Chicano بتمن ترکیبی از احساس خوب موسیقی است که می آمیزد عاشقانه پاپ, برزیلی Tropicalia روانگردان و روح با فانک, برروی, beats توسط بهترین تجربه زندگی می کنند اما به دلیل رمان coronavirus همه گیر لس آنجلس لباس نمی توان هدف قرار دادن جاده فقط رتبهدهی نشده است. و برای برخی از دلایل بسیار خوب اعضای کاملا خوب است که با.

این گروه ساخته شده باردو مارتینز (خواننده و صفحه کلید و گیتار) گابریل ویلا (درامز), ادواردو عرصه (bass guitar, vocals) و کارلوس آربالو (گیتار) از انتشار آلبوم جدید “نامرئی مردم” ممکن است 1.

مارتینز صحبت با جنوب کالیفرنیا گروه اخبار در مورد موسیقی های جدید و افکار خود را در قادر بودن به جاده و یا آوردن Chicano بتمن زنده موسیقی به Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره Indio فقط رتبهدهی نشده است.

برخی از پاسخ ویرایش شد برای فضا و وضوح.

Chicano بتمن است که با انتشار آلبوم جدید خود با عنوان “نامرئی مردم” در تاریخ 1 مه و قرار است برای بازی Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر که آن را می گرداند در ماه اکتبر. (فایل عکس از درو A. کلی عکاس)

س: پس به من بگو در مورد آلبوم جدید “نامرئی مردم است.” چرا شما بچه ها با این عنوان ؟

مارتینز: ما به نام آن که دلیل آن را می توان تفسیر هر راه شما می خواهید…آن را ندارد هر معنا. اگر شما احساس نمی کند و معنی آن که سرد است اما اگر شما پیدا کردن معنی دارد معنی.

س: به چه معنی است به شما ؟

یک: برای ما این معنی است که آن را می کند این است که نامرئی مردم هستند کسانی که به دلیل تاریخ, نیروهای, تاریخ نادیده گرفته می شوند…است که می آید از ما که در جنوب و یا تور در سراسر کشور و شما تعفن چشم گاهی اوقات شما می توانید به کسی بگویید که درمان های مختلف به دلیل راه شما نگاه کنید.

س: شما بچه ها گفت: قبلا که هدف از این آلبوم بود که بهترین رکورد شما هرگز شنیده می شود. چه شما از آن چیست ؟

یک: ما فقط می خواهید به موسیقی که همه میخوام (expletive) که همه در حال رفتن به مانند “Yo” این شگفت انگیز است” که همه در حال رفتن به می خواهید به رقص. حتی مهم نیست که ما به عنوان یک گروه…این فقط به موسیقی است که تداوم برای همه, که این, که هدف ما است. ما نیز افراد بسیار خلاق بنابراین ما پرتاب همه ما خلاقیت را در آن. این آلبوم شما هرگز شنیده می شود به دلیل you ain’t heard (expletive) مانند قبل از این که حقیقت است.

Q: چگونه آن را در مقایسه با قبلی خود آلبوم و موسیقی ؟

یک: این بهترین موسیقی ما تا کنون انجام می شود من فکر می کنم هر یک از ما انجام داده است.

س: با ضبط این آلبوم شما همچنین گفت که شما نادیده گرفته که آیا شما خواهد بود قادر به بازی هر یک از این آهنگ ها زندگی می کنند. شما یک گروه زندگی می کنند, بنابراین شما می توانید بازی این آلبوم زندگی می کنند ؟

یک: مطمئن آره کاملا. ما دوست ما نیکی اگان او نقش صفحه کلید و آواز می خواند با ما به طوری که او می تواند بازی بسیاری از موسیقی در حال حاضر. صادقانه نظر ساخت موسیقی شخصی من فشار همواره به مانند “مرد اجازه دهید اضافه کردن شاخ که (expletive) اجازه دهید اضافه کردن یک دسته از بازگشت تا خواننده.” کارلوس گیتاریست او را در طرف دیگر این طیف مانند “نه چگونه ؟ که هزینه رفتن به این مقدار و چگونه ما میخوام? ما نمی توانیم به همه این (expletive) در تور” که آن هم بسیار معتبر نقطه.

Q: “رنگ زندگی” است که اولین تک آهنگ از این آلبوم و این چنین احساس خوب آهنگ سر bobbing آهنگ است که باعث می شود شما احساس سرد. آنچه که شما می توانید به من بگویید که در مورد مسیر ؟

یک: من صرف مقدار زیادی از زمان در استودیو فقط تلاش به آمده تا با ایده ها و برخی از آنها من را به این گروه است. و من گفت: من قصد دارم به سعی کنید این حق در اینجا من می خواهم یک آهنگ که برای تلفن های موبایل مانند “سرد گربه” توسط ملکه. “دانلود گربه” است که مانند یک funk لحن…این صدا مانند شما به آن گوش دهید و شما مانند ” چه می شود این است که مانند برخی از بوگی (expletive).’ این می تواند مانند مجلس اما این عجیب و غریب به دلیل آن است یک نرم آوازی در آن است. من می خواستم به یک آهنگ که احساس می کند مانند آن است که همه فقط در حال رفتن به می خواهم به رقص و پارتی.

س: دوم واحد است “فیل صورتی” است که کمی بیشتر روانگردان کمی بیشتر روح است. چه فرایندی که آهنگ رو ؟ ؟ ؟

یک: من فکر می کنم قصد ما این بود که بیشتر شبیه Ginuwine, شما می دانید, Ginuwine هنرمند یا neo-soul نوع مانند d’angelo vibes به خصوص بخش ریتم. ادواردو آمد تا با ایده یک روز. آن را در روز تولد او, او رفت برای شستن ماشین از آنجا که او می خواست خودرو خود را به طور واقعی تمیز…. او صرف $40 روز است که خودرو در آن بود یک کوپن برادر خود را به او را برای تولد او. و ایده او این بود که اساسا, (داشتن یک ماشین تمیز) به شما می دهد ریتم شما شروع به باب آن را به شما می دهد با تکبر راه رفتن مانند برخی از hip-hop, G-Funk, Warren G, Dr. Dre, Snoop Dogg, فرض, ما ’90s بچه ها که (expletive) شدیم تا با. او ضربه گابریل و آنها به ثبت ضرب و شتم و آنها آن را به نام “$40 خودرو” که اصلی نسخه ی نمایشی ایده.

س: چگونه شما احساس مورد نیاز به دست در کوچلا در این ماه پس از آن بوده است تحت فشار قرار دادند به ماه اکتبر ؟

یک: ما bummed کردن در مورد آن ؟ به صداقت نیست واقعا. من با داشتن یک بچه در چند روز آینده پس ادواردو نوازنده بیس است. ما قرار بود به بچه ها و فقط جاده, بنابراین در حال حاضر ما فقط در حال رفتن به خنک کردن تا زمانی که کل این (expletive) باد کردن.

برای اطلاعات بیشتر chicanobatman.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو