به عنوان یکی از اولین کشورهای نهفته coronavirus کالیفرنیا و شهروندان آن را رهبری با مثال و ارائه بی سابقه ای پاسخ.

به عنوان دولت ما همچنان به حرکت این بازی uncharted بار ما نیاز به توسعه فوری recovery برنامه ای برای اطمینان از کالیفرنیا می تواند برای کسب و کار باز دوباره و افراد می توانند به کار بازگردند. اشتباه نکنید این مرحله بهبود است فوق العاده مهم برای موفقیت طولانی مدت از کالیفرنیا کارفرمایان خانواده ها و جوامع است.

کالیفرنیا قاطع و یکپارچه پاسخ بود در نتیجه به طور بالقوه فاجعه بار مدل سازی پیش بینی از کارشناسان بهداشت عمومی که به هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات قانونی قفقاز درک بهتری از چالش های جدی این ویروس می تواند برای کشور ما است. این فعال مقننه به فعالانه تصویب بودجه اضطراری برای حمایت از کالیفرنیا پاسخ تلاش است.

خوشبختانه جمهوری خواه تلاش ها در سال های اخیر به پر کردن صندوق روز بارانی موفق بودند و ما فرماندار و نماینده مجلس تا به حال منابع قابل توجه برای استفاده در زمان ما نیاز به. این صندوق مجاز برای کمک فوری به بیمارستان محلی و ایالتی آژانس های بهداشت و اولین پاسخ دهندگان.

دولت را به شرح زیر پاسخ وخیم مدلسازی لازم بود اما این امر می تواند کوته به آماده سازی یک طرح برای دراز مدت ما را بهبود اقتصادی. طلایی دولت باید شروع به آماده شدن برای بازگشایی اقتصاد ما در همان ضرورت و همکاری است که ما نشان داده در شروع این بحران است.

جمهوری خواهان مجلس سنا آماده برای ادامه این همکاری موفقیت آمیز به فاز بهبودی این اورژانس است. ما شنیده درخواست ما از صاحبان کسب و کار کوچک و زحمتکش کالیفرنیا است که شغل خود را از دست و درخواست اقدام قاطعانه از فرماندار.

سناتور جان Moorlach سناتور Ling Ling چانگ سناتور پاتریشیا بیتس و من به نام برای فرماندار به آغاز توسعه یک طرح جزئیات چگونه کالیفرنیا جلوگیری خواهد شد کسب و کار به طور دائم از بسته شدن درهای خود را و دریافت بیش از 2.5 میلیون نفر از شهروندان بازگشت به کار.

ما نیز خواسته خود را به دولت ارائه شفافیت به صاحبان کسب و کار آنچه در منابع و ابزار آنها در واقع می تواند انتظار می رود در دسترس خواهد بود پس از این بحران است.

اگر چه فرماندار اعلام کرد یک نقشه راه برای تغییر stay-در-خانه سفارش و شروع به تمرکز بر روی اقتصاد ما ما درخواست کرده اند که هر گونه گفتگو اطراف آن جمله باید برابر نمایندگی بين خصوصی کار سازندگان و نیروی کار خود را و دوباره استرس فوریت در اولویت این مهم گفت و گو است.

آماده سازی یک برنامه برای بازیابی خواهد شد که یک اثر نمایشی در کالیفرنیا, کمک, آدرس قابل توجهی اختلال در این بحران به ارمغان آورده است به زندگی خود و سرمایه گذاری در هر دو زمان و آینده رفاه اقتصادی از دولت ما.

با وجود تفاوت در دیدگاه های سیاسی کالیفرنیا رهبری آمده است با هم به کار را از طریق فاز اول این بحران است. ما نیز باید برای اطمینان از زنده ماندن طولانی مدت از دولت ما از طریق بهبود اقتصادی و دوباره باز کردن اقتصاد است.

در حالی که هنوز هم وجود دارد بیشتر کار انجام می شود برای اطمینان از سلامت و ایمنی کالیفرنیا در آینده نزدیک ما نیز باید با ارائه یک تعهد برای اطمینان از فاز بهبود امور خارجه در پاسخ به COVID-19 در جریان است.

من مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که ما می توانید بگویید همه کالیفرنیا و جهان, که دولت ما است و باز برای کسب و کار.

شانون گرو نشان دهنده کالیفرنیا 16 سنا منطقه است و جمهوری خواه مجلس سنا شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو