کروناویروس و حقوق بالاتر در پومونا منجر به $6.6 میلیون کسری

افزایش هزینه های پرسنل و اقتصادی پیامدهای خرده فروشی خاموش شدن ناگهانی مجبور رمان coronavirus را پومونا مقامات دست و پنجه نرم کردن با بینی $6.6 میلیون دلار کسری برای سال مالی آغاز می شود که ژوئیه 1.

در حال حاضر این شهرستان در نقشه کشی حدود 5.9 میلیون دلار از صندوق ذخیره به تعادل 2019-20 بودجه و مقامات می گویند آنها نمی خواهند به حفاری عمیق تر به rainy-day صندوق در 2020-21.

در یک مطالعه خاص جلسه روز سه شنبه مارس 27, شهرستان, مدیر, James Makshanoff و بودجه افسر اندرو Mobray ارائه پومونا شورای شهر با 2020-21 بودجه این پروژه در حدود 118 میلیون دلار در هزینه اما تنها $111.4 میلیون درآمد.

افزایش حقوق و دستمزد مذاکره با امنیت عمومی و کارکنان دیگر در پاییز گذشته در حال رانندگی کردن هزینه برای شهرستان با توجه به Makshanoff و Mobray و درآمد پیش بینی شده برای رها کردن نزدیک به 8 درصد در سال مالی آینده.

در جلسه روز سه شنبه اعضای شورا گفت: آنها می خواهند به آدرس 2020-21 کسری بدون بیشتر فرو بردن به شهر ذخایر. پومونا انتظار به حدود 16.1 میلیون دلار در ذخایر در 30 ژوئن را از $22 میلیون با توجه به نقل و انتقالات برای کمک به بودجه جاری است. اگر شهر نمی تواند قطع $6.6 میلیون از آن به بعد بودجه آن خواهد بود مجبور به گرفتن بیشتر از ذخایر.

Makshanoff گفت: این شهرستان در حال بررسی راه هایی برای افزایش درآمد برای دفع کاهش اضافه شده اما بعید است پومونا را ببینید هر دستاوردهای بزرگ در مالیات بر فروش با توجه به کوروناویروس. در ضمن این شهرستان است و با توجه به کاهش هزینه ها احتمالا از بین بردن تمام وقت و پاره وقت در موقعیت قرار دادن کارگران در کردند ارائه بازنشستگی مشوق ها و اتخاذ قرارداد پس انداز با Inland Valley جامعه انسانی و لس آنجلس آتش نشانی.

“من فکر می کنم این مهم است که ما در هر گزینه ممکن است بنابراین ما می توانیم این $6.6 میلیون شکاف” پومونا شهردار Tim Sandoval گفت.

انجماد موقعیت های خالی در حال حاضر به نجات این شهر 3.1 میلیون دلار و کاهش در بخش های مختلف ذخیره دلار دیگر 857,000 با توجه به Mobray. هنوز هم این شهر باید کاهش هزینه های دیگری $6.6 میلیون, او گفت:.

“من نه حمایتی از پر کردن این شکاف به طور کامل با ذخایر ما” گفت: عضو شورای استیو Lustro. “متاسفانه ما همه تو را به یک ضربه از این یک راه یا دیگری.”

مالیات بر فروش پیش بینی شده است به کاهش 7.7% در 2020-21 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. Mobray اشاره کرد که در ماه مارس اواسط سال بررسی بودجه به سال مالی جاری نشان داد که وجود دارد پیش بینی مازاد $483,000. پس از مدت کوتاهی اقامت در خانه سفارشات درخواست توسط ویروس به اثر رفت و اقتصاد در زمان رو به پایین به نوبه خود به سرعت تغییر مسیر از شهر چشم انداز مالی.

“بودجه هنوز یک کار در حال پیشرفت است با $6.6 میلیون کسری” Makshanoff گفت. “ما اجرا خیلی تنگ کشتی در پومونا (اما) COVID-19 مطمئنا تاثیر منفی ما است.”

نهایی بودجه پیشنهادی است انتظار می رود در ماه ژوئن 15.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>