشنبه و 34 نفر از عوارض مرتبط با رمان coronavirus.

در همین حال ایالات متحده ثبت یک روز در مجموع 34,700 جدید COVID-19 موارد — که بالاترین سطح از اواخر ماه آوریل زمانی که تعداد به اوج خود رسید و در 36,400 — با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بازار سهام تصادفا در پاسخ به اعداد soured از سرمایه گذاران به امید نسبتا سریع اقتصادی برگرد.

کالیفرنیا گزارش شده بیش از 7000 مورد جدید چهارشنبه. در پاسخ به افزایش Gov. گاوین Newsom تهدید به خودداری و به $2.5 میلیارد دلار در دولت آینده بودجه از دولت های محلی است که قادر به تطابق با دولت مقرر در پوشیدن ماسک ، تست و دیگر اقدامات به منظور کاهش سرعت گسترش ویروس.

“برخی وجود دارد که باید ساخته لفظی نظرات در مورد دادن نیست لعنت” Newsom گفت: در برخی از سروده های گوش خراش نظرات به تاریخ. “که دقیقا به همین دلیل من به جلو نگاه به امضای این بودجه که استطاعت من کمی از اهرم در این گفتگو.”

LA شهرستان اعداد وارد زیر برخی از بالاترین گزارش روزانه جدید کروناویروس موارد پس از همه گیر آغاز شد و به آرامی جلو-تیک تاک میزان بستری شدن در بیمارستان در میان دولت های ملی و اعداد است که بیش از حد در حال افزایش است.

چهارشنبه اعداد که در زیر به طور متوسط در این هفته پس از دو روز مستقیم ضبط برخی از بالاترین روزانه مورد اعداد در شهرستان از همه گیری آغاز شد. جمعه دیدم دولت کمترین جدید مورد تعداد در بیش از 7000 تست مثبت نتایج گزارش شده برای سومین مستقیم بعد شکنانه خود را ضبط.

در مجموع 3,205 های مردمی در L. A. شهرستان مربوط به کروناویروس و 89,490 مردم باید آزمایش مثبت است. L. A. شهرستان با جمعیت 10 میلیون نفر در حال حاضر حساب برای کمتر از نیمی از این ایالت 190,222 کل موارد شنبه و بیش از نیمی از این ایالت 5,632 مجموع مرگ و میر.

اواسط روز گزارش را شامل نمی شود به روز شده شماره برای ساحل طولانی و پاسادنا که عمل خود را سلامت بخش است. پاسادنا گزارش 11 مورد جدید در روز شنبه افزایش مجموع آن به 1,207 و افزود: یکی جدید مرگ و میر به آن مرگ و میر 89. ساحل طولانی اضافه شده جدید مرگ به آن در مجموع 122. این شهر همچنین شناسایی 132 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس بالا بردن مجموع آن به 3,405.

روزانه گزارش مورد یک شاخص درست از شرایط فعلی مقامات هشدار داده اند که این اعداد می تواند در نوسان است بر اساس زمانی که برخی از نتایج آزمون در آمده است. مقامات بهداشت عمومی شکایت کرده اند در روز گذشته که برخی از آزمایشگاه شدند و عدم گزارش به موقع.

با اینحال میزان موارد جدید و شهرستان را مثبت نرخ (درصد آزمون که مثبت هستند) هر دو به آرامی افزایش می دهد در این شهرستان است. میانگین موارد مثبت بیش از هفت روز دوره بودند تا در مورد 1,900 هر روز از شنبه. و در حالی که رای مثبت به طور متوسط 8% 7 روز به طور متوسط روزانه مثبت رای به افزایش 8.8%, مقامات گفت.

آخرین شماره از L. A. شهرستان فرود آمد به عنوان دولت گزارش بالاترین عفونت-تعداد هنوز در 7,149 موارد باعث Newsom هشدار.

“ما از این بیماری همه گیر” Newsom گفت. “این یک ویروس کشنده و احتمال شما را از گرفتن آن را به عنوان ما بازگشایی اقتصاد را افزایش می دهد نه کاهش می یابد. همین دلیل است که این وقت را بر همه ما به چیزهای گام و بیشتر مراقب باشند.”

مراقب باشید او گفت: شروع با پوشیدن ماسک.

بستری شدن در بیمارستان به دلیل coronavirus را افزایش حدود 29 درصد در سطح ایالت بیش از دو هفته گذشته تا به 4,095 در حالی که تعداد بيماران ICU افزایش یافته است و در حدود 18٪. در حالی که در مورد Newsom گفت: وجود دارد هیچ خطر فوری از کمبود تخت بیمارستان اما یادداشت های دولت رای از مردم تست مثبت نیز افزایش یافته است از اواخر سال با هفت روز به طور متوسط در حال حاضر در حدود 5.6%.

در L. A. شهرستان بستری شدن در بیمارستان از شنبه تا 1,556 با حدود 26 درصد در ICU و 18 درصد در هواکش. آن را از اوج حدود 1,900 در اواخر مارس اما افزایش اندکی بیش از گذشته است و دلیلی برای نگرانی جزئی است, مقامات گفت.

“بهداشت عمومی خواهد شد و نظارت بر داده های نزدیک به ببینید که چگونه افزایش می دهد و در موارد و نرخ مثبت بر تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان بیش از چند هفته آینده” مقامات شهرستان گفت: در آزادی مطبوعات سه شنبه. “هدف جمعی ما این است که برای جلوگیری از قریب به اتفاق موجی از COVID-19 مورد در حوزه بهداشت و درمان امکانات.”

بسیاری از افزایش اخیر در سطح ایالت در حال ظهور بودند از منطقه خلیج Newsom گفت. L. A. شهرستان همچنان به عنوان یکی از 11 استان ها نسبت به آن دولت بود ارائه کمک های فنی.

اگر همه چیز را بهبود نمی بخشد دولت می تواند همه گیر خودداری بودجه از شهرستانهای استان که موفق به دنبال بهداشت عمومی دستورالعمل بر اساس جزئیات بودجه مقابله رود را به نفع خود تصویب در قوه مقننه است. Newsom روشن ساخته است که می تواند تنها در نادرترین شرایط.

“هنگامی که مردم به سادگی انگشت شست خود بینی و نمی آیند با روح مشترک و تمایلی به نگه داشتن مردم در امن و سالم, سپس با تمام معنی دولت یک مسئولیت و تعهد قانونی یا در غیر این صورت برای اجرای آن دسته از قوانین و ابزارهای فراهم شده ما” Newsom گفت.

Newsom هشدار آمد به عنوان دولت ثبت 69 درصد افزایش در موارد جدید این هفته و روزانه چندین پرونده برای موارد جدید. مقامات گزارش مربوط به افزایش نرخ از مردم تست مثبت و بستری شدن در بیمارستان.

هنوز Newsom گفت: دولت آماده است که مسئولیت رسیدگی به روند. فرماندار گفت: او views $2.5 میلیارد دلار صندوق در بودجه است که قانونگذاران در حال انتظار برای تایید این هفته به عنوان یک پاداش است نه یک مجازات برای دولت های محلی. او التماس افراد به عمل اقدامات ایمنی — در یک نقطه حتی نشان دادن صحیح شستن دست ها-تکنیک های.

“این است که یک مشت بسته این است که یک دست باز او گفت:” از پول است.

“هنگامی که مردم به سادگی انگشت شست خود بینی و نمی آیند با روح مشترک … سپس با تمام معنی ایالت کالیفرنیا دارای یک مسئولیت و تعهد — از نظر قانونی و در غیر این صورت به اجرای این قوانین و به استفاده از ابزار است که در حال فراهم ما,” او گفت:.

آسوشیتد پرس و شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de