بسیاری از مخالفان اصلی گزاره 13 هرگز داده می شود.

همان گروه هایی که جنگیدند رای گیری بیش از چهار دهه پیش زمانی که 65 درصد از این دولت رای دهندگان تصویب آن را بارها و بارها سعی در نابود کردن این اقدام مهم مالیات بر حمایت.

زمانی که سرپا نگه داشتن. 13 شد در انتخابات در سال 1978 من مخالف آن رای دهندگان به تصویب آن است. به عنوان رئیس این مجمع درآمد و کمیته مالیات من تا به حال یک مسئولیت قانونی اجرای سرپا نگه داشتن. 13 آن را به کار.

اما در دهه های پس از سرپا نگه داشتن. 13 اجرای من آمده ام در به رسمیت شناختن این قانون بسیاری از مزایای. برای مالکان و صاحبان کسب و کار کوچک و کارفرمایان – بزرگ و کوچک – سرپا نگه داشتن. 13 ارائه شده ثبات و قابل پیش بینی و یقین است. این یقین است و حتی مهم تر برای 46 درصد از کسب و کار کالیفرنیا که متعلق به اقلیت نژادی از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار.

کالیفرنیا یک جشن یا قحطی بودجه. هنگامی که بار اقتصادی خوب هستند کسب و کارهای بزرگ و خوبی کردن صندوق اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا بودجه. این بودجه اجازه می دهد تا دولت به ارائه مزایای سخاوتمندانه به کالیفرنیا که به آنها نیاز دارید بیشتر. با این حال زمانی که دولت چهره اقتصادی مرکز شهر درآمد آمدن به کنگره تصادف – و با آن آموزش عمومی و شبکه امنیت اجتماعی برنامه های نازک کشیده.

این نوامبر بسیاری از همان گروه هایی که مخالف سرپا نگه داشتن. 13 چهار دهه پیش در حال هل دادن بزرگترین افزایش مالیات بر دارایی در تاریخ کالیفرنیا – یک کوته عمل شده و حتی بیشتر کوته داده walloping ما در حال تجربه با COVID-19 بحران است. امروز دهها هزار نفر از کسب و کارهای کوچک در سراسر کالیفرنیا را توقیف فروشگاه خود را. هنوز هم طرفداران هستند اقدام سرعت کامل پیش رو با یک پیشنهاد که حذف خواهد شد کسب و کار, خواص از سرپا نگه داشتن. 13 را حمایت و به آنها نیاز بود مجددا در حال حاضر ارزش بازار حداقل هر سه سال.

این بی سابقه ای افزایش مالیات بر دارایی را افزایش هزینه های کسب و کار تا به $12.5 میلیارد دلار در سال و یا در صورتی که اجاره نامه منجر به افزايش اجاره بها را افزایش می دهد. کسب و کار را تصویب این هزینه های بالاتر به مصرف کنندگان – خانواده ها و دیگر کسب و کارهای کوچک – در نهایت همه چیز ما خرید گران تر است.

طرفداران این اموال عظیم افزایش مالیات بر تلاش برای به تصویر کشیدن خود را اندازه گیری به عنوان “کسب و کار کوچک دوستانه” با این ادعا کسب و کارهای کوچک معاف هستند. این نشان می دهد که به طور کلی عدم آگاهی از چگونه بسیاری از کسب و کارهای کوچک به کار گیرند. اکثر کسب و کارهای کوچک اجاره ملک که در آن فعالیت دارند و باید آنچه را به نام “سه گانه خالص اجاره نامه” که در آن ملک و مالیات و بیمه و هزینه های تعمیر و نگهداری در حال تصویب به طور مستقیم بر روی مستاجران.

بدتر هنوز هم به عنوان یک قانونگذار سابق و رهبر در کالیفرنیا آفریقایی جامعه برای آمریکایی های آفریقایی تبار صاحبان کسب و کار کوچک, اندازه گیری را بالا رفتن سرسام آور مالیات بر دارایی را افزایش می دهد ویرانگر خواهد بود. بسیاری از ميدان ذکر شده دوستان و مشتریان.

نگاهی به این حقایق: با توجه به 2012 نظرسنجی از صاحبان کسب و کار توسط اداره آمار ایالات متحده 46 درصد از همه کسب و کار در کشور متعلق به اقلیت نژادی از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار. آنها اغلب خود را اجاره ملک و منوط به اجاره بیشتر زمانی که مالیات بر املاک را افزایش دهد. و آفریقایی آمریکایی متعلق به کسب و کارهای کوچک که تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به شکست زیرا آنها کافی جریان نقدی و یا فروش برای پوشش هزینه های خود را از ایالات متحده کسب و کار به عنوان یک کل.

حتی قبل از غیر قابل پیش بینی حوادث پر سر و صدا از COVID-19 این اموال عظیم مالیاتی افزایش نشان می دهد یک کوردلی و عدم آگاهی در مورد مبارزات که کسب و کارهای کوچک به خصوص اقلیت کسب و کارهای کوچک ،

اگر صاحبان کسب و کار کوچک مدیریت به ماندن در کسب و کار است که هیچ تضمینی وجود ندارد – اضافه کردن به چالش های خود است و نه عاقلانه و نه توصیه می شود. البته تغییر در سرپا نگه داشتن. 13 را نه تنها هزینه ای برای من و شما اما از آن خواهد شد هزینه برای کالیفرنیا و اقتصاد ما به عنوان یک کل.

ویلی براون سابق سان فرانسیسکو شهردار و طولانی ترین خدمت سخنران کالیفرنیا مجمع Wlb@williebrowninc.com. قهوه ای نوشت: این تفسیر برای CalMatters یک منافع عمومی روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح میدهد که چگونه در کالیفرنیا در کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو