کالیفرنیا باید حمایت از مهاجران با گسترش اعتبار مالیاتی واجد شرایط

هر سال در ایالت کالیفرنیا جمع آوری مالیات از سخت کوش مهاجران که ممکن است فاقد اسناد و مدارک و عدم نیست مدنی را برای کمک به خزانه دولت است. و هر سال دولت مانع آن پر کردن با یک فرد مالیات شماره شناسایی (ITIN) از واجد شرایط بودن برای کالیفرنیا به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد (CalEITC) یک برنامه به معنای پاداش و تشویق کار می کنند.

آن بوده است سازگار پیام برای ما ساکنان مهاجر: ما پول خود را و استفاده از خدمات خود را اما شما نه شایسته حمایت ما است.

اما رژیم صهیونیستی است. گاوین

Newsom و قانونگذاران ایالتی شانس این سال به تاثیر پیام های مختلف: هنگامی که شما در پایین خود را در کالیفرنیا خواهد شد نه تنها شما را رنج می برند.

اکثر اگر نه همه حساب مهاجران و شهروندان به طور یکسان در پایین خود را. بنابراین زمان عمل در حال حاضر. و یکی از سریع و ماندگار مسیر: شامل ITIN filers و خانواده خود را در CalEITC و جوان کودک اعتبار مالیاتی (YCTC) بلافاصله در حالی که گنجاندن عطف به ماسبق به 2019 سال مالیاتی.

با توجه به سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا وجود دارد بیش از 2 میلیون مستند نشده مهاجران در کشور بیش از 6 درصد از جمعیت است. بسیاری از, اگر نه بیشتر, مستند نشده کارگران پرداخت فدرال و مالیات ایالتی و محلی. در واقع یک تجزیه و تحلیل توسط موسسه مالیات و سیاست اقتصادی نشان داد که مهاجران مستند نشده در کالیفرنیا زندگی می کنند پرداخت بیش از 1.5 میلیارد دلار در هر سال در مالیات های محلی به شهرستان که در آن زندگی می کنند و 3 میلیارد دلار در ترکیب دولت و مالیات های محلی است.

فقط در ماه گذشته Newsom در زمان یک گام در مسیر درست با $75 میلیون امداد رسانی صندوق برای مهاجران مستند نشده. پیشنهاد صندوق ارائه خواهد شد 150,000 مستند نشده افراد با یک بار کمک نقدی تا 1000 $در هر خانواده است. اما که هنوز ترک بیش از 2 میلیون نفر دیگر که بهره مند خواهد شد.

وجود دارد هیچ انکار که مستند نشده کارگران در حال انجام بخشی خود را در کمک به تار و پود جامعه است. بسیاری از ITIN filers دارای مشاغل مهم اما این شغل نیز در میان بیشترین دستمزد پایین و ناپایدار است. آنها کشاورزان ما خانهدار ساخت و ساز کارگران groundskeepers و سرایداران. اغلب این مشاغل نمی آیند با بیمه سلامت پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی و یا زمان تعطیلات; مستند نشده کارگران و خانواده های آنها یکی از کشور ما اکثر جمعیت های آسیب پذیر و تبدیل شده است که حتی بیشتر آشکار در طول این COVID-19 بیماری همه گیر.

اگر چه بودجه کنار گذاشته شد برای COVID-19 تست در مراکز بهداشتی و درمانی مهاجران مستند نشده نمی قادر خواهد بود به دنبال درمان برای موارد شدید بدون واریزی بالا صورتحساب بیمارستان در کالیفرنیا مهاجران بیش از 25 سال سن واجد شرایط نیستند پزشکی و بسیاری از خجالتی و دور از خدمات آنها نیاز خواهید از منابع مالی است.

در چند هفته آینده میلیون ها نفر از افراد خواهد شد دریافت چک برای کمک به آنها را از طریق مرتبط با بحران اقتصادی که در آن کارگران دچار اخراج furloughs و کاهش پرداخت. اما کسانی که بدون مجوز کار هستند واجد شرایط برای مزایای بیکاری و مستند نشده مالیات دهندگان خواهد شد در حالی که تا 1200 $محرک چک — به علاوه اضافی $500 به ازای هر فرزند زیر 17 — سود متعلق به تنها کسانی که با شماره امنیت اجتماعی.

در واقع اگر یک ITIN filer اتفاق افتاده به فایل به طور مشترک با یک مرد متاهل با یک شماره امنیت اجتماعی است که یک زن یا شوهر است که یا یک شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم قانونی—که کل پرونده واحد خواهد بود واجد شرایط برای فدرال امداد رسانی را بررسی کنید.

دولت می تواند گام به نقض. در طول این COVID بحران شده اند به طور مداوم یادآوری است که ما نیاز به حفاظت از کسانی که بیشتر در معرض این بیماری و اقتصادی خود را پس. این یک فراخوان برای همبستگی جدید در آن تن اما ریشه در ما قدیمی ترین و گرامی ترین ارزش در مورد قدرت جامعه است. در این زمینه نیست آن زمان به پشتیبانی سخت کوش مهاجران و خانواده های آنها راه آنها حمایت کرده اند ما ؟

Shimica Gaskins مدیر اجرایی کودکان دفاع صندوق-کالیفرنیا یک کودک حمایت سازمان مبارزه به سطح زمین بازی برای کودکان فقیر و کودکان از رنگ در کالیفرنیا است. مانوئل کشیش یک استاد برجسته جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (USC) که در آن او را هدایت USC مرکز برای مطالعه ادغام مهاجران (CSII).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>