CCP Coronavirus: اقتصادی بزرگترین برگشت پس از رکود بزرگ

هر رشته ای همه گیر نه تنها باعث ایجاد یک اورژانس پزشکی, اما همچنین می تواند باعث کاهش اقتصادی قرار می دهد که استرس اضافی بر روی افراد و دولت ها است. وقتی که می آید به CCP coronavirus به نظر می رسد به عنوان اگر ما ممکن است تبدیل به یکی از بزرگترین اقتصادی reversals پس از رکود بزرگ به عنوان هر یک پیش بینی صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول).

بحران اقتصادی

“فقط سه ماه پیش ما انتظار مثبت درآمد سرانه رشد در بیش از 160 از کشورهای عضو در سال 2020… امروز این تعداد بوده است بر سر آن تبدیل: ما در حال حاضر پروژه ای است که بیش از 170 کشور را تجربه منفی درآمد سرانه رشد در این سال… در واقع ما پیش بینی بدترین اقتصادی خرید اینترنتی پس از رکود بزرگ” گفت: Kristalina Georgieva صندوق بین المللی پول مدیر عامل به عنوان گزارش شده توسط BBC.

کشورهای منطقه مانند آمریکای لاتین و آفریقا و آسیا هستند که تا حد زیادی بازارهای نوظهور با درآمد پایین سطح خواهد شد در این بزرگترین خطر است. این کشورها در حال حاضر تمایل به ضعف سیستم بهداشت و درمان است که می تواند در برخورد با COVID-19 طور موثر یک کار غیر ممکن است اگر همه گیر شد و به گسترش غیر قابل کنترل است. اقتصادی خرید اینترنتی را تنها بدتر. سرمایه گذاران در حال حاضر در حال بیرون کشیدن سرمایه از جمله بازارهای در حال ظهور. در واقع outflows سرمایه را بالغ بر بیش از 100 میلیارد دلار فقط در دو ماه گذشته در این بازار. این است که بیش از سه برابر این تعداد در مقایسه با زمانی که به 2 ماه outflows سرمایه در طول بحران مالی سال 2008 است.

(Image: Screenshot / YouTube)

کشورهای منطقه مانند آمریکای لاتین و آفریقا و آسیا تا حد زیادی بازارهای در حال ظهور با سطح درآمد کم که تمایل به ضعف سیستم بهداشت و درمان. (تصویر: Screenshot / YouTube)

صندوق بین المللی پول است که ظاهرا کار با بانک جهانی به موسسه یخ در جمع آوری بدهی برای سال آینده از برخی از فقیرترین کشورهای جهان است. امید است که این کشورها ممکن است استفاده از پول برای برخورد با CCP عفونت ویروس. صندوق بین المللی پول نیز راه اندازی US$1 تریلیون دلار صندوق است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به ارائه تامین مالی به کشورهایی که در حال پیدا کردن آن دشوار است برای مقابله با شیوع. این سازمان همچنین ممکن است ارائه 100 میلیارد دلار به پایین-سازمان ملل درآمد.

ری Dalio بنیانگذار بریج همکاران هشدار می دهد که CCP coronavirus همه گیر ممکن است باعث ضرر و زیان به لحن به ما 4 تریلیون دلار برای شرکت های آمریکایی. او اشاره کرد که وضعیت اقتصادی کنونی به نظر می رسد در حال توسعه را به یک بحران اقتصادی است. “ما در حال حاضر در یک نقطه که در آن وجود دارد را به یک تجدید ساختار بدهی و کسب درآمد از این که ما در حال زندگی در یک جهان متفاوت بود و در دهه 1930 است که در آن دهه 1930 سال 1932 شما باید یک ارزش دلار شده است. شما را مجبور به چاپ پول او گفت:” به CNBC.

اقدامات متقابل

دولت ها در سراسر جهان اعلام کرده اند اقدامات مختلف برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از CCP coronavirus. در چین بانک مرکزی به کاهش نرخ ذخیره قانونی اساسا اجازه می دهد بانک ها برای ارائه اضافی وام به ارزش US$80 میلیارد دلار برای کسب و کار تلاش در اقتصاد فعلی. پکن ظاهرا آماده سازی یک بسته محرک اقتصادی. تحلیلگران انتظار دارند که بسته به اندازه بستگی به نوع رشد اقتصادی چین است که برای هدف قرار دادن سال است. دولت به طور سنتی نشان می دهد رشد آن هدف این زمان از سال است. این واقعیت است که آن را هنوز به انجام این کار سیگنال چگونه هرج و مرج تاثیر COVID-19 بوده است.

JC Group executives have been arrested for illegal fundraising. (Image: pixabay / CC0 1.0)

بانک مرکزی چین به کاهش نیاز به ذخیره اساسا اجازه می دهد بانک ها برای ارائه اضافی وام به ارزش US$80 میلیارد دلار برای کسب و کار تلاش در اقتصاد فعلی. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است ما 2 تریلیون دلار بسته به تقویت اقتصاد محلی. این شامل وام برای کسب و کار و همچنین به عنوان درآمد پشتیبانی از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش از جامعه است. فدرال رزرو نرخ بهره بین بانکی نزدیک به صفر و ramped تا خرید اوراق قرضه خزانه داری و بدهی های شرکت های بزرگ در تلاش برای حفظ نقدینگی در بازار است. ترسناک عامل بیکاری در سطح. از 20 آوریل 22 میلیون نفر ثبت نرخ بیکاری در چهار هفته گذشته.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

تورم: چقدر بد خواهد آن را دریافت کند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو