مشترک پادشاهان را تیتر دو شب در شهرستان ملی گرو از آناهایم Drive-In OC

جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه اورنج کانتی, رگی, باند مشترک پادشاهان را تیتر دو شب در شهرستان ملی گرو از آناهای

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 تیر 1399

جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه اورنج کانتی, رگی, باند مشترک پادشاهان را تیتر دو شب در شهرستان ملی گرو از آناهایم Drive-In OC series جولای 17-18.

بلیط ها $200-$350 و فروش در ساعت 10 صبح روز جمعه, جولای 3 در AXS.com. قیمت توسط خودرو است که می تواند شامل شش مراجعان. هر دو نشان می دهد شروع در 7 p. m.

مشترک پادشاهان تگرگ از کوستا مسا و آن اولین آلبوم "گمشده در بهشت" نامزد دریافت جایزه بود در بهترین رگی آلبوم در دسته 60 Annual Grammy Awards در سال 2017. این گروه تحت تاثیر قرار است توسط انواع مختلفی از هنرمندان از جمله ون موریسون Stevie Wonder این که Gypsy Kings, باب مارلی و زمین و باد و آتش. مشترک پادشاهان بوده است شنود گذاشته به حمایت عمده اعمال مانند Bruno Mars, Meghan Trainor و جاستین تیمبرلیک.

Nederlander کنسرت میزبانی تمام سنین سری که از ویژگی های, فیلم, کنسرت, و بیشتر در محل پارکینگ. در اوایل این ماه اعلام شد که دانا پوینت-بومی اندرو مک ماهون خواهد تیتر سه شب در رانندگی-در ماه جولای 10-12 در جشن سالگرد 15 از گروه خود جک مانکن های "همه چیز در حمل و نقل."

رانندگی در OC ارائه خواهد شد بیشتر تماس با ما تجربه ممکن است از جمله ورود, فروش بلیط امتیازات و دستشویی.

رویداد کارکنان خواهد شد با پوشیدن مناسب PPE از جمله ماسک و دستکش. ماسک اجباری نیست برای concertgoers در حالی که در داخل وسیله نقلیه خود را در فضاهای اما آنها باید پوشیده در حالی که استفاده از دستشویی. راننده خودرو نیز نیاز به پوشیدن ماسک در طول بررسی در محل دروازه. برای جزئیات بیشتر در مورد دستورالعمل های ایمنی و نظم پیش رو امتیازات و دیگر نشان می دهد رفتن به DriveInOC.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن