پخش زنده: پنج شنبه, آوریل 27 12-1 p. m. (اقیانوس آرام)

اضافه کردن به تقویم

این رویداد زنده پخش خواهد شد در این صفحه.

در پی COVID-19 بیماری همه گیر جهانی اقتصاد در حال لغزیدن به رکود است. کاهش مصرف و حمل و نقل همچنین به معنای کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2. از هند به چین به ایالات متحده, آسمان آبی و هوایی پاک و سالم در شهرستانها از آن شده است برای سال ها. همه گیر شده و باعث لرزه ای تغییرات در نحوه تولید و مصرف کالاها و می تواند باز کردن یک مسیر به یک آینده پایدار. یا دولت کمک مالی و سرمایه گذاری می تواند دو برابر پایین در اقتصاد سوخت فسیلی و مجموعه تلاش ها برای جلوگیری از فاجعه بار تغییر آب و هوا. این گفتگو را از ویژگی های برکلی و محققان بحث علم و سیاست پشت CO2 تولید گازهای گلخانه ای و فرصت ها برای یک مسیر متفاوت رو به جلو است.

این رویداد توسط Rausser دانشکده منابع طبیعی.

دیوید Ackerly است که دین از Rausser دانشکده منابع طبیعی و انتصاب مشترک در بخش یکپارچه زیست شناسی و علوم زیست محیطی, سیاست و مدیریت. تحقیقات خود را استفاده می شود به اطلاع استراتژی حفاظت از تنوع زیستی در برابر تغییر آب و هوا با تمرکز در کالیفرنیا پارک ها و فضای باز.

دانیل Kammen استاد و صندلی از منابع انرژی و استاد گلدمن دانشکده سیاست عمومی و بخش مهندسی هسته ای. او متخصص در سیستم های انرژی و علم و سیاست در پشت راه حل آب و هوا.

کیت اونیل است, استاد گروه علوم محیط زیست, سیاست و مدیریت. او زیست محیطی است دانشمندان علوم اجتماعی و مطالعات سیاسی جهانی اقتصاد آب و هوا تغییر سیاست و اخیرا جهانی زباله تجارت و دایره اقتصاد است. او کتاب های اخیر زبالهبود مورد بحث NPR, Fresh Air with Terry Gross.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو