جشن Cinco de Mayo در روز سه شنبه را همزمان با شروع غیر منتظره ای داغ هفته برای جنوب کالیفرنیا با نزدیکی شکستن رکورد درجه حرارت رود در هفته بعد آب و به گفته کارشناسان چهار شنبه, مارس 4.

درجه حرارت برای لس آنجلس, نارنجی, رودخانه و سان برناردینو شهرستان مرزی مناطق این هفته به احتمال زیاد در 80s و 90s با مناطق ساحلی در 70s و 80s با توجه به خدمات ملی آب و هواشناسان. دمای هوا انتظار می رود که حدود 15 تا 25 درجه بالاتر از نرمال آنها گفت: بسته به منطقه است.

“کسانی که در درجه حرارت گرم در حال رفتن به ادامه واقعا از طریق پنج شنبه و پس از آن شروع سهشنبه درجه حرارت شروع به پایین آمدن کمی” گفت: Casey Oswant یک هواشناس با سرویس آب و هوا در سن دیگو ، “آنها هنوز هم باقی بماند 5 تا 10 درجه بالاتر از نرمال را برای روز جمعه, اما آن را می شود کمتر داغ تر از آن بود که در روز پنج شنبه.”

دمای نمی خواهد شروع به خنک کردن تا روز یکشنبه, او گفت:.

در سال های اخیر برای Cinco de Mayo در سانتا آنا درجه حرارت بالا باید متنوع از 60 تا 90 درجه با توجه به آب و خدمات اطلاعات. در این سال بالا می رود به 86 درجه با کم 62 که نسبتا مشابه گذشته سال است.

در همت اخیر اوج برای Cinco de Mayo در محدوده 67 تا 95 درجه و در این سال است انتظار می رود به آمار 95 درجه دوباره با توجه به آب و خدمات اطلاعات.

مشاوره گرما به صورت داخلی اورنج کانتی و اینلند امپایر شروع می شود صبح روز سه شنبه تا جمعه شب Oswant گفت.

ساحل طولانی را پیش بینی می شد بالا 77 و کم 62 با Burbank پیش بینی شده برای بالا 89 و یک کم از 63 با توجه به آب و خدمات.

در مرکز شهر لس آنجلس, دمای هوا انتظار می رود به آمار رکورد.

در روز پنج شنبه پیش بینی برای مرکز شهر لس آنجلس است که انتظار می رود آمار 97 درجه است که رکورد بالا رخ داده است که در سال 1941 به گفته دیوید شیرین یک هواشناس در خدمات آب و هوا در لس آنجلس ،

“به طور معمول آن خواهد بود 74 مرکز شهر,” او گفت:. “بنابراین برای مرکز شهر, دمای هوا خواهد بود در هر نقطه از 20 تا 25 درجه از حالت عادی است.”

مردم باید با احتیاط در هنگام کار در خارج از منزل در طول گرما هواشناسان گفت.

“ما همیشه توصیه می کنیم مردم به پوشیدن لباس با رنگ روشن,” شیرین گفت: “مقدار زیادی آب بنوشید و مراقب باشید به قفل هر یک از حیوانات خانگی و یا کودکان در داخل یک ماشین.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو