کمونیسم: بزرگ فریب

کمونیسم originally تشکیل شده که در نمایشگاه به معنی حکومت جایی که هر کس در جامعه فرصت برابر, از بین بردن تفاوت برداشت تا بین های مختلف کار دسته یا اجتماعی اقشار. و در آن نهفته است خود را فریب. به عنوان یک مفهوم آن پروژه های بالقوه به صورت کلی توانمندسازی مردم در هر بخش از صنعت یا رشته مورد علاقه. هنگامی که تمرین واضح ترین نتیجه است که آشکار شده است دستکاری قدرت و غیر ضروری نفوذ توسط دولت حاکم بر بدن است.

محو شدن از آرمان نما

جدا از این واقعیت است که در هر نقطه آنها را در عمل در جهان آنها را به عهده داشته اند میلیون ها نفر از مرگ و میر در سراسر جهان رژیمهای کمونیستی به دنبال نوار جوامع خود از هر فردی صفات. آنها شده اند خم در از بین بردن اخلاق و مذهب و ارزش های سنتی و کنترل هر جنبه ای از زندگی افراد است.

دین و سنت هستند هدف اصلی از رژیمهای کمونیستی. آنها با انتشار این جنبه از انسانیت به مخل به کلی پیشرفت و جایگزینی آنها را با تبلیغات. در صورت عدم وجود دین خود را از دست قطب نمای اخلاقی و معنوی رنج می برند زوال است. در صورت عدم وجود ارزش های سنتی در گذشته با نسل های قبلی مردم خود را از دست دادن حس غرور و افتخار خود ارزش و فرهنگ است.

رژیمهای کمونیستی شده اند به طور مستقیم درگیر در قتل بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان در مجموع. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

با توجه به واشنگتن پست: “بزرگترین جنایات کمونیست بودند مرتکب نمی فاسد, پارتی, کارفرمایان اما با مؤمنان واقعی مانند لنین و استالین و مائو. دقیقا به این دلیل که آنها مؤمنان واقعی آنها مایل به انجام آنچه در آن ممکن است را به خود آرمانی رویاهای یک واقعیت است.”

مرگ و نابودی

رژیمهای کمونیستی شده اند به طور مستقیم درگیر در قتل بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان در مجموع. این است که بسیار بیشتر از هر یک از دیگر حکومت های توتالیتر شده اند که عامل هر نقطه در جهان ترکیب شده است. ترین و وحشتناک قتل همراه شد با تمرکز کشاورزی و سلب سنتی کشاورزان از حق مالکیت دارد.

اگر شما را مورد چین جهش بزرگ به جلو رهبری مائو تسه تونگ بود مسئول بزرگترین ساخته دست انسان قحطی که در آن 45 میلیون نفر کشته شدند. کشاورزی تمرکز یا اشتراکی تلاش جوزف استالین در اتحاد جماهیر شوروی منجر به مرگ و میر نزدیک به 10 میلیون نفر زندگی می کند. همان نمونه هایی دیده می شود در رژیمهای کمونیستی عامل در کشورهای سراسر جهان از کره شمالی و کامبوج و اتیوپی و کوبا.

اینها نه فقط جدا حوادث که اتفاق افتاده است اتفاقا. هر رژیم به دنبال مدل بهره برداری از یکی دیگر رژیم در یک کشور دیگر. همه آنها به طور کامل آگاه از عواقب سیاست های آنها در تلاش بودند به پیاده سازی و جلو رفتم و با آنها بدون در نظر گرفتن.

این طبقه کارگر است که در مواجهه با توده های مرگ تحت کمونیسم. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

اشتراکی بود فقط یکی از عوامل مرتبط با جرم قتل افراد در یک کشور کمونیستی. این رژیمهای کمونیستی اداره اردوگاه های کار اجباری که در آن میلیون ها نفر کشته شدند. نمونه این شامل سیستم گولاگ در اتحاد جماهیر شوروی. وجود دارد همچنین اعدام های دسته جمعی رخ داده است که بدون محاکمه. اینها شایع در Killing Fields در کامبوج و همچنین پاکسازی بزرگ به رهبری استالین در اتحاد جماهیر شوروی.

کشتار جمعی بودند فقط آغاز است. بازماندگان این کشتار اردوگاه قرار گرفتند و به درجه از سرکوب. این مردم محروم از آزادی بیان و آزادی در عمل به دین و نشاندار شد مجرمان برای اجرای استاندارد شیوه های اقتصادی. در پایان از آن همه آنها سرقت شد از هر گونه اموال که متعلق به آنها.

شکست

هر رژیم کمونیستی وعده داده شده همان چیزی که — رفاه طبقه کارگر است. جالب اینجاست که این طبقه کارگر است که در مواجهه با توده های مرگ و ایالات متحده کشیده شد به فقر است. اگر چه دلایل تاریخی شکست کمونیسم هستند و بسیاری متفاوت از یک رژیم به رژیم افراطی تمرکز قدرت منجر به فساد گسترده و بی عدالتی است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

مردان باید در نظر گرفته نمی شود به عنوان عاقلانه فقط برای کلمات نوع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو