لس آنجلس — کوچک آزمایشی از تجربی داروی ضد ویروسی قرار به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 نشان داده دلگرم نتایج Cedars-Sinai مقامات اعلام کرد.

با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت-نوشته شده توسط دکتر جاناتان Grein بیمارستان مدیر اپیدمیولوژی بهبود مشاهده شد در 68% از بیماران بستری شده با عوارض شديد از COVID-19 بودند که با درمان تجربی داروی ضد ویروسی remdesivir.

Cedars-Sinai در میان ده ها تن از سایت های سراسر دنیا با شرکت در کارآزمایی بالینی اسپانسر شده از طرف موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از موسسه ملی بهداشت.

تجربی درمان داده شده بود به بیماران از طریق “استفاده مهربان” برنامه ای است که اجازه می دهد تا ارائه دهندگان دسترسی به درمان هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا زمانی که یک بیمار به یک بیماری تهدید کننده زندگی و هیچ گزینه های دیگر در دسترس هستند.

تحلیل منتشر شده توسط New England Journal of Medicine, مورد ارزیابی قرار داده و از 53 نفر در ایالات متحده و اروپا و کانادا و ژاپن که دریافت حداقل یک دوز از remdesivir 7 مارس. تلاش شد به رهبری Gilead Sciences, شرکت داروسازی است که باعث می شود تجربی مواد مخدر است.

این مطالعه نشان می دهد:

— 68 درصد از بیماران تحت درمان با remdesivir نشان داد بهبود سطح اکسیژن حمایت آنها مورد نیاز بیش از یک ميانه را دنبال کنید تا از 18 روز از اولین دوز دارو;

— از 34 بيمار انتوبه شده بود و نیاز به حمایت از ونتیلاتورهای مکانیکی (دستگاه تنفس) 57 درصد خود را به حال تنفس از لوله ها خارج شده;

— 47 درصد از تمام بیماران از بیمارستان مرخص پس از درمان با remdesivir.

“در حال حاضر وجود ندارد و ثابت شده برای درمان COVID-19. ما نمی توانیم نتیجه گیری قطعی از این داده اما مشاهدات از این گروه از بیماران بستری در بیمارستان که دریافت remdesivir هستند امیدوار” Grein گفت. “ما مشتاقانه منتظر به نتایج حاصل از مطالعات بالینی کنترل شده به طور بالقوه اعتبار این یافته ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو