کالیفرنیا مقامات هدف شرکت فنی است که اقتصاد ما

در طول یک خانه-خرید سفر به یک شهر صنعتی کوچک در اوهایو که در آن من تا به حال گرفته من اول روزنامه کار من از یک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 خرداد 1399

در طول یک خانه-خرید سفر به یک شهر صنعتی کوچک در اوهایو که در آن من تا به حال گرفته من اول روزنامه کار من از یک محلی "که بوی چیست؟"

او گفته بود: "چه بوی؟"

ساکنان وجود داشته تبدیل به عادت کرده اند به صنعتی بوی از این شهر عظیم کارخانه شیمیایی و پالایشگاه نفت است که آنها نمی آنها را متوجه شوم. زمانی که خارج از شهر بازدید کنندگان را بخواهید من همین سوال را من می خواهم بگویم: "این بوی پول و شغل است."

پس از این پالایشگاه اعلام کرد قصد دارد به تعطیل محلی و مقامات دولت به شدت در تلاش برای متقاعد کردن این شرکت به ماندن قرار داده — و در نهایت مداخله برای کمک به پیدا کردن یک خریدار. من باور نمی کنم در چنین دولت دخالت اما مشاهده واکنش به قابل فهم است. مقامات به ندرت می خواهید به از دست دادن شرکت ها – حتی بد بو آنهایی — که صندوق بودجه خود را و استخدام ساکنان خود را.

کالیفرنیا این است که حیوانات مختلف. رهبران دموکرات به مدت طولانی زندگی می کردند تا به یکی از رونالد ریگان بهترین نقل قول: "دولت از نظر اقتصادی می تواند خلاصه در چند عبارات کوتاه: اگر حرکت آن از مالیات آن است. اگر آن را نگه می دارد در حال حرکت تنظیم آن است. و اگر این حرکت متوقف می شود یارانه آن است."

به تازگی هر چند آنها گرفته اند و این بیشتر با singling کردن نوآورانه فناوری بخش برای عذاب — به عنوان اگر آنها به عمد در تلاش برای درایو این شرکت ها به تگزاس و یا آریزونا. بر خلاف زنگ کمربند متحده که صنعت را فراهم می کند شغل و پول بدون هوا-آلاینده بوی. در واقع اینها در میان بیشتر سازگار با محیط زیست دوستانه صنایع قابل تصور است.

کالیفرنیا مقامات به طور مداوم صدای مورد وضعیت ما در جهان به عنوان پنجمین اقتصاد است. آن $2.7 تریلیون دلار تولید ناخالص داخلی پیشی گرفته بریتانیا — قرار دادن کالیفرنیا پشت, ایالات متحده به عنوان کل و چین و ژاپن و آلمان است. بزرگترین اقتصادی راننده در اینجا tech اقتصاد است.

مقامات باید به ارائه تکنولوژی شرکت با نعمت خاص — و نه باید آنها ممانعت آنها. بارز ترین نمونه از دومی است مجلس لایحه 5 که codifies دادگاه عالی کالیفرنیا را 2018 Dynamex تصمیم گیری است. دادگاه ایجاد یک سختگیرانه جدید "ABC آزمون" برای تعیین زمانی که یک شرکت می تواند با استفاده از پیمانکاران به کارگران است. به سادگی قرار دادن آنها می توانید آنها را به انجام برسانند هسته ای و عملکرد شرکت (به عنوان مثال رانندگان برای شرکت تحویل).

قانونگذاران حک شده بی شمار معافیت برای کسب و کار سنتی (وکلا و مهندسین و کارگزاران بیمه و غیره.) و توافق کرده اند که برای حک کردن بیشتر (نوازندگان) پس از قانون اجرای منجر به گسترده زیان کار است. اما این اندازه گیری به طور خاص در شبکه حمل و نقل شرکت (TNCs) مانند Uber و Lyft و مبتنی بر برنامه تحویل خدمات مانند DoorDash و آمازون است. دولت حاضر به همانگونه حتی اگر AB5 تضعیف این شرکت مدل کسب و کار.

این ماه, California Public Utilities Commission که تنظیم این کسب و کار اعلام کرد که این "رانندگان فرض کارکنان و کمیسیون باید اطمینان حاصل شود که TNCs مطابق با آن مورد نیاز است که قابل اجرا به کارمندان یک نهاد موضوع به کمیسیون قضایی است." آژانس نمی خواهد صبر کنید تا پرونده های حقوقی و در انتخابات نوامبر ابتکار عمل در حل و فصل مسائل است.

در همین حال دادستان کل خاویر بکررا و شهرستان وکلای مدافع از لس آنجلس و سن دیگو و سن فرانسیسکو در ماه گذشته در زمینه یک بحث برانگیز طرح دعوی در دادگاه در برابر Uber و Lyft. آنها ادعا شده که "غیرقانونی صرفه جویی در هزینه متهمان باید رسید به عنوان یک نتیجه اجتناب از سهم کارفرما به دولت های محلی و بیکاری و بیمه های اجتماعی برنامه های بالغ نیز به صدها میلیون دلار است." رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom شامل 20 میلیون دلار به صندوق اجرای اقدامات است.

در یک موضوع جداگانه کالیفرنیا اداره مالیات و هزینه های دولت در سال گذشته با ارسال نامه به کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور است که فروش محصولات به کالیفرنیا در سیستم عامل آنلاین مانند انجام شده توسط آمازون. در این بخش به آنها گفت که مدیون هشت سال از مالیات بازگشت. آن را در نظر این عمدتا mom-and-pop شرکت به یک "حضور فیزیکی" در کالیفرنیا اگر آنها توزیع محصولات از طریق یک شخص ثالث انبار. این یک مشکل حمله به کسب و کارهای کوچک و همچنین در فن آوری های مبتنی بر شرکت هایی که رانندگی در کالیفرنیا در اقتصاد است.

در طول coronavirus خاموش شدن ناگهانی مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk شد تا نا امید با مقامات کالیفرنیا که او را تهدید به حرکت خود در پالو آلتو ستاد به تگزاس. او اعلام کرد قصد دارد به زودی stay-در-خانه سفارشات و حتی شکایت کرد آالمدا کانتی که در آن خود را فرمونت کارخانه واقع شده است اما بعد از آن کاهش یافته و کت و شلوار بعد از کار کردن یک معامله با شهرستان است. موضوع حل و فصل شد اما گفتن زمانی که یک کسب و کار برجسته رهبر به تهدید به حرکت به دریافت نظارتی امداد.

در سال های اخیر و دولت های محلی نبوده است به خصوص دوستانه به شهر خود شرکت یا. سان فرانسیسکو مقامات شده اند سرزنش شرکت فنی برای رشد نابرابری درآمد و افزایش قیمت خانه — حتی اگر چنین مشکلاتی تا حد زیادی گسل از شهرستان های مالیاتی و سیاست های نظارتی. آنها پیشنهاد مالیات سنگین که هدف و مجازات شرکت های فن آوری و آنها گاهی اوقات مستقیم سولفات نسبت به آنها.

وجود دارد بدون نیاز به ترحم شرکت های موفق و یا اعطای آنها را خاص می پردازد. آن را عجیب و غریب اما, هنگامی که مقامات دولتی هستند تا کور خود را ضد شرکت های بزرگ ایدئولوژی که تبدیل شدن آنها به سیستم ایمنی بدن به بوی شغل و پول است.

استیون Greenhut است منطقه غرب مدیر تحقیق و خیابان, موسسه و یک عضو از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه تحریریه. نوشتن به او را در sgreenhut@rstreet.org.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب