کالیفرنیا مدعیان بالای 4 میلیون با بودجه در حال اجرا خشک

تعداد مدعیان بیکاری در کالیفرنیا شروع به پریدن کرد در گذشته 4 میلیون مارک در هفت هفته یک گریم coronavirus مرتبط خروش است که چپ دولت صندوق راه اندازی برای تامین مالی پرداخت مزایای بیکاری “بسیار نزدیک” به تخلیه Gov. گاوین Newsom فاش دوشنبه.

دولت توسعه اشتغال بخش از مارس 15 تا فرآوری حدود 4.1 میلیون ادعا می کند برای بیمه بیکاری, با توجه به برآورد از فرماندار.

در عین حال در همان زمان کارگران بیکار در ادامه به شکایت دارند که أد شکست خورده است را به آنها پرداخت هر گونه مزایای بیکاری برای هفته ها در پایان است که أد مرکز تماس شکسته است و این که کار آژانس کامپیوتر سیستم برای دست زدن به مدعیان است زین با اشکالات و بی توجه صفحات.

“من می دانم که این اتفاق می افتد به اندازه کافی سریع” Newsom گفت: در یک به طور منظم coronavirus اخبار جلسه با اشاره به EDD را متزلزل پرداخت کردند. “من می دانم که این اتفاق می افتد در سطح است که افراد شایسته و تقاضا است.”

از اواسط ماه مارس رژیم صهیونیستی است. Newsom گفت: کالیفرنیا پرداخت شده $7.8 میلیارد دلار در مزایای بیکاری به طور منظم از طریق بیمه بیکاری و ویژه جدید همه گیر کمک های بیکاری بهره مند بشود نسبت به صاحبان کسب و کار کوچک خود اشتغالی مردم پیمانکاران مستقل و فرفره کارگران است.

سریع-افزایش دریا پرداخت که در کالیفرنیا در حال ساخت به بیکاری کارگران همچنین بدان معنی است که دولت در حال حاضر totters در آستانه طاقت فرسا یک صندوق دولتی که قرار بود به سرمایه گذاری مزایای بیمه بیکاری یک چشم انداز است که فرماندار اذعان کرد در طول جلسه دوشنبه.

“ما در حال نزدیک شدن” به تهی بیمه بیکاری, صندوق Newsom گفت. “ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به آن نقطه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو