کلیپرز' Doc Rivers, جوک گزارش له برون جیمز در NBA 'snitch خط'

داخل NBA فربه, 100-صفحه ایمنی طرح پلیس حباب در اورلاندو فلوریدا است که یک گزینه به صورت ناشناس گزارش اجتماعی-ف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 تیر 1399

داخل NBA فربه, 100-صفحه ایمنی طرح پلیس حباب در اورلاندو فلوریدا است که یک گزینه به صورت ناشناس گزارش اجتماعی-فاصله نقض و یا به عنوان Brooklyn Nets گارد اسپنسر Dinwiddie نامیده می شوند این در مصاحبه با Bleacher Report را Taylor کلاغها میکند: "این دله دزدی تدریس خصوصی در خانه."

Montrezl Harrell گفت: او قطعا تو عبور بر روی این گزینه.

"ای بابا حالا او گفت:" در یک زوم ویدئو کنفرانس با خبرنگاران در روز شنبه. "آیا من شبیه به یک بازیکن است که استفاده کرده است که خط تلفن?"

Harrell ممکن است هیچ علاقه ای به tattling اما ورزشی را شمس Charania گزارش روز شنبه که نوک خط دریافت کرده است چندین تماس از بازیکنان شکستن لیگ ایمنی پروتکل – و یا ظاهرا برای بودن آزار دهنده است.

در طول لیگ اولیه دوره قرنطینه در هفته گذشته, کسی که مخفیگاه آنان را خاموش امنیتی در مورد برخی از "thumping" در یک هتل با توجه به گزارش های Chris Hayes طول NBA on TNT بخش زمانی که او گفت: یک گارد امنیتی در ادامه به بررسی "و کسی که در را باز کرد? آن Miami Heat رو به جلو Jimmy Butler, خیس در عرق با تمرین دنده از سر تا پا. او دریبل بسکتبال در سراسر اتاق خود را تمام وقت است."

کلیپرز مربی Doc Rivers شوخی شنبه که وجود دارد ممکن است به دلایل دیگر از ایمنی برای قرار دادن در یک تماس.

"من در LeBron (جیمز) دیروز گفت:" رودخانه لیکرز' سوپراستار. "من عطفی در موسیقی پاپ (تاتنهام مربی Gregg Popovich) امروز. من در تلاش به نوبه خود از همه این بچه ها در. من فکر می کنم این فوق العاده است. ما در حال رفتن به تنها تیم سمت چپ زمانی که من انجام می شود با این خط چیزی."

بیشتر به طور جدی رودخانه ها گفت: او قدردانی NBA تلاش برای انجام همه چیز آن را می توانید به حداقل رساندن و اجتماعی فاصله نقض داخل حباب قبل از رسمی سر گیری لیگ برتر در تاریخ 30 ژوئیه هنگامی که لیکرز و کلیپرز در حال برنامه ریزی به بازی هر یک از دیگر. پس از همه, در چهارشنبه فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 10,181 جدید مثبت coronavirus موارد به عنوان به خوبی به عنوان 453 جدید بستری شدن در بیمارستان با یک رای مثبت از 13.59% جدید موارد گزارش شده در مقایسه با کسانی که تست شده است.

"من فکر نمی کنم این مشکل در همه," رودخانه ها گفت: از خط. "من فکر می کنم این خوب است. این است که برخی از چیز طبیعی است. COVID بدیهی است که آن را نه تنها که شما می توانید بیمار اما شما می توانید افراد دیگر بیمار و بنابراین این بسیار مهم است برای همه ما. ما می خواهیم به انجام شغل ما است. بنابراین من فکر می کنم داشتن یک خط تلفن من حدس می زنم که چرا آنها خواستار آن من حدس می زنم که مهم است."

JaMychal سبز می پیوندد

کلیپرز استقبال JaMychal سبز در چهارشنبه, زمانی که 6 پا-8 قدرت به جلو تمرین با این تیم برای اولین بار پس از NBA به حالت تعلیق در فصل 11 مارس. سبز وارد اورلاندو یک روز زن و شوهر پس از هم تیمی های خود را به دلیل مرگ از 100 ساله مادر بزرگ اموزش سبز در جولای 3.

"من قصد دارم به دست بچه های من, من و فقط من, خانواده, دوره," سبز گفت: از طریق زوم. "من پسر او فقط تبدیل 1 پس از آن هزینه های زیادی از زمان با او به راه من, بنابراین من قطعا رفتن به او را از دست ندهید ... مادر بزرگ من فوت کرد, بنابراین من تا به حال برای رفتن به خانه فقط به اطراف خانواده من است."

تا آنجا که او را از دست خانواده اش در آلاباما سبز گفت که او تا به حال هیچ رزرو در مورد پیوستن به کلیپرز در اورلاندو که در آن آنها را تعقیب این سازمان برای اولین بار در مسابقات قهرمانی.

"فقط خوشحال با هم تیمی های من," او گفت:. "تقریبا یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای من به بیرون می آیند اینجا و مبارزه با تیم من است."

Ivica Zubac, Landry Shamet و مارکوس موریس Sr. تنها دیگر کلیپرز که مستند شده به عنوان در اورلاندو است. رودخانه شد نازکن وقتی پرسیده شد زمانی که آنها در حال انتظار می رسند: "من حتی نمی دانم به صداقت. من همین حالا چک کنید. به صداقت JaMychal در رفت و شگفت زده به من. پس چون آنها در قرنطینه و موارد شما نمی دانید."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن