طبخ تا برخی از فرهنگ پاپ دستور العمل در " جشن داستان, آشپزخانه,' آشپزی

پس از قرنطینه همه ما در حال پخت و پز, خواندن, بازی, بازی های ویدئویی و تماشای زیاد تلویزیون بیشتر. چه زمانی به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 اردیبهشت 1399

پس از قرنطینه همه ما در حال پخت و پز, خواندن, بازی, بازی های ویدئویی و تماشای زیاد تلویزیون بیشتر. چه زمانی بهتر از این برای یک کتاب آشپزی است که آن را می اندازد همه را در یک مخلوط کن?

"جشن داستان آشپزخانه" ارائه دستور العمل های الهام گرفته از کتاب و تلویزیون را نشان می دهد فیلم ها و حتی بازی های ویدئویی: میگو شام از "Mrs. Doubtfire," پیتزا مک و پنیر از "تنها در خانه" و در خانه Poké بلوک های الهام گرفته شده توسط گوگل.

لس آنجلس مبتنی بر نویسندگان جیمی ونگ خواهد شد که ستاره به عنوان لینگ در دیزنی آینده عمل زندگی می کنند "مولان" و Ashley Adams, خود costar در برنامه "جشن داستان" کانال یوتیوب نشان می دهد وارد شده اند برخی از مورد علاقه خود را به طوری که طرفداران می توانید شروع به پخت و پز یک طوفان. سلام دیده بان احزاب!

  • دستور العمل های الهام گرفته شده, تلویزیون, فیلم, کتاب ها و بازی های ویدئویی هستند جمع آوری شده در "جشن داستان آشپزخانه" یک کتاب آشپزی محلی لس آنجلس نویسندگان جیمی ونگ و Ashley Adams. در اینجا دیده می شود, پیتزا, مک و پنیر با الهام از "خانه به تنهایی." (حسن نیت ارائه میدهد از جسی هسو)

  • دستور العمل های الهام گرفته شده, تلویزیون, فیلم, کتاب ها و بازی های ویدئویی هستند جمع آوری شده در "جشن داستان آشپزخانه" یک کتاب آشپزی محلی لس آنجلس نویسندگان جیمی ونگ و Ashley Adams. در اینجا دیده می شود لیمو, کیک, با الهام از "بازی تاج و تخت."(حسن نیت ارائه میدهد از جسی هسو)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • دستور العمل های الهام گرفته شده, تلویزیون, فیلم, کتاب ها و بازی های ویدئویی هستند جمع آوری شده در "جشن داستان آشپزخانه" یک کتاب آشپزی محلی لس آنجلس نویسندگان جیمی ونگ و Ashley Adams. دیده می شود در اینجا کوکی دستور العمل گربه با الهام از Kingdom Hearts. (حسن نیت ارائه میدهد از جسی هسو)

  • دستور العمل های الهام گرفته شده, تلویزیون, فیلم, کتاب ها و بازی های ویدئویی هستند جمع آوری شده در "جشن داستان آشپزخانه" یک کتاب آشپزی محلی لس آنجلس نویسندگان جیمی ونگ و Ashley Adams. در اینجا دیده می شود, در خانه, Poke, بلوک الهام گرفته شده توسط گوگل.(حسن نیت ارائه میدهد از جسی هسو)

  • دستور العمل های الهام گرفته شده, تلویزیون, فیلم, کتاب ها و بازی های ویدئویی هستند جمع آوری شده در "جشن داستان آشپزخانه" یک کتاب آشپزی محلی لس آنجلس نویسندگان جیمی وانگ چپ و Ashley Adams راست. (حسن نیت ارائه میدهد از جسی هسو)

دو ساخته شده اند 240 ویدئوها با بیش از 130 میلیون بازدید و بیش از 1 میلیون مشترک. آنها در دیزنی لند در یک جشن تولد دوستان. ونگ تا به حال این ایده برای نشان می دهد اما او نیاز به کسی با تخصص های که به اشتراک گذاشته شده خود را در خارج از جعبه احساسات. وارد Adams.

"من به او نشان داد یک عکس از کیک جالب من" آدامز گفت. "این بود که یک بدن مرده کیک. و من فکر می کنم من فقط wowed او را با مهارت های من." آدامز خود آموخته زمانی که آنها ملاقات کرد اما پس از یک سال قنادی کلاس به تیز تکنیک های سنتی پخت و تزئین کیک.

کتاب قابل اجرا حیطه از ظریف سوفله لیمو کیک مناسب برای "بازی تاج و تخت" شاهزاده پیتزا gyoza با الهام از "لاک پشت های نینجا."

ما گفتگو با نویسنده در مورد کتاب جدید.

س: شما هشت سال سابقه انجام نشان می دهد. چگونه است آن را تغییر آغاز و چگونه شما آن را نگه دارید تازه است ؟

یک: (جیمی) مقدار زیادی از آن واقعا متکی است فقط شگفت انگیز چگونه و روشنگری همه (بینندگان) نظرات و درخواست شده است به دلیل وجود تنها شده بسیاری از نشان می دهد و جهان و fandoms که ما تا به حال هیچ ایده ای در مورد. ما شروع به ساخت نشان می دهد و ما به سرعت پیدا کردن که چگونه مردم واقعا عاشق چیزهای از این یا آن نشان می دهد به طور خاص...ما همچنین می خواهم به نگه دارید تا با آنچه روند در جهان و چیزهایی که مربوط به ما بینندگان.

س: چه چیزی در ذهن خود را در حال حاضر ؟ چگونه می توانم آنها مانند کتاب ؟

یک: (اشلی) کتاب بدست شگفت انگیز دریافت و ما امیدواریم آن را پیدا کنید دیگر مخاطبان که شاید فوق العاده آشنا با نشان می دهد اما باید علاقه به فرهنگ پاپ پخت و پز. همه که تمایل به ضربه بسیار دلتنگ توجه داشته باشید با مردم و آنها را به یاد کودکی خود و یا بهتر از روز است. بنابراین امیدوارم در این قرنطینه مردم قادر به صرف زمان بیشتری انجام کارهایی که آنها را خوشحال چه که تماشای فیلم و یا خواندن کتاب های کمیک و پس از آن شاید پیدا کردن چیزی در آشپزی است که آنها مربوط به.

س: نشان می دهد و این کتاب هر دو سرگرم کننده و خنده دار است. من حدس می زنم پدر و مادر خود را هرگز گفت: "آیا بازی با مواد غذایی خود را!"

یک: (جیمی) من فکر می کنم این واقعیت است که هیچ یک از ما از یک که زباله hoity-toity آشپزی زمینه تا حد زیادی به کار با آن است. اشلی آغاز ساخت کیک برای دوستان و خانواده. و من فقط یک فیلم ساز که این fandoms و همه از این بسیار نخبه چیزهایی است که آن را در حال حاضر کاملا روشن چگونه محبوب آنها در فرهنگ پاپ..من فکر می کنم که چه کمک می کند تا به نگه داشتن چیزهای نشاط و سرگرم کننده و به ما اجازه می دهد حتی اگر ما یک هزار انواع مختلفی از کوکی ها و یا ادویه کاری در طول سال همیشه پیدا کردن چیزی است که باعث می شود آن را سرگرم کننده برای بینندگان است.

س: شما یک مقدار زیادی از تعامل با طرفداران خود را. که احمقانه ترین طرفداران متعصب از همه آنهایی که به شما برخورد ؟ پارسه? "Game of Thrones"?

یک: (جیمی) سوال بزرگ است. من فکر می کنم, طرفداران انیمیشن و "تسویه حساب کوچک من."

Q: "My Little Pony"? واقعا ؟

یک: (جیمی) آره. "My Little Pony" طرفداران بسیار پرشور است. ما یک دستور العمل که از سال گذشته و آنها ترجمه آن را به مقدار زیادی در سایت های فن و وجود دارد فقط خیلی قدردانی است که از طرفداران. ما سپاسگزار به بخشی از آن.

س: که گسترده از fandom.

یک: (اشلی) کانال های جمعیتی (سن) 13 تا 35.

س: در آن بود همیشه ؟

یک: (جیمی) هنگامی که ما آغاز شده بود 13 به 17. بینندگان ما شده اند با ما برای کسانی که هشت سال و در حال حاضر برخی از کالج سن و آنها شروع به شروع به پخت و پز خود را. پس از آن سرد قادر به دیدن برخی از مردم ارسال در خلاقیت خود را از چیزهایی که آنها در حال حاضر سعی کردم از این کتاب است.

س: بسیاری از مردم در حال پیدا کردن راه خود را به آشپزخانه الان که پخته شده هرگز قبل از. چه دستور باید آنها را امتحان کنید برای اولین بار ؟

یک: (اشلی) یکی از دستور العمل های مورد علاقه در کتاب Cher-قادر کوکی دلیل است که نمی توان کوکی ها ؟ آن را بسیار شسته و رفته و نوآورانه است و بسیاری از این مسائل من فکر می کنم هر کسی که در حال حاضر در شربت خانه. این اساسا یک کمپوست کوکی با پاپ کورن, کره بادام زمینی, M&Ms و حبوبات. ما شامل همه چیز Cher مورد صحبت شد که او خوردند در یک صحنه از "Clueless" و معلوم شد خیلی خوب است. ما ساخته شده یک ویدیو را برای کانال که دستور العمل و پس از آن بود خوشمزه است. من احساس می کنم مثل یک Cher-قادر کوکی می تواند یک مکان شگفت انگیز برای شروع است.

س: به خصوص اگر شما در حال تلاش برای کار با آنچه در حال حاضر در شربت خانه خود را?

یک: (جیمی) آره. که شادی از پخت و پز. برخی از بخش هایی از آن شما باید مطمئن شوید که شما انجام دهد. اما وقتی که می آید به اضافه کردن خود و ادویه جات ترشی جات و طعم دهنده ها فقط نترس.

س: و البته خوانندگان شما خواهد بود قادر به ایجاد یک بهتر کوکی از Cher آنجا که به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاده است زمانی که او سعی به ایجاد برش-و-پخت چیپس شکلات?

یک: (اشلی) Oh yeah! او با قرار دادن یک کل رول در فر و آن را کاملا سوخته!

س: اما شما بچه ها به همه دستورالعمل ها و عکس های مورد نیاز به کوکی ها را با موفقیت.

یک: (جیمی) بله. و ما خیلی دوست دارم به دانستن آنچه که مردم فکر می کنم از کتاب آشپزی. بنابراین لطفا به ما یک پیام به ما ارسال یک عکس از هر چیزی که شما را. ما دوست دارم به آن را ببینید!

جشن داستان آشپزخانه

نویسندگان: جیمی ونگ و Ashley Adams

ناشر: میهن مطبوعات

قیمت: $24.95tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب