پردیس آزمایشگاه طول می کشد COVID-19 تست برای ابزار کارگران محروم

utility workers in Anaheim

کارگران در خدمات دولتی مانند این (بالا) با آناهایم خدمات عمومی اغلب باید در تیم کار افزایش خطر انتقال COVID-19 با وجود ماسک و اجتماعی فاصله. UC برکلی در حال حاضر ارائه به صورت دوره ای تست کارگران در برخی از ایالت های کوچکتر POUs برای coronavirus به طوری که اپراتور می تواند بهتر محافظت از کارکنان و نگه داشتن چراغ و آب در حال اجرا است. (عکس حسن نیت ارائه میدهد از کالیفرنیا آب و برق شهری انجمن)

یک ماه پس از باز کردن یک COVID-19 تست آزمایشگاهی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است شاخه خارج از ارزیابی علامتی دانش آموزان به بررسی طیف گسترده تری از مردم به طور بالقوه در معرض کروناویروس جدید از جمله ساکنان محلی خانه های سالمندان شرق خلیج جمعیت بی خانمان خط مقدم آتش نشانان و افسران پلیس و در حال حاضر ابزار کارگران در سراسر کشور.

پاپ آپ آزمایشگاه کارکنان توسط داوطلبان از ابتکاری ژنتیک موسسه (IGI) به سرعت افزایش ظرفیت آن به صدها آزمایش در روز بعد از آن در مارس 6, باز, اجازه می دهد آن را برای پاسخ به درخواست های متعدد از جوامع خارج از دانشگاه برکلی است. از آزمایشگاه تا آزمایش آتش نشانان در معرض مشکوک COVID-19 بیماران و ساکنان خانه سالمندان به طور بالقوه در معرض این بیماری است. آن را نیز به نمایش در آمد بدون علامت دانشگاه برکلی افسران پلیس و سلامت کارکنان مرکز شهر برکلی آتش نشانان و کارکنان در شرق خلیج کلینیک بهداشت. علاوه بر تست UC برکلی دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان آزمایشگاه است که با تمرکز بر جمعیت های آسیب پذیر و خط مقدم پاسخ که روزانه از قرار دادن خود در معرض خطر عفونت است.

“ما در حال خدمت به جوامع محروم اقتصادی و عمومی ما بندگان را به اطمینان حاصل شود ما تاثیر مثبت ما کل جامعه” گفت: فئودور Urnov یک دانشگاه برکلی و استاد مولکولی و زیست شناسی سلولی که منجر IGI را در آزمایشگاه های تشخیصی به عنوان موسسه علمی مدیر فن آوری و ترجمه. “این است که ما که هستیم.”

یک نگاه در داخل pop-up آزمایشگاه: کارکنان در ابتکاری ژنتیک موسسه آماده سازی نمونه برای درج PCR ماشین که تقویت هر viral RNA موجود در نمونه بیمار برای تایید تشخیص از COVID-19. (UC Berkeley, تصویری توسط روشنک Makasdjian; فیلم حسن نیت ارائه میدهد از IGI)

IGI است همکاری پژوهشی بین دانشگاه برکلی و دانشگاه سان فرانسیسکو برای پیشبرد CRISPR-بر اساس ژن دستکاری شامل ابزار مانند CRISPR-Cas9 که IGI, مدیر اجرایی, جنیفر Doudna برای اولین بار تبدیل به یک انقلابی پزشکی, تکنیک هشت سال پیش.

“این یک افتخار ما خدمت به جامعه در این راه” گفت: Doudna یک دانشگاه برکلی و استاد مولکولی و زیست شناسی سلولی و شیمی و یک Howard Hughes Medical Institute محقق شده است. “این بسیار حیاتی است که ما آزمون به کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر. ما می خواهیم به نگه داشتن کارگران ضروری امن کمک به مردم محروم و کار نسبت به بازگشایی هر دو پردیس و کالیفرنیا اقتصاد است.”

هفته آینده IGI آزمایشگاه شروع به چک بدون علامت کارکنان از یک تعداد انگشت شماری از خدمات دولتی (POU) در مناطق دولت با محدود تست منابع یا نه کارکنان تصور می شده اند در معرض coronavirus. POUs غیر انتفاعی جامعه-اداره آب و برق تامین کنندگان است که در خدمت نیازهای آب در حدود 90 درصد از دولت به ساکنان و قدرت نیاز به حدود 25 درصد.

برخی از POUs تا به حال به خانه انتقادی کارکنان در نزدیکی آپارتمان یا تریلر به اطمینان حاصل شود که آنها در معرض COVID-19. این است که از نگرانی های خاص برای اپراتور که کنترل نقاط کلیدی شبکه برق و آب توزیع زیرساخت ها است. در عین حال بسیاری از POUs در شهرهای کوچک یا مناطق کشور بدون دسترسی به مراکز بهداشتی و درمانی است که می تواند ارزیابی کارکنان خود را.

“چک کردن (برای COVID-19) واقعا مهم است در آن نصب setups چرا که اگر شما ندانسته sequestering یک فرد بدون علامت با COVID با دیگران در خود تغییر شما را اجرا خطر ابتلا به کل تغییر بیمار شدن” گفت: کارن داگلاس کمیسیون با کمیسیون انرژی کالیفرنیا که در ابتدا به IGI. “این POUs در حال ارائه ضروری آب و برق خدمات به جوامع در سراسر کشور. این تست که IGI است که قادر به ارائه کمک خواهد کرد که آنها را محافظت از کارگران خود و امکانات خود را به آنها کار خود ادامه دهند.”

خنجر Hockemeyer یک دانشگاه برکلی استاديار مولکولی و زیست شناسی سلولی که منجر به بسیاری از آزمایشگاه فنی کار گفت: “من نمی توانستم باور است که کارگران انجام چنین واقعا توابع ضروری نمی تواند آزمایش می شود. ما شروع به پریدن کرد در این فرصت برای کمک به.”

بری مولین, مدیر اجرایی, کالیفرنیا, آب و برق شهری انجمن اعتراف کرد که فرجی اپراتورهای شده بود به شدت نگران و صریح در مورد عدم حفاظت شخصی و تجهیزات تست به عنوان تا به حال تقریبا هر کس دیگری در دولت است. وجود دارد “این ویروس وجود دارد که می تواند خراب کردن یک مرکز است که ما واقعا عصبی در مورد” او گفت:.

“این مردم — نیروگاه کارگران, کارگران خط و اتاق کنترل کارگران — که به معنای واقعی کلمه نگه داشتن جریان آب و نگه داشتن چراغ در. ما می خواهیم به مطمئن شوید که همه چیز را ما انجام می دهند (برای جلوگیری از گسترش ویروس در میان کارگران سودمند) است موثر بودن” مولین گفت.

حفاظت از دولت در شبکه برق

برنامه فعلی به فدرال اکسپرس کیت — اوروفارنکس سواب و استریل ویال حاوی نمونه — به POUs در مناطقی مانند کالیفرنیا و ردینگ و به عنوان دور به عنوان سوزن در جنوب کالیفرنیا. محلی کادر پزشکی خواهد بود سپس سواب شاید یک دوجین از کارکنان در هر سایت پس از به دست آوردن یک پزشک OK و سپس آنها را به یک مجموعه نقطه از آن آنها خواهد بود و حمل و نقل به دانشگاه برکلی.

alameda control room worker

اتاق کنترل کارکنان نقش مهمی در عامل شبکه برق و تامین آب, اما آنها کار در فضاهای محدود است که آنها را در معرض برداشتن COVID-19 از آلوده همکاران با وجود اقدامات حفاظتی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کالیفرنیا آب و برق شهری انجمن)

در حال حاضر این آزمایشگاه می تواند تجزیه و تحلیل حدود 180 نمونه در هر روز و پوسته پوسته شدن به اجرای حدود 1000 ترک اتاق به جای آزمون از کارگران سودمند.

“چه بسیاری از POUs می خواهم به انجام است, اولین, آزمون, کارکنان که ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس و یا که در حال منزوی به دلیل بسیار تخصصی طبیعت کار خود را. نیز وجود دارد یک مورد علاقه در سازماندهی برخی از سطح از غربالگری به طور منظم از کارکنان” داگلاس گفت. “حدود 150 آزمون در هفته باید در دیدار با مهم ترین نیاز برای تست در حالی که اجازه می دهد برای برخی از سطح اضافی غربالگری به عنوان به خوبی.”

“دلیل ما خیلی سپاسگزار از آنچه IGI در حال انجام است چرا که آن سخت است برای ما برای پرداخت هزینه 400 دلار COVID-19 آزمون” مولین گفت و اشاره کرد که برخی از 2,000 ابزار کارگران در POUs در حال حاضر نیاز به برخی از نوع تناوبی تست. “ما مردمی به کار حیاتی است. ما در حال فراهم کردن زیرساخت برای جوامع ما به کار گیرند. داشتن IGI ارائه این سرویس برای هر یک کم و یا هیچ هزینه یک ارزش فوق العاده ای برای ما است.”

Urnov گفت که IGI آزمایشگاه به احتمال زیاد راه اندازی کاملا خودکار نسخه از آن رونوشت معکوس-quantitative pcr (RT-qPCR) تجزیه و تحلیل در یک هفته دیگر اجازه می دهد آن را به سطح شیب دار تا 1000 تست در هر روز. با استفاده از این ظرفیت pop-up آزمایشگاه آماده خواهد شد برای کمک به باز کردن اقتصاد کشور و آوردن دانش آموزان و کارکنان و اساتید به دانشگاه برکلی دانشگاه.

patient getting nasal swab

خانواده پزشک دکتر Joann Moschella از تانگ مرکز سواب دوم Giusseppe Barbaccia یک اقتصاد مهم از ایتالیا. (UC برکلی عکس بریتنی هوشع نبی-کوچک)

“آنچه ما و UC برکلی صدراعظم واقعا تفکر سخت در مورد آنچه که ما واقعا کار تا نسبت است با خیال راحت بازگشایی پردیس” Urnov گفت. “ما را قادر می سازد و نقش حیاتی — همه چیز را ما انجام می دهند در حال حاضر در آماده سازی برای آن.”

رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو گفت: در اوایل این ماه که سیستم 10 دانشگاه ممکن است باز کردن در پاییز با تنها بخشی از دانشجویان در محوطه دانشگاه در حالی که باقی مانده دوره های آنلاین. این اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله در سالن سخنرانی و سمینار اتاق و همچنین خوابگاه. برای رسیدن به این دانشگاه نیاز کافی تست تشخیصی برای تشخیص هر دو جدید COVID-19 موارد و بدون علامت حامل ویروس و همچنین به عنوان توانایی برای انجام تست آنتی بادی — چیزی IGI نیز امیدوار به گسترش به شناسایی کسانی که قبلا آلوده و به طور بالقوه ایمنی بدن.

“هنگامی که صحبت کردن در مورد باز شدن دانشگاه ها همه می گوید تست ظرفیت یک موضوع است” Urnov گفت. “بنابراین کار ما این است که می گویند, ‘تست ظرفیت یک مسئله نیست.'”

تبدیل دانشگاهی آزمایشگاه به زیست فناوری, راه اندازی,

Urnov می گوید که زندگی او شده است یک گردباد از روز در ماه مارس زمانی که Doudna به او گفت IGI همکاران که آنها نیاز به گام تا به آدرس COVID-19 بیماری همه گیر. که دو روز پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام جهانی همه گیر.

IGI staff

سه انتقادی behind-the-scenes کارکنان در COVID-19 آزمایشگاه های تشخیصی در ابتکاری ژنتیک موسسه: آریانا Hirsh, IGI آزمایشگاه مدیر عملیات; Lisa مارتل, CLIA-گواهی آزمایشگاه بالینی دانشمند در تانگ Center; و نفت McDevitt یک مدیر آزمایشگاه در QB3. (UC برکلی عکس بریتنی هوشع نبی-کوچک)

پس از یک تماس برای داوطلبان به کارکنان پاپ آپ تشخیصی آزمایشگاه 862 مردم ارائه کمک کنند.

“ما آغاز شده در مارس 13 با یک دسته از دانشجویان مقطع فوق دکترا با خود آرام دانشگاهی راه و ناگهان ما نیاز به مقابله با چیزهایی مانند CLIA و HIPAA,” او گفت: با اشاره به دقیق هیچ مزخرف فدرال مورد نیاز برای تست بالینی labs (آزمایشگاه بالینی بهبود اصلاحات) و حفظ حریم خصوصی بیمار (بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون).

او تخمین می زند که تا به امروز IGI صرف یک میلیون دلار برای راه اندازی این آزمایشگاه گواهی و نه از جمله حقوق دانشجویان تحصیلات تکمیلی فوق دکترا بورسیه و اعضای هیئت علمی مانند Urnov و Hockemeyer که رها شده و خود را حرفه ای پژوهش به خود اختصاص تمام وقت به آزمایشگاه.

بودجه از محدودیت هدیه به موسسه فعال IGI برای خرید تجهیزات و نرم افزار حفاظت فردی, تجهیزات معرف و خیلی بیشتر. برخی از دانشگاه برکلی دانشکده اهدا خود تجهیزات آزمایشگاه به تلاش است. Urnov و IGI همکاران و حتی منابع جدید تامین سواب که در تامین کوتاه مدت و retooled تحلیل به کار با آنها.

COVID-19 تست کیت در بازار به طور معمول کار با نازوفارنکس سواب — کوچک پنبه لامپ بر روی چوب است که رسیدن به دور برگشت در بینی. او و تیم او تا به حال به را با اوروفارنکس سواب که بزرگتر Q-tip-اندازه سر به طور معمول استفاده می شود برای به دست آوردن نمونه از دهان و میدوی تا بینی. اما IGI تیم ثابت کرد که تست دقت همان است که برای هر نوع گرد و خاک. آنها بسته بندی 1000 نفر از آنها را در کیسه های پلاستیکی برای ایجاد کیت آماده ساخته شده برای پرسنل پزشکی که در برخورد مستقیم با بیماران.

IGI تیم نوشت تا خود طرح به صورت یک پاپ آپ آزمایشگاه و ارسال آن به صورت آنلاین در امیدوار است این کمک خواهد کرد که دانشگاه های دیگر انجام چیزی مشابه به همین.

“ما گزارش داده اند که به پزشکان و به CalREDIE (الکترونیکی مورد گزارش بازوی California Department of Public Health) بیش از 1000 تست” Urnov گفت. “به عنوان بهترین که ما می توانیم بگویم ما ساخته شده است یک اشتباه است.”

workers at fume hood

دانشجویان مقطع فوق دکترا جنی همیلتون و انریکه Shao Lin کار در ایمنی زیستی دولت به تست تشخیصی خط لوله برای تجزیه و تحلیل نمونه های بیمار. هنگامی که تجزیه و تحلیل نمونه های واقعی از بیماران آنها خواهد بود پوشیدن کامل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Max & ژول عکاسی)

“تا کنون ما ارائه تمام این آزمایشات به صورت رایگان” اضافه شده Doudna. “ما تنها قادر به ارائه این خدمات به دلیل سخاوتمندانه و بشردوستانه کمک های مالی. کمک های خیریه نیروی حیاتی حفظ ما مرکز آزمایش.”

تا به امروز بسیاری از افراد آزمایش مثبت برای COVID-19 محدوده از حدود 1% تا 4% برای جمعیت های مختلف IGI تیم خدمت کرده است. زمان چرخش برای بیماران به صورت نیمه آن-فرآیند خودکار 24 ساعت است هر چند این تیم می تواند انجام واقعی سواب تجزیه و تحلیل در عنوان کمی تا 5.5 ساعت است.

عملیات pop-up آزمایشگاه در حال حاضر به یک روال تاسیس شد و تحت Hockemeyer رهبری است. او و چند دوره فوق دکترا بورسیه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این بخش نقش اساسی در اتو کردن هزاران جزئیات فنی Urnov گفت. سیزده داوطلبان — آبی تیم نشان می دهد در 7 صبح هر روز و به گروه های کوچک تر که قبول و پردازش ورودی سواب را وارد کنید داده ها به HIPAA و CLIA-گواهی پایگاه داده و پردازش نمونه های آماده شده در روز قبل از. تیم قرمز طول می کشد در اوایل بعد از ظهر.

دیگران حمایت از این تیم در حالی که Urnov و Hockemeyer عیب یابی و Urnov برنامه ریزی برای آینده تست و رابط با بسیاری از سازمان ها به دنبال کمک.

Urnov حدود چهار ساعت اخیر یکشنبه ردیابی کردن سازندگان از یک جوهر خاص مورد نیاز برای چاپ برچسب بارکد برای نمونه لوله است که به گرد و خاک کیت. سازنده ادعا جوهر بود خارج از بورس. Urnov در نهایت به افسر ارشد فناوری شرکت و جوهر بود در IGI آستان 24 ساعت بعد.

“شش یا هفت سازمان — Salesforce که کمک به تنظیم داده های ما سیستم های مدیریت; ThermoFisher که باعث می شود تجزیه و تحلیل کیت; همیلتون که باعث می شود خودکار مایع-دست زدن به ربات; بارکد مردم در Zebra Technologies — آنها مانند “ما در حال رفتن به بیرون رفتن از راه ما به کمک شما’,” او گفت:. “پاسخ مردم در راه صادقانه به مردم خوب است.”

همه این اجازه می دهد تا IGI تیم به خدمت بیشتر سازمان ها نیاز به تست. مادام العمر مراقبت های پزشکی که در خدمت نیازهای بهداشتی محروم از جمعیت شده و صدها نفر از آزمون تجزیه و تحلیل بسیاری از مردم زندگی در خیابان. و IGI به تازگی به توافق آزمون تا 200 نفر در هر هفته از طریق ریشه های جامعه مرکز بهداشت در اوکلند که در خدمت به تازگی از زندانی های کم درآمد و بی خانمان و دیگر گروه های به حاشیه رانده شده.

Dirk Hockemeyer at work

خنجر Hockemeyer استادیار مولکولی و زیست شناسی سلولی تست مراحل در خط لوله است که خواهد شد مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل نمونه های بیمار. هنگامی که آزمایش واقعی نمونه های بیمار او را دون کامل PPE. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Max & ژول عکاسی)

“در تمام سال در برکلی من هرگز احساس که متصل به جامعه من به عنوان من در طول این تجربه گفت:” Hockemeyer. “به عنوان یک محقق آن را نادر برای دیدن تاثیر کار خود را به سرعت و به دیدن که شما بدون شک انجام یک مقدار قابل توجهی از خوب است.”

مولین از ابزار گروه یکی از تیم سپاسگزار مشتریان.

“خبر خوب این است که ما احساس به عنوان اینکه ما باید منابع را به استفاده از در حالی که چند هفته پیش ما جان گذشته بودند. با تشکر IGI ما آموخته اند که برای پرسیدن سوال حق ما شده اند قادر به حرکت در مسیر درست است. ما که در آن ما نیاز به بود اما همه چیز شروع به سقوط به محل که یک مزیت بزرگ است.”

اطلاعات مربوط به

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>