ژنو — پنج سابق لیگ قهرمانان برندگان قرار گرفتند به همان نیمی از قرعه کشی در روز جمعه راه اندازی ممکن است در نیمه نهایی جفت شدن بین کریستیانو رونالدو و لیونل مسی.

رئال مادرید, یوونتوس, بارسلونا, چلسی و بایرن مونیخ — که ترکیب به نفع 26 اروپایی فنجان — را عدد کاهش یک طرف از قرعه کشی برای رسیدن به فینال در Aug. 23 در ورزشگاه نور در لیسبون.

طرف دیگر را ببینید سه بار فینالیست اتلتیکو مادرید در صورت لایپزیگ و پاریس سنت ژرمن در دیدار با آتالانتا. لایپزیگ و آتالانتا در حال تازه واردین به این مرحله است.

تک پا چهارم مسابقات برگزار خواهد شد در چهار مستقیم شب از اوت. 12-15 برای شروع یک مینی مسابقات بدون طرفداران در پرتغال. مرحله نیمه نهایی در حال برنامه ریزی برای Aug. 17-18.

چهار quarterfinalists هنوز به تصمیم همه مربوط سابق قهرمانان. یوونتوس مسیرهای لیون 1-0 جلوتر از خود دور 16 جلسه در ماه آینده در تورین. برنده دو پا سری بازی خواهد کرد یا رئال مادرید یا منچستر سیتی در هشت. شهر برنده 2-1 در اسپانیا در ماه فوریه است.

بارسلونا و ناپولی نیز یک بازی به بازی در اسپانیا در 1-1 قبل از رفتن به پرتغال. برنده خواهد شد و به احتمال زیاد یک بازی چهارم مقابل بایرن که برنده 3-0 در چلسی در پا برای اولین بار.

آن چهار برجسته بازی برگزار خواهد شد در اوت. 7 و 8 به میزبانی خانه تیم: بارسلونا, بایرن, بارسا و منچستر سیتی.

نیمی دیگر از قرعه کشی شد بسیار ساده تر با هر چهار quarterfinalists مجموعه قبل از coronavirus همه گیر تعطیل فوتبال اروپا.

تک مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی شد هر دو کشیده شده جمعه قرار دادن رونالدو و یوونتوس تیمی در دوره برای دیدار با مسی و بارسلونا.

فوتبال, معتبرترین رقابت های باشگاه سر گرفته خواهد شد و پس از یک استراحت از نزدیک به پنج ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و تیم را راه اندازی مجدد در مراحل مختلف آماده سازی خود را.

بایرن به پایان رسید, لیگ و جام حذفی دو پس از آلمان در اوایل راه اندازی مجدد است. هنوز هم آن را تا یک ماه شکاف بین میزبانی چلسی و در پایان فصل داخلی.

چلسی نیز تا حدودی تحت تاثیر اتلتیکو مادرید-لایپزیگ بازی چهارم. به جلو تیمو ورنر کاهش یافته است به پایان فصل با لایپزیگ پس از موافقت با یک $68 میلیون حرکت به چلسی. ورنر نمی تواند بازی برای باشگاه جدید خود تا فصل آینده است.

آتلانتا و پاری سن ژرمن هستند کاملا در موقعیت های مختلف. آتالانتا موفق به کسب شش راست بازی از سری A راه اندازی مجدد در ماه ژوئن و هفت بازی از جمله در یوونتوس در روز شنبه. پاری سن ژرمن بازی کرده است و از مارس 11 اما حفظ فرانسوی خود عنوان زمانی که لیگ اعلام پایان زود هنگام.

تیم ملی فرانسه که Kylian Mbappe و نیمار تنها دو داخلی جام به بازی در این ماه قبل از مواجهه با آتالانتا.

همچنین رئال مادرید و بارسلونا در یک مسابقه لیگ اسپانیا عنوان یوونتوس به احتمال زیاد مهر یکی دیگر از سری یک عنوان و مرد شهر همچنین دارای پیشرفته به نیمه نهایی جام حذفی.

شهرستان نیز انتظار می رود برای پیدا کردن در هفته آینده این حکم در آن درخواست تجدید نظر در دادگاه داوری ورزش در برابر یک دو سال ممنوعیت از یک هشتم مسابقات برای شکستن مالی و نظارت بر قوانین است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو