کالیفرنیا مدعیان پرش از کسب و کار جدید خاموش شدن ناگهانی

تعداد مدعیان بیکاری شروع به پریدن کرد در کالیفرنیا به بالاترین سطح در بیش از دو ماه فقط جلوتر از دولت و دولت های محلی در تصمیم گیری به reimpose coronavirus مرتبط با کسب و کار خاموش شدن ناگهانی پس از آنها تا به حال شده است به طور خلاصه در را باز کرد.

برآورد 287,700 کالیفرنیا کارگران ظ مدعیان اولیه بیکاری در هفته به پایان رسید که در جولای 11 بود که 22,900 بیش از 264,800 که ثبت مدعیان اولیه بیکاری در هفته منتهی به 4 جولای فدرال و مقامات نیروی کار گزارش روز شنبه.

در مقابل تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده — در مجموع 1.3 میلیون دلار برای این هفته به پایان رسید که در جولای 11 — کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در چهار ماه و کوچکترین عدد از خاموش شدن ناگهانی آغاز شد و در اواسط ماه مارس.

“افزایش مطالبات منعکس مستندات reimposed در اوایل ماه جولای” در کالیفرنیا گفت: Michael Bernick یک hariri همکار و مدیر سابق دولت در بخش توسعه اشتغال. “پس از یک دوره reopenings دولت و شهرستانهای reimposed مستندات در اوایل ماه جولای.”

در مورد 6.55 میلیون کالیفرنیا کارگران ظ برای اولین بار ادعای بیکاری پس از این هفته که منتهی به 14 مارس اولیه هفته زمانی که مقامات دولتی آغاز شده و به منظور کسب و کار خاموش شدن ناگهانی برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus.

این امکان وجود دارد که تعداد مدعیان بیکاری می تواند روند بالاتر در کالیفرنیا به عنوان کسب و کار مراکز خرید فیلم تئاتر, سالن آرایشگاه, رستوران ها و کافه تعطیل یا محدود کردن داخلی ،

“در برخی موارد کارگران rehired در اواخر ماه ژوئن باید گذاشته شده در یک زمان کوتاه” Bernick گفت. “در دیگر موارد تصمیم گیری آنها دیگر نمی تواند صبر کنید،”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de