پزشکی هوش (MEDINT) همراه از نیروهای کانادایی هوش فرمان (CFINTCOM) یک واحد کوچک است که معمولا اغلب نادیده گرفته شده توسط دیگر اطلاعاتی و امنیتی موسسات در کشور است. به نظر می رسد که این است نتیجه معکوس در کانادا به عنوان MEDINT یکی از اولین هشدار در مورد تهدید بالقوه از CCP coronavirus قبل از دولت کانادا اذعان عفونت به عنوان یک ملی تهدید.

هشدار زود هنگام

MEDINT است که وظیفه تجزیه و تحلیل بهداشت جهانی و روند سرایت بیماری به تعیین چگونه آنها را تحت تاثیر قرار خواهد عملیات نظامی کانادا. خود ارزیابی تاثیر تا حد زیادی توسط گزارش از دیگر متفقین سازمان های اطلاعاتی مانند ایالات متحده نظامی مرکز ملی پزشکی هوش (NCMI). MEDINT دنبال COVID-19 شیوع در روز های اولیه آن ساخته شده و گزارش در مورد این بیماری همه گیر ممکن است تاثیر ماموریت های نظامی. “ما می توانیم تایید می کنند که CFINTCOM آغاز شد به گزارش COVID-19 شروع ژانویه سال 2020” سرهنگ Hrayr Karageozia یک سخنگوی نظامی هوش شعبه گفت به CBC.

این واقعیت است که MEDINT مورد استفاده در ارزیابی از NCMI جالب است پس از گزارش های اخیر نشان می دهد که ایالات متحده در آژانس مطرح کرده بود یک پرچم قرمز در CCP ویروس به عنوان اوایل به عنوان در ماه نوامبر. رئیس جمهور تهمت ظاهرا دریافت یک بسته حاوی این گزارش در اوایل ماه ژانویه است. آنها پیش بینی کرد که coronavirus را به اثبات می تواند تهدیدی برای نیروهای آمریکایی مستقر در آسیا است. همچنین اشاره کرد که رهبری چین در حال حاضر آگاه باشید که شیوع این بیماری از کنترل خارج شد. پس از پکن نمی خواهند دولت های خارجی و سازمان های بهداشت به مورد آن می دانیم که آنها تصمیم به خودداری از اطلاعات حیاتی.

کانادا سازمان اطلاعات هشدار در مورد CCP ویروس در اوایل ژانویه. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

در ضمن اقتصاد کانادا است تحت فشار با توجه به COVID-19 شیوع. بیش از یک میلیون کانادایی خود را از دست داده مشاغل در ماه مارس با توجه به دولت داده است که بزرگترین از دست دادن شغل دیده می شود توسط این کشور در یک ماه از سال 1976. بیکاری در سطح در 7.8 درصد از 5.6 درصد در ماه فوریه. نخست وزیر جاستین ترودو هشدار داد که شهروندان باید آماده برای زنده ماندن “روز سخت برای کشور است.” “به عنوان استارک در تعداد کسانی که نیستند ، ما همه می دانستند این بود که برای رفتن به یک زمان سخت” او گفت: “همانطور که توسط سی.

کانادا نمایندگان مجلس باید با تصویب قانون است که یارانه به 75 درصد از حقوق کارمند. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

برای جلوگیری از هر گونه اخراج های دسته جمعی و کانادا و نمایندگان مجلس باید با تصویب قانون است که یارانه به 75 درصد از حقوق کارمند. دستمزد یارانه طرح که هزینه بیش از 50 میلیارد دلار خواهد شد عطف به ماسبق از 15 مارس.

ویروس تست

اسپارتان علوم زیستی از کانادا صادر شده است تایید آن دستگاه است گفت: برای تولید COVID-19 نتایج آزمون در حدود یک ساعت. در حال حاضر سواب گرفته شده در مراکز مختلف و نمونه ارسال شده به آزمایشگاه در شهرهای بزرگ که در آن آزمایش انجام شده است. این علل تاخیر در نتایج تست و عقب برای آزمایشگاه. مدیر عامل شرکت پل Lem معتقد است که این دستگاه جدید مشکل را حل کند.

“شما را از یک سواب و شما در واقع نوک گرد و خاک به این کارتریج و سپس شما به این قرار قابل حمل DNA تجزیه و تحلیل… در کمتر از یک ساعت خود را به شما COVID-19 نتایج آزمون,” Lem گفت: به اخبار CTV. اسپارتان علوم زیستی محاسبه است که در آن می تواند به تولید 1.5 میلیون آزمون در هر ماه که می توان با افزایش بسته به تقاضا است. این شرکت در حال حاضر شناخته شده برای آن Spartan مکعب است که در حال استفاده برای آزمایش بیماریهای مقاربتی و عفونت های دیگر. کانادا ثبت کرده است بیش از 24,000 موارد CCP coronavirus عفونت و بیش از 7,100 مرگ و میر.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

کمونیسم: فریب بزرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو