پردیس سوگوار مرگ غم انگیز سومین سال برکلی دانشجو

صدراعظم کارول مسیح فرستاده شده پیام زیر به دانشگاه و جامعه در روز دوشنبه:

برخی از شما آگاه هستند از مرگ غم انگیز در اوایل این هفته از سال سوم دانشگاه برکلی دانشجو ست اسمیت. ست پیاده روی در نزدیکی کردن-پردیس آپارتمان در دوایت راه در دوشنبه شب هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد و به ضرب زخمی شدند.

شیث بود که 19 سال در رشته اقتصاد شد و با توجه به تحصیلات تکمیلی در بهار 2021. او آمد به دانشگاه برکلی از کلارکسبرگ, CA.

این بی معنی فاجعه ای است که بر همه ما به عنوان یک دانشگاه که در آن رشد و توسعه ما دانش آموزان پایه ما تمام ماموریت. ما را به عمیق ترین همدردی خود را به شیث را به خانواده و دوستان و معلمان و دانشجویان و جامعه ما است.

این خبر بدون شک به افزایش نگرانی در مورد امنیت جامعه. UCPD و برکلی اداره پلیس (BPD) باید مسئولیت برای گشت پردیس املاک و شهرستان به ترتیب و به اشتراک گذاری یک تعهد عمیق به امنیت عمومی. BPD در حال بررسی این حادثه و ارائه شده است 50.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت همه مسئول مظنون است. BPD می پرسد هر کسی با اطلاعات در مورد ست کشتن به تماس قتل واحد در (510) 981-5741 یا وزارت 24 ساعت بدون خط اورژانس در (510) 981-5900.

ما درک می کنیم این است که یک زمان دشوار برای کسانی از شما که می دانستند ست. مهم است بدانید که افراد ممکن است در ابراز غم و اندوه خود متفاوت است و ما نیاز به احترام به طرق مختلف مردم واکنش نشان می دهند و حمایت از یکدیگر در روزها و هفته های پیش رو است. بسیاری از شما ممکن است تا به حال یک رابطه نزدیک با شیث و احساس احساس از دست دادن و ناباوری. دیگران مانند بسیاری از ما در حال تجربه استرس و غم و اندوه و اضطراب مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس و قتل اخیر جورج فلوید اولاد رياح میلتون و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

بسیاری از شما می توانید به راحتی از دوستان خود, خانواده, رهبران روحانی و یا دیگر گروه های دانشجویی. ما همچنین از شما دعوت به صحبت کردن با یک مشاور در دانشگاه خدمات بهداشتی و درمانی (UHS) اگر شما نگران در مورد خودتان و یا هر کس دیگری در جامعه خود را. نیز وجود دارد که اطلاعات آنلاین در مورد غم و اندوه و از دست دادن: http://www.uhs.berkeley.edu/صفحه اصلی/اخبار/copingwithtrauma.shtml.

مشاوران در UHS در تانگ مرکز در دسترس هستند برای نگرانی های فوری: مشاوره و خدمات روانشناختی سایت یا 510-642-9494 (بعد از ساعت مشاوره خط 855-817-5667 ).

لطفا همچنین رسیدن به دین دانشجویی و ببینید که دین از دانش آموزان خوب بودن منابع باید به شما نیاز به هر گونه حمایت و یا سوالات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de