پس از قانونگذاران فرستاده رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom طرح بودجه که او امضا شده در دوشنبه شمال کالیفرنیا مجلس گفت: یک روزنامه که “انتخاب های ما را در اینجا کامل نیست.” که خلاصه این بنیاد هم بودجه با تقریبا کامل گرفتن.

بودجه تلاش برای مقابله با پیش بینی $54 میلیارد دلار کسری بودجه ناشی از این بیماری همه گیر خاموش شدن ناگهانی اما به طور عمده تاخیر سخت گیری تا برخی از تاریخ آینده است. این بدترین تلاش ما تا کنون دیده می شود به عنوان قانونگذاران قطع میلیاردها دلار در بودجه به دانشگاه ها سیستم های دادگاه و عمومی کارکنان. بسیاری از کاهش واقعا فقط rollbacks قبلا پیشنهاد هزینه را افزایش می دهد.

در انصاف و قانونگذاران عامل در تاریکی با توجه به غیر معمول ابهامات مالی جاری پیش بینی. و بودجه متعادل است به عنوان فرماندار اظهار داشت: اما با ترفندهای حسابداری قرار می دهد و دموکراتیک ایدئولوژیک اولویت های بالاتر از احتیاط. ناقص در واقع.

بیایید شروع با این لقب است. به عنوان ساکرامنتو زنبور گزارش بودجه “اجتناب مجبور مدارس را کاهش بلافاصله توسط تعویق انداختن میلیاردها دلار در پرداخت ها حدود 6 میلیارد دلار است که می تواند ترمیم شود اگر دولت فدرال می فرستد کالیفرنیا بیشتر از پول است.” که اندازه گیری بستگی دارد بیش از حد پیش بینی های خوش بینانه از بودجه فدرال. آن را به نیروی محلی مدارس به تکیه بر استقراض و می تواند با ایجاد فشار جدید برای بسته های محلی مالیات است.

بودجه نیز متکی بر غیر واقعی درآمد فرضیات – به خصوص مشکوک رویه داده که دولت این است که کاهش برخی از کسب و کار دوباره دهانه در پی افزایش COVID-19 موارد است. این بودجه شامل میلیاردها دلار معوق معافیت های مالیاتی برای کسب و کار و $22 میلیون دلار در هزینه های به اجرا درآوردن مجمع لایحه 5 که ممنوعیت شرکت های با استفاده از پیمانکار نیروی کار. قانونگذاران به نظر می رسد بی اعتنا به راه است که مانند مالیات و مقررات را مانع بهبود اقتصادی.

بودجه فراهم می کند برخی از هزینه های اضافی مهمترین اضافی $716 میلیون دلار بودجه اضطراری برای فرماندار به صرف همه گیر مربوط به تلاش. که بسیار کمتر از 3 میلیارد دلار فرماندار به دنبال. خوشبختانه بودجه کاهش نزدیک به 3 میلیارد دلار در عمومی-کارمند جبران – که برخی از آن های آینده از برنامه ریزی furloughs – و رد دموکراتیک برنامه ریزی برای گسترش پوشش درمانی برای مهاجران غیر مجاز.

اما کمتر وجود دارد از ملاقات چشم می آید عمومی-کارمند کاهش است. کسانی که 10 درصد کاهش پرداخت خواهد مداد را به پایین تر از پیش بینی پس انداز با توجه به این که فرماندار است و اجازه دادن به آنها چشم پوشی قبلا توافق withholdings برای بازنشسته مزایای پزشکی.

بودجه شیپور خاموشی 11 میلیارد دلار از دولت صندوق روز بارانی که تقویت اهمیت ساخت چنین ذخایر. با این وجود دولت های ایالتی و محلی صورت ممکن است مشکلاتی رو که دو صندوق های بازنشستگی – کالیفرنیا عمومی بازنشستگی کارمندان و سیستم ایالتی کالیفرنیا معلمان بازنشستگی سیستم – گزارش سرمایه گذاری خود را می گرداند.

“آنچه ما انجام برای مقابله با مشکلات سیستمیک پرسید:” از سوی دیگر ، جان Moorlach R-Costa Mesa. در نظر او رهبران دولت مشغول هستند و در حال ایجاد مجموعه برنامه های جدید برای کمک به مردم پرداخت اجاره, اما در حال غفلت بلندی مشکلات مالی و تحمیل بار در جدید کسب و کار که در حال مبارزه در حال حاضر. در واقع قانونگذاران باید با استفاده از این بودجه بحران برای مذاکره حقوق بازنشستگی اصلاحات با دولت چانه زنی واحد است.

بله Gov. Newsom و مقننه را بدست گذشته دولت را سخت بودجه مهلت اما آن آغاز نشده به حرکت راه خود را از طریق آن در جریان مشکلات بودجه. ما می توانید آمد تا با بهتر توصیف آن از “کامل نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو