Coronavirus: موارد در کالیفرنیا آمار جدید اوج نزدیک شدن مرگ و میر بالا

هفت روز به طور متوسط جدید COVID-19 نفر در کالیفرنیا صعود به بالا و پنج شنبه به عنوان دولت گزارش داد بیش از 2000 تست مثبت برای چهارمین بار در این هفته.

دولت را در مجموع مورد تعداد افزایش 2.8% در روز پنج شنبه به 88,323 — 18 درصد بالاتر از روز پنج شنبه گذشته در مقابل 20 درصد رشد هفته قبل از آن با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان خبری. برای اولین بار از آغاز دولت گزارش حداقل 2000 مورد جدید به مدت سه روز در یک ردیف است و به طور متوسط نزدیک است که بسیاری هر روز در طول هفته گذشته.

مرگ و میر در حال نزدیک شدن به یک اوج جدید در سطح ایالت و همچنین پس از دیگری 105 مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش شده پنج شنبه. هفت روز میانگین از مرگ و میر شده و بالاتر در یکی کشش در اواسط ماه آوریل است. سه بار در هفته گذشته شده اند وجود دارد بیش از 2000 مورد جدید و بیش از 100 مرگ و میر — مرضی نقطه عطف این که تا به حال رخ داده است قبل از این هفته. این سه روز نیز حساب برای سه نفر از چهار مرگبارترین پس از وقوع آغاز شد.

سرعت رشد خزنده در منطقه خلیج اما همچنان دور با سرعت از اوج خود در طول دو هفته اول ماه آوریل است. وجود 180 موارد جدید در سراسر منطقه چهار شنبه, حتی با بزرگترین شهرستان, شهرستان سانتا کلارا, گزارشگری نیست با توجه به ویژگی های خطا. هفت روز به طور متوسط در سراسر آن 10 شهرستان در بالاترین حد خود در یک ماه (181.29) اما هنوز هم کمتر از سه چهارم از آن به اوج خود رسید و حدود شش هفته پیش (249.71).

رشد اخیر در منطقه خلیج تا حد زیادی سوخت شده است آالمدا کانتی است که گزارش بیشتر موارد این هفته بیش از هر نقطه از شیوع آغاز شد (حدود 53 در روز با 18 درصد بالاتر از یک هفته پیش). با این حال یکی از تعداد انگشت شماری از استان ها در دولت که نمی تواند گزارش تست داده ها پس از آن معلوم نیست اگر این افزایش می توان به گسترش تشخیص موارد موجود و یا گسترش عفونت های جدید.

بستری شدن در بیمارستان در منطقه شد و در پایین ترین سطح خود از ماه مارس اوایل این هفته اما باید شروع به افزایش دوباره, با, به خصوص بالا بودن تعداد بیماران جدید در طول دو روز گذشته مشکوک — اما هنوز تایید نشده — به ویروس. موارد تایید شده در بيمارستان بودند تا در 5 درصد از آنها کم زودتر در این هفته اما زمانی که موارد مشکوک شامل بستری شدن در بیمارستان هستند تا 33% در سه روز گذشته.

اگر چه موارد جدید به نظر می رسد افزایش در منطقه خلیج اکثر ایالت رشد همچنان به رخ می دهد در پنج Southern California counties. Los Angeles, San Bernardino, San Diego, رودخانه و نارنجی, استان ها اختصاص 77 درصد از موارد جدید پنج شنبه و 88 درصد از مرگ و میر با وجود متشکل از حدود نیمی از کالیفرنیا 40 میلیون نفر.

ایالت اخیر رشد را می توان توضیح داد: در بخش افزایش تست. آزمایشگاه های انجام شده 20 درصد بیشتر تست های این هفته از آخرین مورد 45,000 هر روز — با درصد که دوباره مثبت را از 4.8 درصد به 4.1 درصد. در سراسر کشور در هفته گذشته شده است وجود دارد در مورد 1.13 آزمون در هر 1000 نفر در هر روز — کوتاه از فردی شهرستانهای مورد نیاز از 1.5 به ازای هر 1000 نفر هر روز در جهت حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی. توانایی تشخیص و جداسازی موارد جدید است یک کلید برای جلوگیری از موج دیگری بر از سرگیری زندگی عادی.

از آنجا که از virus’ جوجه کشی دوره تا 14 روز به علاوه زمان بین در حال آزمایش و دریافت نتیجه مورد جدید تشخیص این هفته می تواند منعکس کننده عفونت رخ داده است که به عنوان دور برگشت به عنوان اواخر ماه آوریل است. به عنوان اکثریت از کالیفرنیا آغاز می شود به بخشی از بازگشایی هر اثر عفونت نرخ به احتمال زیاد نمی تواند منعکس تا ماه ژوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>