هنگامی که کنت موری دریافت یک تماس تلفنی از یک Indianapolis, شماره, او تا به حال هیچ ایده او عازم لوس آنجلس.

شارژر مدیر کل تام Telesco شد در پایان این تعجب آور تماس تلفنی با رئیس اوکلاهما linebacker. که یکی از شگفتی بسیاری از شارژر بود روز شنبه برای دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL.

Telesco و شارژر معامله شد تا برای انتخاب موری با شماره 23 به طور کلی انتخاب تیم دوم دور اول انتخاب کنید ، شارژر خود را ارسال-دور دوم انتخاب (37 کلی) و یک سوم طفیلی (71) به میهن پرستان جدید انگلستان. این شارژر همچنین پیش نویس کارفرمایی جاستین هربرت با شماره 6 انتخاب کنید.

موری پر نیاز به شارژر که نمی دریافت مقدار تولید از خود linebackers در سال 2019. موری همه کاره است linebacker که بازی وسط linebacker در اوکلاهما استخدام شد اما به بازی در خارج linebacker و تصویب حمله کننده.

“من کاملا شگفت زده” موری گفت: در مورد شارژر تهیه پیش نویس او. “من ملاقات کرد و با آنها در ترکیب. من بهترین پا جلو و من احساس ما متصل است.”

موری به پیوستن به یک linebacker گروه که شامل سال گذشته rookie احساس Drue Tranquill دنزل Perryman, Uchenna Nwosu و Kyzir سفید.

این شارژر انباشته در دفاع با بازیکنان مانند سابق دور اول میدارد جوی Bosa و Derwin جیمز و offseason کسب کریس هریس جونیور اما این تیم در آخرین takeaways (14) و 28 در کیسه (30) از یک سال پیش.

Telesco که بسیاری از سال را صرف کار در Indianapolis Colts’ در مقابل دفتر مراجعه کننده به موری به عنوان یک خشونت tackler. که فیزیکی می تواند منجر به بیشتر takeaways و کیسه برای شارژر در سال 2020 است.

موری تطبیق پذیری یک دلیل بزرگ چرا شارژر واگذار دو میدارد به او, اما او همچنین برنده آنها را با خود رهبری است. او دو بار کاپیتان در اوکلاهما از جمله در فصل دوم. او و جرالد مک کوی های دفاعی برای مقابله با دالاس کاوبویز تنها بازیکن دفاعی بود و دانشجوی سال دوم کاپیتان در اوکلاهما.

این شارژر در حال جستجو برای کاپیتان پس از فراق با کارفرمایی فیلیپ رودخانه linebacker توماس دیویس دفاعی مقابله با براندون مبان و چپ مقابله با راسل Okung.

“صحبت کردن (شارژر مربی) آنتونی لین او فقط گفت که او دوست داشت که من و آنچه که من بود” موری به یاد می آورد. او گفت: “زمانی که من در آمده فقط به من و ادامه خواهد داد به انجام آنچه که من انجام دهد.”

همانطور که از پنج شنبه شب, شارژر ندارد و هر انتخاب را برای روز 2 پیش نویس روز جمعه. اما این شارژر قادر به پر کردن دو موضعی نیاز دارد در دور اول. این اولین بار بود این شارژر با استفاده از دو میدارد دور اول از سال 2005 زمانی که آنها انتخاب Shawne Merriman و لوئیس کاستیلو.

موری امید به مشاغل مشابه به آن دو سابق standout بازیکن دفاعی برای شارژر.

“بزرگترین کیفیت کار من اخلاق” گفت: Muray. “من یک مرد که در حال رفتن به در آمده و مجموعه ای از تن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو