کالیفرنیا دیدن COVID-19 همه گیر تشدید نابرابری نظرسنجی جدید می یابد

a black man walks down the street in new york city

در یک کشور در حال حاضر مشکل نابرابری تحقیقات می گوید که مردم تحمل مخربی از COVID-19 بیماری همه گیر. (AP photo by علامت گذاری به عنوان Lennihan)

قوی اکثریت کالیفرنیا می گویند که COVID-19 همه گیر است که افزایش نابرابری در ایالات متحده آمریکا و اکثریت بر این باورند که ساکنان سیاه تر هستند به شدت تحت تاثیر قرار با توجه به نتایج نظرسنجی منتشر شده امروز توسط دانشگاه برکلی موسسه دولتی مطالعات (IGS).

در حدود 70 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی معتقدند که نابرابری افزایش یافته بدتر از همه گیر ظهور در ماه ژانویه است. اما در زیر این توافق قابل توجهی اختلافات با جمهوری خواهان روستایی کالیفرنیا و کسانی که با سطوح پایین تر از آموزش و پرورش کمتر احتمال دارد به این باور است که نابرابری عمیق تر شدن است این نظرسنجی در بر داشت.

“جالب بود که چنین بزرگ اکثریت موافق است که این بیماری همه گیر در حال ساخت نابرابری بدتر از آن است که اکثر کالیفرنیا همچنین این عنوان نژادی و نابرابری” گفت: تیانا Paschel یک برکلی دانشیار دانشکده مطالعات آفریقایی آمریکایی و جامعه شناسی که در خدمت به عنوان تحلیلگر داده برای گزارش جدید. “حتی پس از این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که وجود دارد می تواند قابل توجه مخالفان در میان برخی از رای دهندگان به سیاست راه حل ها با هدف پرداختن به نابرابری است.”

برکلی IGS نظرسنجی از 8,800 ثبت نام رای دهندگان کالیفرنیا انجام شد حاضر در زبان انگلیسی و اسپانیایی, بین مارس 16 و 20 آوریل در رابطه با UC-بر اساس کالیفرنیا موسسه عدالت در سلامت و عمل است. این یکی از اولین ایالات متحده در تلاش برای گرفتن یک نگاه عمیق در افکار عمومی در COVID-19 همه گیر و تاثیر آن.

نظرسنجی نویسندگان اشاره کرد رو به رشد تحقیقات مبتنی بر شواهد است که مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند سهم نامتناسب از COVID-19 عفونت و آنها هستند که “خیلی بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری است.” کالیفرنیا و کشورهای دیگر گزارش داده اند که Latinx مردم نیز در مقایسه با نسبت جمعیتی در مجموع COVID-19 موارد است.

در این بررسی آنها نگاه نه تنها در به طور کلی افکار عمومی اما در چگونگی مسائل مربوط به نابرابری در حال مشاهده از طریق لنز های مختلف — وابستگی حزبی و توسط حامیان و مخالفان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن; جغرافیایی محل اقامت; سطح آموزشی و مسابقه و یا هویت قومی.

در میان یافته های کلیدی جدید IGS گزارش:

  • نزدیک به 70 درصد از پاسخ دهندگان به طور کلی تا حدودی و یا به شدت موافقت کردند که COVID-19 بیماری همه گیر در حال افزایش است آمریکا و نابرابری. اما این توافق روشن حزبی انحراف: 82 درصد از دموکرات ها بیان چنین توافق در مقایسه با 56 درصد از مستقل و 40 درصد از جمهوری خواهان. “در میان کسانی که به شدت تایید مغلوب ساختن پیشی جستن” نظرسنجی یافت “تنها 11 درصد به شدت توافق کردند که COVID-19 افزایش نابرابری … در مقایسه با 55 درصد از کسانی که به شدت مخالف از مغلوب ساختن پیشی جستن.”
  • به همین ترتیب نزدیک به 59 درصد به طور کلی گفت که این بیماری همه گیر است منفی بر مردم سیاه و سفید بیش از دیگران است. دوباره روشن تقسیم: 68 درصد از دموکرات ها موافق تا حدودی و یا به شدت نسبت به 58 درصد از مستقل و کمتر از 38 درصد از جمهوری خواهان. کسانی که باورمند به شدت از مغلوب ساختن پیشی جستن شد خیلی بیشتر احتمال دارد برای دیدن COVID-19 به تشدید نابرابری و خاص نژادی و نابرابری.
  • عمیق تقسیم به نظر می رسد بین سیاه و Latinx رای دهندگان: در میان تمام نژادها و گروه های قومی, سیاه, کالیفرنیا رای دهندگان به احتمال زیاد به توافق برسند (70.6%) که مردم سیاه و سفید بودند به شدت آسیب دیده در مقایسه با فقط 45 درصد از Latinx رای دهندگان. “یکی از دلایل ممکن برای این ممکن است که Latino پاسخ دهندگان ممکن است با دیدن نابرابر تاثیر این بیماری همه گیر اقتصادی و نه از نظر نژادی” نویسندگان گزارش. “یک توضیح دیگر ممکن است که Latinos فراموش درک نابرابری نژادی, اما بر این باورند که خود آنها نهفته بیشتر از سیاه پوستان است.”

IGS گزارش در افکار عمومی در مورد مسابقه و نابرابری مسائل ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس چهارم در یک سری بر اساس مارس نظرسنجی. گزارش های دیگر باید متمرکز بر قطبش در اطراف همه گیر و مرتبط با دولت اقدام افزایش سلامت و خطرات اقتصادی در میان مردم رنگ و افکار عمومی در پزشکی و اقتصادی برای حمایت از farmworkers که ماندن در شغل در طول بحران بهداشت و درمان. این نظرسنجی دارای یک حاشیه خطا از حدود 3%

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>