نوبت ثبت نام نزدیک به سه گانه در L. A. شهرستان به عنوان چهره ناامنی غذایی

نزدیک به سه برابر تعداد لس آنجلس ساکنان برای اعمال کوپن غذایی مواد غذایی مزایای این مارس در مقابل گذشته و شهرستان در حال راه اندازی یک دیجیتال کمپین برای تشویق و حتی بیشتر ساکنان به ثبت نام در انتخابات گفت: پنج شنبه, مارس 12.

“وجود دارد هزاران نفر از ساکنان شهرستان که هرگز وابسته به منافع عمومی برای قرار دادن غذا روی میز قبل از. آنها در مواجهه با ناامنی غذایی و نیاز به برنامه کوپن غذایی به عنوان به خوبی به عنوان دیگر DPSS خدمات” بخش عمومی خدمات اجتماعی مدیر Antonia Jimenez گفت.

در آوریل DPSS دریافت 126,875 برنامه های کاربردی برای CalFresh معمولا به عنوان مواد غذایی تمبر در مقایسه با 43,747 ثبت نام در مارس 2019 با توجه به دولت داده است.

مارس است CalFresh ماه آگاهی تعیین تاسیس 10 سال پیش به حذف هر گونه انگ در اطراف مواد غذایی با تغییر علامت تجاری از مزایای. این برنامه شناخته شده است فدرال به عنوان مکمل برنامه كمك تغذيه و یا ضربه محکم و ناگهانی.

این DPSS نیز با استفاده از کمپین برای برجسته کردن کمک های دیگر در دسترس برای افراد و خانواده هایی که از دست داده اند, مشاغل, کسب و کار, خانه و دیگر منابع مالی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بحران است.

“در شرایط دشوار مانند این ما خالص ایمنی برای میلیون ها نفر در L. A. شهرستان” Jimenez گفت.

به طور جداگانه در این شهرستان هیئت ناظران در روز سه شنبه تایید یک حرکت به ارسال نامه ای به اعضای کنگره درخواست آنها را به چشم پوشیدن از سخت الزامات واجد شرایط بودن برای دانش آموزان در یک زمان هنگامی که بسیاری از مشاغل از دست رفته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

مزایای محدود برای دانش آموزان مگر اینکه آنها واجد شرایط برای استثنا به عنوان مثال کار حداقل 20 ساعت در هفته و یا در نظر گرفتن بخشی در یک دولت-تامین مالی کار برنامه مطالعه.

سرپرست جانیس هان نوشت: حرکت و ذکر یک 2018 دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در مطالعه پیدا کردن که 41.6 درصد از CSU دانش آموزان گزارش ناامنی غذایی هر چند کمتر از نصف خواهد بود واجد شرایط برای CalFresh.

“در طول زمان عادی این محدودیت در حال حاضر ایجاد موانع غیر ضروری برای دانشجویان در مواجهه با عدم امنیت غذایی” هان گفت. “در طول یک در سراسر جهان همه گیر آنها به سادگی غیر قابل توجیه. با دانشگاه بسته و زیان کار در سطح رکورد آن خواهد بود دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای دانش آموزان به دیدار با الزامات.”

همچنین طرفداران با غیر انتفاعی ایالات والدین و دانش آموزان و لس آنجلس مواد غذایی و شورای سیاستگذاری خواست county مدیره سهشنبه به راه اندازی یک 5 میلیون دلار بودجه اضطراری برای ارائه مواد غذایی کوپن برای خانواده های کم درآمد.

ورونیکا تولدو مدیر دانشیار با ایالات والدین و دانش آموزان گفت: 41 درصد از لس آنجلس پدر و مادر با فرزندان جوان در حال حاضر پرش و یا برش را در وعده های غذایی به پایان می رسد دیدار با اشاره به نظرسنجی اخیر توسط آموزش و پرورش اعتماد غرب است.

“این یک مسئله مرگ و زندگی برای هزاران نفر و در حال حاضر زمان برای هیئت مدیره به عمل” تولدو گفت.

DPSS کمک رسانی به خانواده های کم درآمد و دیگران نیاز به کمک خواهد کرد عبارتند از: همکاری با شهر مقامات محلی مدرسه تخته و مهاجرت گروه های حقوق به دریافت این پیام است که مزایای در دسترس هستند.

این DPSS بسته شده است دفتر خود را در پاسخ به بهداشت عمومی سفارشات اما ساکنان می توانید درخواست برای مزایای آنلاین در www.dpss.lacounty.gov یا www.getcalfresh.org. راهنمایی است در دسترس در زبان های متعدد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>