CHP افسران به طور موقت سوئیچ از قهوهای مایل به زرد تیره-آبی لباس

پرسش: سوت: گشت بزرگراه کالیفرنیا افسران من دیده ام به تازگی در حال پوشیدن تیره-آبی و یا سیاه و سفید لباس. باید آنها را روشن از سنتی خاکی رنگ ؟ شما می توانید پیدا کردن آنچه که باعث تغییر دهید ؟

– تام Burfield مهر و موم ساحل

A. صدای بوق در نظر دارد برای پیدا کردن که چرا او تا این سوال به CHP مقامات در ساکرامنتو. اما او قادر به باز کردن رمز و راز این هفته است.

آنچه که او می تواند به شما بگویم در حال حاضر این است که اکثر اگر نه همه از CHP افسران در واقع آنچه آنها تماس خود را در “آبی سودمند لباس.” CHP کمیسیون صدور حکمی در 20 مارس که موثر بود اما نمی spell out why.

سنتی از CHP است البته خاکی یا قهوهای مایل به زرد و گاهی اوقات همراه با قابل توجه کراوات آبی (موتور سیکلت افسران پوشیدن تعظیم روابط). کسانی که لباس پشمی و نیاز به رفتن به خشک شویی.

The dark blues می تواند ماشین شستشو در خانه. شاید کس مسن نگران بود با این بیماری همه گیر مواج خود را در مورد افسران نیاز به رها کردن به خشک تمیز کننده اجتماعی فاصله و یا عدم اطمینان از آنچه که کسب و کار خواهد باز بماند.

همه CHP افسران باید dark blues گفت: Duane گراهامیک افسر و سخنگوی خارج از ایستگاه وست مینستر خانه به طوری که آنها می توانید آنها را می پوشند در حالی که آموزش و یا برای برخی از کار های دیگر که در آن آنها شانس بیشتری برای انتخاب کنید تا برخی از خاک.

The dark blues البته می تواند مخفی آن علائم بهتر از tans.

برخی از CHP افسران همیشه پوشیدن dark blues: کسانی که شرکای K-9 سگ; مردان و زنان در تجاری-خودرو, جزئیات, چرا که آنها ممکن است مجبور به خزیدن در زیر یک نیمه برای اطمینان از آن است که خطر در جاده ها و افسران اختصاص داده شده به نجات جزئیات – که ممکن است نیاز به همچنین اسلاید در زیر یک وسیله نقلیه است که یک بار در اجسام به مطمئن شوید که آن را به نظر می رسد امن برای بزرگراه ها.

Q. عزیز سوت: من تجدید متوجه من راننده مجوز از وزارت وسایل نقلیه موتوری از طریق پست. من در تکمیل فرم و بازگشت آن و دریافت یک شماره کد به برنامه قرار ملاقات من مجوز منقضی می شود در ماه اکتبر زمانی که من خواهد بود 89. راهنمایی و رانندگی سایت می گوید راهنمایی و رانندگی است که ساخت هر گونه انتصابات جدید در این زمان. من چه کاری باید انجام دهید ؟ (من اصلا اعتماد به نفس زیادی در راهنمایی و رانندگی اطلاع من در زمان کافی برای آماده شدن برای آزمون ،

– آلن FitzGibbon ایروین

A. این موضوع شده است محبوب تر در ماه های اخیر از یک لیوان لیموناد در تابستان سوزان در روز است.

در اوایل این هفته آلما Faustoیک خبرنگار برای جنوب کالیفرنیا اخبار گروه گفت: ما خوانندگان آخرین. اما صدای بوق می خواهد به صدای یورتمه رفتن اسب از اطلاعات دوباره به اطمینان حاصل شود همه در Honkland در حال به روز رسانی بنابراین در اینجا یک روکش:

برای امن نگه داشتن کسانی که 70 سال و بالاتر که باید برای رفتن به یک راهنمایی و رانندگی و کار در هر زمان آنها خود را تمدید گواهینامه رانندگی, راهنمایی و رانندگی به آنها یک سال تمدید اگر مجوز خود را منقضی از 1 مارس تا دسامبر. 31 از این سال است.

امیدوارم همه ما خواهد بود واکسینه قبل از این مردمی که به شجاع یک راهنمایی و رانندگی ، کسانی که گرفتن پسوند نمی نیاز به هر گونه اضافی سند; پلیس سازمان گفته شده است که راهنمایی و رانندگی می گوید.

اگر شما واجد شرایط هستید و می خواهید کاغذ بازی هر چند شما می توانید به dmv.ca.gov و نوع “پسوند” را در نوار جستجو و سفارش آن را.

آلن اجازه دهید صدای بوق بود که برای اولین بار به آن می گویند در این سال: تولدت مبارک!

Honkin’ واقعیت: یکی از بهترین رانندگان در هر نقطه است Cole Custer, 22, که بسیاری از اورنج کانتی در او. در پنج شنبه, جولای 12, تازه کار برنده نسکار لرزنده دولت 400 در کنتاکی. او نقل مکان کرد به شارلوت کارولینای شمالی در یک نقطه, اما او یک لدرا رنچ مادری که فارغ التحصیل از Tesoro بالا است.

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به [email protected] او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk. توییتر: @OCRegisterHonk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de