صدراعظم مسیح: برکلی سقوط برنامه ریزی ‘پیچیده ترین فرایند او شناخته شده

صدراعظم کارول مسیح و اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos صحبت در مورد برکلی برنامه ریزی برای ترم پاییز. (UC برکلی تصویری)

چگونه بسیاری از دانش آموزان در هر یک از دانشگاه برکلی سالن محل اقامت این سقوط ؟ چه اتفاقی می افتد اگر یکی از آنها بیمار می شود با COVID-19? آنچه که تحقیقات باید ادامه یابد در آزمایشگاه و چه می تواند انجام شود در یک اتاق ناهار خوری میز ؟ که کلاس حرکت آنلاین ؟ چگونه می توانید پردیس قطع برخی از $240 میلیون دلار از بودجه خود را?

و چه اتفاقی می افتد اگر موج دوم coronavirus گسترش در سراسر منطقه خلیج?

کسانی که سوالات سخت UC برکلی رهبران شده است دست و پنجه نرم با در هفته های اخیر به عنوان آنها وضع یک طرح برنامه ریزی برای ترم پاییز.

برکلی برترین رهبران صدراعظم کارول مسیح و اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos صرف یک ساعت دوشنبه, گرفتن آنلاین پرسش از دانش آموزان هیات پدر و مادر و فارغ التحصیلان در طول یک videoed پردیس مکالمات.

مکالمه طراحی شده است برای گسترش یک رشته از پیام های در مورد بازگشایی شد که با ارسال این هفته به اعضای هیات علمی و کارکنان و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد. بیش از 1000 نفر به تماشای زندگی می کنند در یوتیوب.

“این است که پیچیده ترین برنامه ریزی ورزش ما تا کنون انجام داده; من گاهی اوقات با استفاده از استعاره است که در آن است مانند رانندگی از طریق Tule مه” مسیح گفت. “ما به سادگی نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.”

این جفت ارز صحبت در مورد ساعت آنها صرف شده در جلسات با کارشناسان بهداشت عمومی بودجه تحلیلگران و سایر پردیس رهبران در تلاش برای درک خطرات و پاداش از تصمیم گیری کنند.

“من معتقدم که ما باید به یاد بگیرند که چگونه برای پیدا کردن برخی از اواسط راه از حالت عملیات چیزی است که محافظت از سلامت جامعه در حالی که از سرگیری برخی از فعالیت های است که واقعا نمی توان از راه دور” مسیح گفت.

هنوز هم وجود دارد خواهد بود سخت گیری آمده است. بودجه پیش بینی ها نشان می دهد برکلی خواهد بود کوتاه 240 $به $340 میلیون بسته به بودجه دولت, سقوط, ثبت نام و عوامل دیگر.

“من فکر می کنم مردم باید آماده برای بودجه کاهش” مسیح گفت:, و اضافه کرد که یک پیام با جزئیات بیشتر در بودجه برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه. “اندازه کسری بیش از حد بزرگ برای رسیدگی بدون کاهش بودجه.”

این جفت ارز نیز گفت: آنها اعتماد به نفس است که در دانشگاه برکلی جامعه را به مناسبت افزایش یابد صرف نظر از هر آنچه که لازم بود از آنها سقوط می آیند.

مورد نیاز است که هر کسی در پردیس پوشیدن ماسک شبیه به سفارشات است که ناشی از خشم و انزجار در دیگر نقاط کشور Alivisatos گفت که او تا به حال هیچ شک برکلی کارکنان و اعضای هیات علمی و دانشجویان را درک دلایل پوشیدن ماسک.

“برکلی بسیار بسیار حس قوی از جامعه” او گفت:.

یک سری از پردیس گفتگو برنامه ریزی شده برای هفته آینده به جزئیات بیشتر در برنامه ریزی برای پاییز سال 2020 است. مباحث عبارتند از آموزش ، تحقیقات و عملیات و نامزدی و خدمات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>