کلیپرز' Joakim Noah سالم است و چیزی برای اعطا

در اولین جلسه مجازی با خبرنگاران پس از پیوستن به کلیپرز فقط قبل از coronavirus همه گیر قطع فصل کهنه مرکز Joaki

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399

در اولین جلسه مجازی با خبرنگاران پس از پیوستن به کلیپرز فقط قبل از coronavirus همه گیر قطع فصل کهنه مرکز Joakim Noah در شنبه شانه ای بالا انداخت هر سکوت در مورد بازی بسکتبال در اورلاندو حباب.

او حتی ذکر است این مواد غذایی در پردیس دانشگاه در والت دیزنی جهانی ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است.

در عوض او را سریع به ارائه برخی از مواد غذایی برای فکر.

"من فکر می کنم که ما بسیار خوش شانس به کار در حال حاضر" نوح گفت او و همکارانش در NBA. "بسیاری از مردم نمی خواهید در حال حاضر. در این زمان است که در آن وجود دارد مقدار زیادی از امید بنابراین امیدوارم که در خارج وجود دارد و بازی به ارمغان می آورد امید است. این چیزی است که ما عشق را به بازی بسکتبال و این است که چگونه ما الهام بخش است."

نوح هم بود از کار و صدمه زدن به اوایل این فصل او به عنوان بهبود از آنچه که او به عنوان یک "تصادف دمدمی مزاجی" در سپتامبر گذشته زمانی که او گزارش خود را قطع تاندون آشیل با یک یخ فولاد ضد زنگ وان او حمل.

در حالی که rehabbing او مشتق شده خود را با الهام از کلیپرز' پایدار علاقه به امضای او ،

"من به خودم گفتم که فقط چگونه من می خواستم برای پایان دادن به زندگی حرفه ای من گفت:" نوح 6-پا-11 و دو بار تمام-دفاعی انتخاب تیم که بازی خوبی برای ممفیس گریزلیز در فصل قبل به طور متوسط 7.1 امتیاز 5.7 ریباند 2.1 کمک 0.7 بلوک و تیر اندازی 51.6 درصد از طبقه در مدت زمان محدود.

"روز بعد از عمل جراحی, من بدنسازی کار کردن با این امید که از این تیم" نوح گفت. "من می دانستم که اگر من نمی نگه دارید و اگر من یک تماس از کلیپرز و من آماده نیست من می دانستم که من باید تاسف برای بقیه زندگی من است.

"بنابراین من نگه داشته و در این موقعیت در حال حاضر من احساس می کنم بسیار خوش شانس بود در این موقعیت بودن با خدا, بازیکنان بزرگ بودن در یک موقعیت را به نفع خود قهرمانی. این چیزی است که من را برای اعطا شده است."

کلیپرز را انجام بخشی خود را برای برقراری ارتباط به نوح که آنها درک او بیش از حد.

"من به یاد داشته باشید در آینده به L. A. از نیویورک و L. Frank (رئیس جمهور بسکتبال عملیات لارنس فرانک) انتظار در فرودگاه چیدن من; آن را فقط یک کلاس سازمان" نوح گفت: این تیم که در ابتدا جوهر او را به یک قرارداد 10 روزه مارس 9 و سپس امضا او را برای مدت زمان از فصل و همچنین به عنوان یک unguaranteed فصل دوم در اواخر ماه گذشته.

این استراحت طولانی که انداخت هر کس دیگری قصد رفتن به اخر مسابقه تنها بهره مند نوح کلیپرز مربی Doc Rivers گفت.

"او به نظر می رسد بزرگ" رودخانه گفت. "من نمی دانم اگر این توقف کمک کرده است و هر بازیکن بیش از او چرا که او سالم نیست که ما امضا کرده و در حال حاضر او است. من فکر می کنم او می خواهم برای کمک به ما در طبقه اما حتی اگر او نمی کند او به ما کمک می کند با حضور او و صدای او."

به خصوص رودخانه ها گفت: وقتی که می آید برای کمک به توسعه مرکز شروع Ivica Zubac 23 ساله کرواتی 7-بالا و پایین صفحه که خواهد شد راه اندازی مجدد خود را در فصل چهارم در NBA.

"من یک پسر است که از طریق بسیاری در این لیگ" نوح گفت. "من در خارج به دنبال در یک تیم به عنوان به خوبی. من فکر می کنم که تنها بودن در اینجا به خصوص برای جوان ها (پیام) است و نه فقط در نظر گرفتن هر یک از این فرصت ها برای اعطا.

"شما می دانید, آن را سخت و گاهی به دور از خانواده خود و چیزهای شبیه به آن اما فقط باید در این وضعیت بازی در برابر بهترین بازیکنان در جهان رقابت برای زندگی قادر به کار به خصوص با همه چیز است که رفتن در حال حاضر ... اینها همه چیزهایی است که ما نمی توانیم برای اعطا شده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن