Coronavirus بازی سرزنش همچنان به گسترش

Coronavirus را ظاهرا سرچشمه در چین است. در حال حاضر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد که کشور برای نقش خود را در اجازه دادن به این ویروس گسترش به ایالات متحده است. این فقط یک بهانه ای فقیر به فشار همان حمایتی سیاست های او همواره مورد علاقه. آن را نیز یک راه را برای منحرف کردن مسئولیت شکست خود را مدیریت و در بسیاری از سازمان های که مزاحم شدن روزانه به زندگی ما.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش شده است که بررسی دقیق جزئیات مجازات بالقوه به تحمیل در چین است. در میان گزینه های مورد بحث توسط ارشد U. S مقامات $1 تریلیون دلار در تعرفه های محصولات چینی و لغو بخشی از بدهی ایالات متحده تعهد به چین است. در حالی که هر دو از این گزینه ها ممکن است صدمه دیده و چین زمانی که همه گفته و انجام می شود آمریکایی ها صدمه دیده خواهد شد بیشتر است.

این درست است حتی اگر دولت چین بدون شک پوشش COVID-19 شیوع و شکست خورده را به اقدامات مهم است که می تواند به کاهش این ویروس را گسترش. در حالی که ممکن است یک راه سازنده برای قرار دادن چین در اطلاع اگر سرزنش است نام این بازی وجود دارد مقدار زیادی برای رفتن به اطراف. برای مثال برخی می تواند سرزنش و تهمت برای خرید اولیه چینی تبلیغات به عنوان او را در خود Jan. 24 توییت: “چین شده است کار بسیار سخت برای جلوگیری از Coronavirus. ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت. این همه کار کردن هست. به طور خاص از طرف مردم آمریکا, من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور یازدهم!”

تهمت نیز بسیار به سرزنش برای این واقعیت است که تجارت جنگ او آغاز شده و با چین کاهش داده است آمریکایی ها دسترسی به بسیاری از ضروری لوازم پزشکی برای مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله دماسنج, ماسک صورت, پزشکی, درجه, شخصی, دنده محافظ و ضد عفونی کننده دست. آن را برای عدم بودن هشدار داد. اقتصاددانان, متخصصان مراقبت های بهداشتی و حتی لابی تمام گفته رئیس جمهور که خود تعرفه ها را ایجاد کمبود و افزایش قیمت. رئیس جمهور حاضر به گوش دادن. در حال حاضر آمریکایی ها و مراقبت های بهداشتی حرفه ای در خط مقدم در حال پرداخت قیمت گزاف.

البته برخی از سرزنش نیز متعلق به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و برای غذا و دارو. برای اولین بار از این سازمان است که قرار است برای محافظت از ما را از این نوع از بیماری همه گیر در حالی که دیگر قرار است برای نظارت بر تولید مواد مخدر واکسن و فن آوری است که می تواند ما را نجات از این کابوس. اجازه دهید ما هرگز فراموش خرد کردن حوادث که اتفاق می افتند قبل از چشم ما و زندگی از دست رفته به این ویروس است. برخی از بوروکرات ها در هر سازمان گسترش اطلاعات غلط و نمایش داده شده از یک سطح معینی از بی کفایتی.

مثلا CDC کارمند ایمیل های به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات درخواست نشان می دهد که در ژانویه. 28 CDC مدیر رابرت Redfield ارسال ایمیل به کارکنان خود را به آنها اطلاع دهد که “این ویروس نیست پخش در ایالات متحده در این زمان است.” در واقعیت, آن را در واقع گسترش بوده و برای هفته ها. یک ماه بعد CDC هنوز گفتن دولت و مقامات دولت محلی که به آن “آزمایش ظرفیت بیش از کافی برای دیدار با زمان تست خواسته است.” آن نبود. یک روز قرار بود ما را به پوشیدن ماسک; بعدی ما نبود; پس از آن ما پیدا کردن که بله ما باید پوشیدن ماسک.

در حقیقت CDC و FDA خود را به مخرب ترین کار زمانی که آنها مشغول به کار به عنوان یک تگ تیم. در حالی که FDA مانع خصوصی و توسعه علمی از COVID-19 آزمون برای هفته های CDC متکبرانه را تکذیب کرد آمریکایی ها دسترسی به عملکرد های خارجی آزمون تنها به تولید خود را ناقص انجام شد. اگر زمان از جوهر بود به کاهش تعداد افراد آلوده و کشته شدن توسط ویروس CDC و FDA تنها طولانی مدت این تست زمانی که آنها باید تسریع آن است. نتیجه این شده است به نیروی اکثر آمریکایی ها به خانه های خود را به طور داوطلبانه و یا تحت دولت مقرر با هیچ امید گرفتن به دلیل عدم وجود تست.

من می توانم در بروم. خط پایین این است که دولت چین رفتار ما انتظار چنین یک رژیم استبدادی به رفتار. تنها رئیس جمهور ما به نظر می رسد شگفت زده می شود که. اما آمریکا مقامات — از جمله تمام اعضای کنگره که گذشت ضعیف طراحی شده و هزینه های عظیم بیل — شایستگی بسیاری از سرزنش برای راه آنها رفتار در طول این بحران بیش از حد.

ورونیک د Rugy محقق ارشد در Mercatus مرکز در دانشگاه جورج میسون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de