پردیس چرخ دنده تا برای ارائه به دانش آموزش در دانشگاه و خارج

پردیس دانشگاهی رهبران پیوست اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos دوشنبه برای بحث در مورد آنچه پردیس آموزش را مانند نگاه در پاییز. (UC برکلی تصویری)

با وجود این زمان زیادی از عدم قطعیت در آورده با COVID-19 پردیس رهبران می گویند آنها ثابت قدم باقی می ماند در وعده خود را به ادامه به ارائه بالاترین سطح از آموزش — آیا دانش آموزان در محوطه دانشگاه و یا آموزش از راه دور.

“است که تعهد ما را به دانش آموزان ما عالی آموزش و پرورش گفت: Oliver o’reilly صندلی از برکلی بخش دانشگاهی سنا. “همه ما آرزو می کنم که همه گیر نیست اینجا. اما از آن است و ما به مقابله با آن با nimbleness و انعطاف پذیری.”

O’reilly را به روز شنبه به عنوان بخشی از یک گسترده پردیس گفتگو بحث و گفتگو در چه پاییز برنامه ریزی آموزش خواهد بود با توجه به در حال حرکت و گاهی اوقات گیج کننده بهداشت عمومی و ایمنی راهنمایی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

این hourlong بحث — که در طی آن به پرسش های بینندگان بودند به میدان فرستاد o’reilly; Paul Alivisatos اجرایی معاونت ها و کشيش; کاترین Koshland معاون صدراعظم برای کارشناسی آموزش و پرورش; و لیزا گارسیا Bedolla معاون شهردار برای تحصیلات تکمیلی و رئیس بخش تحصیلات تکمیلی — محور بر نگرانی ها و نمایش داده شد در مورد دانش آموزان, ثبت نام کلاس های انتخاب و ایمنی و خرد در نظر گرفتن یک سال فاصله است.

Alivisatos گفت: رهبران در حال حاضر شروع به ایجاد یک جدول زمانی برای به آرامی استارت آپ آموزش موتور در محوطه دانشگاه. ابتدا در اوایل ماه آینده گفت: دانش آموزان باید انتظار برای دریافت اطلاعات دوره های آموزشی (ارائه می شود با یک جزء است که همچنین تدریس در فرد), برنامه کلاس و درس ساختمان مکان, همچنین به عنوان اطلاعات جدید در مقطع کارشناسی دانشجو ثبت نام. هدف Alivisatos گفت: به دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی به عنوان آماده شده که ممکن است برای اولین بار بعد از کلاس در اوت. 26.

در فرد آموزش به پایان خواهد رسید و در روز شکرگزاری o’reilly گفت: به منظور محدود کردن سفر به عقب و جلو از دانشگاه و برای جلوگیری از گسترش ویروس. مانند امتحانات نهایی تمام خواهد شد از راه دور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>