توسط DON THOMPSON

ساکرامنتو — کالیفرنیا نمایندگان مجلس به شدت انتقاد دولت اصلاحات مقامات “شکست رهبری” روز شنبه گفت: آنها botched اداره خود از این بیماری همه گیر کوروناویروس توسط سهوا آلوده انتقال زندانیان به ویروس رایگان, زندان, تحریک دولت بدترین زندان شیوع.

یک سوم از 3,500 زندانیان در زندان ایالتی سن کوئنتین در نزدیکی سان فرانسیسکو آزمایش مثبت از مقامات منتقل 121 زندانیان از شدت نهفته کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین در آوریل 30 بدون به درستی تست آنها را برای عفونت.

“من نمی گویم این به آرامی اما این یک شکست از رهبری است. این بحران کاملا قابل اجتناب است” گفت: دولت بهداشت ، مایک مک گوایر که نشان دهنده سن کوئنتین منطقه است.

انتقال از زده از زندان در جنوب کالیفرنیا “باید هرگز اتفاق افتاده است” مک گوایر گفت: در یک مجلس سنا نظارت شنوایی. “و سپس این ویروس گسترش مانند آتش سوزی”

مجلس مارک لوین یک شخص دموکرات که همچنین نشان دهنده منطقه گفت: نمایندگان مجلس و طرفداران اهل بیت بوده است هشدار هر کس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در پایین از زمان شروع این بیماری همه گیر است که زندان بودند و منحصر به فرد در معرض خطر است.

به نام او انتقال آلوده زندانیان به سن کوئنتین “بدترین زندان سلامت پیچ در دولت تاریخ است.”

“ما نمی توانیم رفت و برگشت آن را زیر فرش. باید وجود داشته باشد مسئوليت” Levine اضافه شده است. “هرگز خیلی دیر و خیلی کوچک تر شده است درست است یا ظالمانه است.”

اصلاحات وزیر رالف دیاز مقابله است که مسئولان زندان “مشغول به کار خستگی ناپذیر” برای محافظت از زندانیان در سطح ایالت.

این اداره در روز سه شنبه ایجاد یک مرکز فرماندهی در سن کوئنتین است که شامل پزشکی, امنیت, مدیریت اضطراری و کارشناسان بیماری های عفونی از چند سازمان های دولتی, او گفت:.

سن کوئنتین بنا شش چادر برای درمان بیماران آلوده و ایجاد اتاق را برای بیشتر فیزیکی فاصله در جای دیگر در زندان است.

مقامات به تازگی اعلام کرد یک طرح جدید برای رایگان برخی از زندانیان ایالت که ظرف شش ماه از تاریخ انتشار و گفت: کسانی که نسخه های اولیه به آزادی مشروط و یا عفو مشروط نظارت می شد تسریع در سن کوئنتین. دولت همچنین قصد دارد به سرعت انتشار زندانیان واجد شرایط با ریسک بالا شرایط پزشکی.

“این فکر که ما اهمیتی نمی دهند و یا برای من مهم نیست من شخصا که دورترین از حقیقت” دیاز گفت.

سن کوئنتین شیوع در خطر است کمک به پایمال کردن منطقه خلیج سان فرانسیسکو بیمارستان در حال حاضر تیره و تار توسط coronavirus موارد گفت: دولت های محلی و مقامات بهداشت و طرفداران.

مک گوایر گفت: 24 از 25 تخت های مراقبت ويژه در سان متئو کانتی کامل با هشت نفر از این بیماران از سن کوئنتین.

J. Clark کلسو یک دادگاه فدرال منصوب گیرنده که کنترل مراقبت های پزشکی در زندان نظام گفت: 42 از سن کوئنتین را زندانیان فرستاده شده به خارج از بیمارستان.

او گفت: این مشکل در سن کوئنتین ناشی از نیت خوب زمانی که مقامات تصمیم به حرکت پزشکی آسیب پذیر زندانیان از جنوب کالیفرنیا زندان است که سخت ترین ضربه و اختصاص 16 از سیستم زندان های 22 و میر. کل را شامل نمی شود 71 سال سن کوئنتین اعدام زندانی ریچارد یوجین Stitely از رنگ گل اسپرک که درگذشت یک هفته پیش و آزمایش مثبت برای coronavirus اگر چه علت دقیق مرگ مشخص نشده است.

کسانی که انتقال زندانیان به حال آزمایش منفی برای عفونت کلسو گفت: — اما برخی از آزمايشات هفته.

دو تا از 66 بیماران منتقل شده به کورکوران زندان ایالتی در دره مرکزی بعد از آزمایش مثبت کلسو گفت: اما کورکوران تا حد زیادی قادر به مهار شیوع به 125 زندانیان و هیچ مرگ و میر.

بیست و پنج نفر از زندانیان منتقل شده به سن کوئنتین پس از آن آزمایش مثبت برای coronavirus کلسو گفت و عفونت به سرعت گسترش از طریق سلول باز خانه با تهویه مناسب درب. وجود دارد تاخیر در گرفتن نتایج آزمون. و بسیاری از زندانیان حاضر تست وی گفت: از جمله به عنوان بسیاری از 300 زندانی در یک سلول ،

سن کوئنتین فیزیکی طرح همچنین باعث می شود آن را مشکل تر برای جداسازی زندانیان کلسو گفت. هنوز هم حدود 300 بیش از 1100 آلوده زندانیان به شمار می رود تلقی بهبود این آخر هفته او گفت:.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

ایالت بیش از 2,600 زندانیان باید فعال مورد از این ویروس مسئولان زندان گفت و 2,200 زندانیان را بازیافت.

Newsom بارها در دفاع از دولت خود را از دست داده و همه گیر در زندانها اشاره کرد که او دستور داده است تا حدود 3500 نسخه های اولیه برنامه حدود 3500 بیشتر و متوقف نقل و انتقالات از زندان های محلی برای ایجاد فضای بیشتر در زندانها برای انزوای اجتماعی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de