کامپتون ماشین کاروان بافت راه خود را به مرکز شهر لس آنجلس به عنوان گاز اعتراض نژادی و بی عدالتی

ترافیک شدید بود. پس ما شاخ. اما این طبیعی نیست لس آنجلس ترافیک. در این کنگره از فرهنگ خودرو کاروان آنها نورد چهار شنبه, ژوئن 7, از کامپتون به مرکز شهر L. A. — بخشی از منحصر به فرد ملیله از اعتراضات محلی که باید پیوست ماموت در سراسر کشور جنبش را در آغوش نژادی عدالت است.

یک “نه عدالت بدون صلح!” پوستر ضبط شد بر روی یک درب مسافری از یک SUV. “سیاه ترانس زندگی مهم است….” و “به اندازه کافی به اندازه کافی است” جزئیات موقت علائم برگزار شد از پنجره ماشین توسط مسافران است.

آنها را نگه داشته نورد بوق به عنوان آنها نورد از یک آشنا تقاطع به دیگری به عنوان داوطلب در موتورسیکلت پیمایش در کنار.

مقصد خود را ؟ مرکز شهر را مقر پلیس لس آنجلس که در آن هدف خود را برای پیوستن به یک روز دیگر از جمعیت عظیم در مرکز مدنی که آرام شده تنها برای اندک ساعت پس از اعتراضات آغاز شد جمعه, مارس 27.

فقط یک بار آنها وجود دارد و طرح آنها بود به محاصره تالار شهر و پلیس لس آنجلس پایگاه. کاروان هدف: آوردن فرهنگ های گوناگون با هم به صورت یکپارچه پیام محکوم کردن نژادپرستی پلیس و سوء رفتار.

“ما می دانستیم این بود که بزرگ شود, اما ما تا به حال هیچ ایده که کاروان خواهد کشش بیش از 10 مایل طولانی” ران Gochez اتحادیه del Barrio که کمک جلو کاروان با هم. “مردم در لس آنجلس, سیاه, قهوه ای, سفید, آسیایی — هر کس مایل به شرکت در کاروان”.

به عنوان بسیاری از 200 اتومبیل پیوست کاروان بسیاری از درون منطقه, اما دیگران از خارج.

یکشنبه نورد اعتراض به پیوست تظاهرات که نقطه Southland — بازتاب ادامه غلیان احساسات است که آن را پر کرده است هر روز در جنوب کالیفرنیا پس از مرگ جورج فلوید, 46, گزارشی مردی که پس از دستگیری که در آن یک مینه سوتا افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd بعدی و اجازه نمی دهد تا برای حدود 9 دقیقه است.

پنج شنبه شروع هفته سوم از تظاهرات در اعتراض به چنین بی عدالتی در, پس از چند روز تظاهرات و راهپیمایی از سانتا مونیکا به سان برناردینو. روز یکشنبه در L. A. منطقه از جمله تظاهرات بالا گرفت تا در پومونا پاسادنا و همچنین در مرکز شهر L. A.

همچنین در کامپتون این کامپتون کابوی ها به اسب های خود و motocycles چراغ راه پیمایی.

در حال حاضر در L. A. County, لحظه ای است که موجب تلاش در تغییر است. L. A. شهرستان سرپرستان جانیس هان و مارک ریدلی-توماس اصرار به کلانتر و 46 سایر ادارات پلیس در این شهرستان به خود را به بررسی استفاده از نیروی سیاست با هدف:

  • نیاز به افسران به دخالت برای متوقف کردن یک افسر دیگر با استفاده از نیروی بیش از حد;
  • محدود و یا منع استفاده از chokeholds, strangleholds و کاروتید محدودیت;
  • نیاز به افسران به د-تشدید شرایط زمانی که ممکن است قبل از استفاده از زور;
  • استفاده از “نیروی پیوسته یا ماتریکس” است که به تعریف و محدودیت انواع نیروی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پاسخ به انواع خاصی از مقاومت;
  • نیاز به افسران به اخطار شفاهی قبل از استفاده از نیروی مرگبار;
  • منع افسران از تیراندازی به مردم در حرکت وسایل نقلیه مگر اینکه فرد به شمار یک تهدید مرگبار با استفاده از خودرو ؛
  • نیاز به افسران به اگزوز دیگر جایگزین مناسب قبل از توسل به استفاده از نیروی مرگبار;
  • نیاز به گزارش جامع که شامل هر دو با استفاده از زور و تهدید به زور;
  • یک حرکت است که در هیئت ناظران’ دستور کار خود سهشنبه نشست.

و در شهر لس آنجلس مقامات منتخب پیشنهاد در نظر گرفتن $100 میلیون به 150 میلیون دلار از پلیس لس آنجلس را میلیارد-دلار-به علاوه بودجه برای تامین مالی برنامه های اجتماعی و اندازه گیری است که می تواند در مقابله با دیرینه بی عدالتی در قلب بسیاری از تظاهرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو