کالیفرنیا جوامع مختلف نیاز به راه حل های واقعی برای بحران مسکن

کالیفرنیا است که در میان عمیقی بحران مسکن. در حالی که مردم معقول و منطقی می تواند بحث راه حل هیچ کس نمی تواند استدلال می کنند که بازار مسکن با این نسخهها کار برای هر کسی اما میلیونرهای. حتی قبل از COVID-19 رکود بالا رفتن سرسام آور اجاره آن را دشوار برای حتی با درآمد متوسط کالیفرنیا به پایان می رسد دیدار و فصل قیمت خانه تحت فشار قرار دادند از مالکیت خانه رویایی تقریبا به طور کامل از دسترس برای مردم رنگ.

برای بیش از حد طولانی کالیفرنیا موفق به ارائه این نوع از مسکن موثر اصلاحات ما در جوامع مختلف نیاز دارید. به جای راه حل معقول یک استارک ایدئولوژیک انتخاب است که اغلب ارائه دهندگان: شما می توانید از بیشتر هدف کم درآمد مسکن یا تولید در بازار-نرخ مسکن ، اگر ما می خواهیم به باقی می ماند در حال رشد دولت است که از همه ما نیاز به حرکت فراتر از ساده روایت و قبول است که دولت ما باید تمام انواع مسکن برای همه نوع از کالیفرنیا. در همان زمان ما نیز نیاز به رسمیت شناختن است که سیاه, آسیایی, آمریکای لاتین و دیگر جوامع از رنگ شدند هدفمند مسدود شده و از این راه است که در آن اکثر خانواده های آمریکایی ساخته شده اند ثروت—مالکیت خانه.

ابتدا در دهه 1930 بخش دولتی و خصوصی رهبران مانع متنوع خانواده از اجاره یا خرید به محله در غیر این صورت شناخته شده به عنوان redlining. زمانی که دادگاه باطل به صراحت قوانین نژادپرستانه دهه بعد از شهرستانها و شهرهای سراسر کشور را محدود ساخت و ساز مسکن چند — بیشتر از نظر قانونی دفاع راه برای حفظ خانواده است که ممکن است “تغییر محله بود.” پس از نژادپرستی نظاممند نیاز به راه حل های سیستمیک هر مسیر از ما بحران مسکن به آدرس ثروت است که به سرقت رفته بود از جوامع ما و آنچه که در ایران می مانند.

امروز بحران مسکن است عمیقا تحت تاثیر مردم رنگ آن را تشکیل می دهند بیش از 60 درصد از جمعیت ما. دولت ما به شش کشور 11 گران ترین بزرگ شهری اجاره بازار و بیش از دو سوم از کالیفرنیا رو غیرقابل تحمل هزینه های مسکن افرادی هستند که از رنگ. متوسط اجاره در لوس آنجلس شروع به پریدن کرد 65 درصد از سال 2010 و املاک و مستغلات شرکت تحقیقات CoStar اشاره کرد در ماه آوریل که “شیوع کروناویروس نمی اساسا تغییر کالیفرنیای جنوبی شدید کمبود مسکن که به طور مستمر tilts زمین بازی را به نفع مالکان و صاحبان.” در نتیجه کم درآمد اغلب خانواده های مهاجر در سراسر کشور و زندگی در ناامنی به سر می برند و خانه با هیچ مسیر به مالکیت خانه.

ما باید به طور چشمگیری افزایش هدفمند مسکن مقرون به صرفه به منابع کمک بسیار خانواده های کم درآمد و کسانی که تجربه بی خانمانی. بازار خصوصی هرگز به اندازه کافی در خدمت این دوستان و این مهم ما را که صریح و روشن. در همان زمان روند ساخت مسکن با کیفیت و عادلانه تر منجر خواهد شد به اجاره مقرون به صرفه تر و قیمت خانه نه از ده کالیفرنیا زندگی می کنند که در بازار-نرخ مسکن است. برای این اتفاق می افتد ما باید ما انتخاب رهبران به تصویب قانون است که به پشتیبانی متنوع انواع مسکن و پایان “one-size-fits-all” محدودیت های ساختمان. تعدادی از لوایح مهم در سنا رئیس جمهور Pro Tem اتکینز مسکن تولید بسته بندی می تواند کمک کند. سنا لایحه 902 و سنا 1120 در میان دیگر اسکناس فعلی کمک خواهد کرد ایجاد بیش از مقیاس کوچک توسعه مسکن کالیفرنیا نیاز دارد و آنها باید دریافت پشتیبانی قوی. اما بیشتر باید انجام شود به آدرس مقرون به صرفه مالکیت خانه.

در اوایل این ماه, مجلس, لایحه 3155 لایحه در ایجاد تمرکز بیشتر در ورود به سطح مالکیت خانه فرصت های ساده ایجاد پروژه های کوچکتر بود کنار در مجلس است. به طور خاص, آن را ساخته اند آن را آسان تر برای ایجاد تحولات با 10 یا کمتر واحد—نوع پروژه های شرکت های بزرگ سازندگان نوبه خود اما است که مناسب برای شرکت های کوچک متعلق به مردم رنگ و مهاجران است. در حالی که لایحه مرده است, اصول می تواند و هنوز هم باید گنجانیده شده توسط Pro Tem اتکینز به قوانین موجود از جمله سرعت ایجاد ساختمان های کوچکتر با هدف طبقه کارگر homebuyers.

سیاست عمومی مستثنی مردم رنگ از محله ها و مالکیت خانه فرصت ها برای نسل های, کمک به یک شکاف ثروت که در آن سیاه پوست و لاتین در خانواده ها تنها ده درصد از ثروت سفید خانواده اند. توسط 2040 ما دولت خواهد بود 70 درصد مردم از رنگ و رهبران ما باید اطمینان حاصل شود فرصت بیشتری برای اجاره مقرون به صرفه و مالکیت خانه در حال حاضر و در آینده است. وجود دارد هیچ بهانه ای برای تاخیر بیشتر.

آدم Briones مدیر اقتصادی سهام در Greenlining موسسه سیاست های پژوهشی سازماندهی و رهبری موسسه کار نژادی و عدالت اقتصادی.