Coronavirus: به عنوان L. A. باز می شود فروشگاه های خرده فروشی Garcetti خواستار Angelenos به فروشگاه محلی

به عنوان فروشگاه های خرده فروشی در لس آنجلس آغاز بازگشایی چهار شنبه, آوریل 8 برای منظقه وانت دستور شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti قرار داده و در یک پلاگین برای دریافت Angelenos به قیف دلار خود را به کسب و کار خود را در محله.

فقط به عنوان وجود دارد فشار برای حمایت از رستوران ها که در زمان برخورد اولیه در گیر با توجه به محدودیت های اعمال شده علیه ناهارخوری Garcetti گفت: افرادی که بسته به زنجیر بزرگ و ملی توزیع کنندگان باید به نوبه خود توجه خود را به خرید از محلی گلفروش, کتابفروشی, فروشگاه لباس و نوع دیگر از کسب و کار خرده فروشی.

“سفارش برخی از گل برای خود و یا خانواده خود را در هفته آینده از یک فروشگاه محلی” گفت: در طول یک جلسه پنج شنبه. “سفارش کتاب خود را از فروشگاه های محلی و یا انجام برخی از موسیقی از فروشگاه های محلی. برخی از لباس ها را از فروشگاه های محلی.”

“شاید شما هرگز خریداری آنلاین و یا تماس با این فروشگاه و جلوتر از زمان, اما این شغل های محلی,” او گفت:. “و این کارکنان به کارکنان محلی.”

Garcetti نیز ارائه شده تا برخی از نکات به عنوان Angelenos را به پارک های عمومی در مسیرهای پیاده روی و گلف:

  • فیزیکی فاصله و ماسک مورد نیاز خواهد بود در دوره های گلف و مسیرهای پیاده روی. “اگر شما با پوشیدن پوشش صورت ما دوباره نزدیک کردن این چیزهایی که ما در حال باز شدن است,” او گفت:.
  • رزرو مورد نیاز در دوره های گلف به او گفت و از صبح امروز 80 درصد از اسلات پر شد.
  • حتی اگر گریفیث پارک باز است زحمت بازدید از رصدخانه. پارکینگ خود را بسته خواهد شد, او گفت:. ظرفیت برای مسیرهای پیاده روی را نیز محدود شود. Garcetti گفت: Runyon دره عمیق و باریک می ماند بسته شده است.
  • احتیاط باید اعمال شود که تجلیل از روز مادر از جمله ادامه به انجام کار فیزیکی فاصله زمانی که برای رفتن به پارک, او گفت:. افرادی که 65 سال و مسن تر هنوز هم باید به دنبال توصیه های که آنها در خانه بمانند و خود را منزوی.
  • این شهرستان دارای مفصل آن را نقشه راه برای بازگشایی در سایت اینجا: http://coronavirus.lacity.org/saferla
  • مترو آغاز شده است که نیاز به سواران به پوشیدن ماسک صورت زمانی که خود را در اتوبوس و قطار شروع چهار شنبه, مارس 11, او گفت:. Garcetti این هفته همچنین اعلام کرد که ماسک مورد نیاز بر روی اتوبوس های شهر و در LAX.

او گفت که این آخر هفته خواهد بود “آزمون بزرگ” برای لس آنجلس.

“این هیجان انگیز آخر هفته,” او گفت:. “این یک آستانه است که از طریق آن ما را ما اولین گام کودک از بسته شدن همه چیز اما از دیدن آنها بازگشایی شده است.”

اما او اضافه کرد که شهر “نه پله به یک مکان جدید — این کوه در می رم در یک سوئیچ که در آن همه چیز را تغییر و آن را به حالت عادی برمی گردد.”

Garcetti همچنین اعلام کرد که لس آنجلس وزارت آب و برق را نمی توان خاموش کردن آب و برق برای هر دو مسکونی و تجاری ratepayers از طریق بقیه سال اگر چه او خواست افرادی که توانایی انجام این کار به نگه داشتن به پرداخت صورتحساب خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>