لباس های رنگارنگ از Miao

وقتی که می آید به لباس های رنگارنگ در چین, هیچ یک از آنها را می پوشد را بهتر از مایو و یا همونگ قومیت در کشور است. این مایو یک تاریخ طولانی و فرهنگ آغاز از سلسله شین. و از آن پس آنها honed هنر و صنایع دستی است که باقی می ماند قابل توجه در این روز است. به عنوان دوستداران آواز و رقص خود را در ادبیات عامیانه به خصوص مجموعه ای از آهنگ عشق و toasting است که به عنوان پیچیده به عنوان طعم و مزه خود را برای لباس.

از صلیب-دوخت و گلدوزی بافندگی و کاغذ-کاهش و طراحی روی پارچه این تکنیک تمام شده است تسلط Miao از طریق سال. اما از همه این باتیک است که احتمالا بیشتر زیبا. با استفاده از یک چاقوی آغشته به موم سفید الگوی کشیده شده بر روی یک پارچه سفید. جوش پارچه به شرح زیر است, و در نتیجه یک الگوی در یک پس زمینه آبی رنگ.

خروجی است نه محدود به یک نتیجه همانطور که در سال های اخیر Miao توسعه های مختلف طرح های رنگارنگ برای چاپ با کمک از فن آوری های جدید. خلاقیت خود را در حال حاضر صادر شده در سراسر جهان است.

مایو زنان پوشیدن

وقتی که می آید به زنان یک بلوز با گسترده یقه باریک آستین و دامن پلیسه دار کامل Miao مجموعه ای از لباس. زنان لباس تصفیه شده با طلا و جواهر دوزی و طرح های دیگر.

این دامن پلیسه دار 30 تا 40 لایه های تزئین شده با cross-stitch الگوهای گلدوزی و روشن brocades. این تکنیک باتیک نیز اعمال می شود و همچنین برای ایجاد طرح ها و تصاویر مانند گیاهان و حیوانات. همه این صنایع توسط جوان Miao که ممکن است آنها را یک تا دو سال — از بافندگی پارچه و دوخت دکوراسیون به دیگر فرآیندهای.

(Image: Screenshot / YouTube)

مایو زنان لباس تصفیه شده با طلا و جواهر دوزی و طرح های دیگر. (تصویر: Screenshot / YouTube)

اما این همه نیست وجود دارد را در این طرح است. قابل توجه ترین ویژگی های مایو لباس نقره ای لوازم جانبی. در فرهنگ خود, نقره, نماد خوبی نشان دهنده وضعیت خانوادگی و تصور می شود یک فلز با قدرت به دفع ارواح شیطانی.

سنتی Miao پدر و مادر شروع به جمع آوری طلا و جواهر نقره از دختر خود بدو تولد تا زمان ازدواج او. در سن دختران پوشیدن نقره قفل بیش از خود شخص برای حفاظت و موفق باشید و فقط آنها را حذف کنید یک بار ازدواج کرده است.

اکثر مردم فرض است که طرح ها و جواهرات وجود دارد فقط به دلایل زیبایی. اما گلدوزی و نقره ای داستان Miao. آنها با استفاده از لباسهای خود را به عنوان یک راه برای ضبط و به اشتراک گذاری تاریخ خود قصه و شیوه های. بسیاری از این لباس ها آبا و اجدادی. آنها فرسوده توسط نسل از زنان و تحمل آزمون زمان.

چینی ها به مراجعه زنان مایو به عنوان “جن” به دلیل جشن لباس های سنتی می پوشند دادن آنها اثیری و آخرتی ،

مایو مردانه

همانطور که برای مردان آنها را به انواع مختلف کلاه یا دستار (ساتن جمجمه با کلاه صورتی, pom-poms) یا کلاه که شبیه ترکیبی بین یک yarmulke و فاس. لباس های سنتی خود را که سیاه و سفید آستین کوتاه نیام با قفسه سینه آراسته دوزی پانل. در اطراف شانه و کمر هستند sashes و bandolier مانند کمربند با حلق آویز نقره. خود را سیاه و سفید شلوار بلوند ترکیب با فاق که تقریبا لمس زمین.

(Image: Screenshot / YouTube)

مردان در میان مایو پوشیدن یا نوع عمامه یا کلاه که به نظر می رسد مانند یک صلیب بین yarmulke و فاس. (تصویر: Screenshot / YouTube)

یک مایو لباس بر اساس پوشنده لباس را از منطقه مبدا و سن برای هر دو مردان و زنان, و پس, لباس متفاوت است. برای مثال مردان در میان این گروه شناخته شده به عنوان سیاه و سفید مایو پوشیدن تاریک جمجمه کلاه و نیلی بلوز زنانه دوزی رنگ. در زیر یک پیراهن بلند و شلوار با هم برگزار شد توسط دوزی کمربند. گاهی اوقات آنها آراسته شده با نقره حلقه در اطراف گردن خود را برنز دستبند و یک خنجر امن بر روی کمربند خود را. در مناطق دیگر مردان دکمههای کت کوتاه, پوشیدن روسری, شلوار بلند و گسترده ای کمربند.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

باستانی با سر به لباس از چین: نمادی از ظرافت و وضعیت اجتماعی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو