قبل از او بیش از 6000 مایل از خانه قبل از او آموخته زبان انگلیسی قبل از او دو بار بزرگ غرب بازیکن سال در Cal State Northridge, لامینه دایان بود gangly 15 ساله در خانواده متوسطی خانه دو طبقه در داکار, سنگال.

او شب آخر هفته سپری شد سامانه بر روی کاناپه اتاق نشیمن به عنوان او را تماشا پخش زنده از NBA بازی. به عنوان دایان دیدم کوین دورنت آمار غیبت جامپر و تریسی مک گریدی پایین پرتاب آکروباتیک dunks او با وسواس رسیدن به جهان بسکتبال لیگ — یک شاهکار پدرش Keletigui نمی تواند رسیدن به رغم اینکه یکی از سنگال با بازیکنان بالا است.

پس از مهاجرت به ایالات متحده در پنج سال پیش دایان به تحمل چندین طولانی آسیب rehabs غلبه دانشگاهی مبارزات سازگار به فرهنگ آمریکایی و ابلاغ تقریبا روزانه با خانواده اش در WhatsApp.

در حال حاضر چهار هفته حذف از اعلام برای NBA پیش نویس او می توانید انجام دهید کمی فراتر از انتظار و امید یک تیم است که مایل به گرفتن شانس در یک 22 ساله به جلو از اواسط عمده برنامه که نمی رسید مسابقات NCAA از سال 2009.

  • Cal State Northridge دوم لامینه دایان, چپ, به طور متوسط یک مدرسه-رکورد 25.6 امتیاز در هر بازی در فصل گذشته. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کال ایالتی نورتریج بسکتبال)

  • Cal State نورتریج به جلو لامینه دایان #35 rebouds توپ در برابر ییل Bulldogs به جلو Austin Williams #22 آگهی ییل Bulldogs گارد Miye Oni #25 در نیمه اول. دانشگاه ییل بازی کال دانشگاه ایالتی نورتریج در تاریخ 5 ژانویه 2019. (عکس از جان McCoy, کمک عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Cal State Northridge را لامینه دایان نشان داده گرم کردن قبل از بازی به عنوان دستیار مربی جیم Harrick به نظر می رسد در بود بزرگ غرب کنفرانس بازیکن سال گذشته دو فصل است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کال ایالتی نورتریج بسکتبال)

Postseason مسابقات و فرد در تمرینات با جبهه-دفتر مدیران پارامونت برای یک حاشیه چشم انداز مانند دایان که به طور گسترده ای پیش بینی شده که در اواخر دور دوم انتخاب کنید و یا undrafted رایگان-امضای عامل. اما برای کمک به محدود کردن گسترش از coronavirus NCAA برش فصل کوتاه و NBA ممنوع تمرینات با تیم ترک دایان هیچ کنترل بیش از یک زندگی در حال تغییر لحظه ای پس از سالها فداکاری.

“این فقط زمان بد برای کسی مثل دایان گفت:” آران اسمیت بنیانگذار NBADraft.net — مسخره-پیش نویس سایت که نیست دایان رفتن در میان ماه آینده 60 کل میدارد.

بعد از شام هر شب دایان مکس تا یکی از 30 جفت کفش ورزشی, thumbs به هیپ-هاپ لیست پخش در آی فون خود را میآید در AirPods و پیاده روی 10 دقیقه از طریق خالی پردیس برای گرفتن عکس در Matadome — Cal State Northridge را 2,400-صندلی سالن تربیت بدنی. برای یک ساعت و نیم او شاتل از طریق فردی دریل, امید به ماندن و آماده برای هر چه حرفه ای قرارداد می رسند.

زمانی که دایان اعلام کرد تصمیم خود را در Instagram به وارد کردن پیش نویس در مارس 7, او نوشت: “تشکر ویژه از شما به پدر و مادرم و خواهرم برای عشق و حمایت است.” آن شده است یک و نیم دهه پس از او در گذشته شاهد خانواده اش بسیار کمتر از بازگشت به داکار. دانش است که دایان در حال پخش است برای بیش از فقط خودش کمک کرده است تا سهولت احساس غربت.

هر چند Keletigui — یک افسر پلیس بازنشسته و سنگال مربی تیم ملی — را هل داد پسرش به بسکتبال دایان کرده شد با ورزش در سنین جوانی است. دو بار در روز و هفت روز در هفته او dribbled از طریق کار در کلاس Liberte محله به Marius Ndiaye ورزشگاه که در آن او honed رفت و آمد و تیراندازی فرم.

سه روز در هفته قبل از عمل و مدرسه دایان رفت 10 دقیقه به ساحل خسته کننده ساعته تمرینات با “دادن” — مستقل ورزش و مطالعه آکادمی طراحی شده برای افشای بین المللی جوانان در محروم کشور را به سطح بالا آموزش ورزشی, تجهیزات و مهارت های زندگی. در سال 2014 در حالی که بازی برای “دادن” او به ثمر رساند 25 مستقیم امتیاز در پنج دقیقه در مقابل یک تیم از مردان 10 سال ارشد خود را در همان عرصه ای که در آن پدر خود را هنگامی که ستاره دار.

“سه اشاره گر dunks, همه چیز” گفت: Babacar Sy, دایان مربی از طریق “دادن است.” “او شروع به توسعه بین 15 و 16 یک نوع بی باک نگرش به ثمر رساند.”

هر چند پدر او شناخته شده بود برای دفاع از خود و بازگشت دایان شکوفا شده به غالب دو راه تهدید به ثمر رساند در هر سه سطح و حفاظت از موقعیت های مختلف. در تابستان 2015 که در لاس وگاس با “دادن” برای monthlong برنامه آموزش و AAU مسابقات ورزشکاری او را به ثمر رساند و همچنین قابلیت فرود آمد و او یک بورس تحصیلی از بسکتبال نیروگاه فیندلای دبستان در Henderson, Nev.

زمانی که دایان به خانه بازگشت از این سفر و گفت: پدر و مادر خود را در مورد ارائه آنها او را تشویق به قبول آن است. Keletigui که از سن قبل از سنگال شروع به تولید NBA چشم انداز می خواستم تنها پسر خود را به فرصت های او تا به حال لذت می برد.

“آنها می دانستند که این بهترین فرصت برای من گفت:” دایان که ثبت نام در فیندلای دبستان به عنوان یک تازه وارد. “منظورم این است که اگر شما می خواهید آن را به NBA, شما می توانید بازی در سنگال.”

سه ماه بعد دایان — مادری فرانسوی و Wolof بلندگو که وارد stateside دانستن فقط چند English phrases — شروع به استفاده از گوگل ترجمه خود را در سامسونگ کهکشان به درک خود را در مدرسه و برقراری ارتباط با آمریکا هم تیمی. پایان فصل ارشد او به طور متوسط 17.5 امتیاز در هر بازی و دریافت بهره از بیلور میسوری و بزرگ دیگر-برنامه های کنفرانس.

Cal State Northridge دستیار ماروین Adams — آشنایی Sy را که در پیوند با دایان بیش از چندین تمرینات خود را در طول اولین سفر به آمریکا — فروش دایان در تبدیل شدن به چهره a Matadors برنامه است که تنها با ارسال یک بازیکن (گارد پل McCracken, 1970-72) به NBA.

در اولین بازی از اولین تمرین, دایان سوار ابتدای کار افتاده بیش از یک مرد بزرگ و با چکش صفحه اصلی معکوس غوطه دادن. آدامز و سر مربی رخی Theus تبدیل به یکدیگر و گفت: “Holy sh—.”

بعد از آن که در هفته دایان مجروح و انگشت شست رباط در طول عمل و رد شد برای فصل. در اولین بازی خود اشتباه سال اول دایان, بازی زیر سر مربی جدید علامت Gottfried گل 34 امتیاز در 15-برای-28 تیر اندازی و پایین کشیده و هفت ریباند در از دست دادن به New Mexico. دایان پایان فصل رتبه ششم در کشور با 24.8 امتیاز در هر بازی.

“برخی از افراد ذکر شده به من این بچه (پاسکال) Siakam نقش برای تورنتو” گفت: Gottfried سابق دیده بانی برای دالاس ماوریکس. “اما (دایان)’s got چنین عجیبی در بازی و خود بازی بسیار متفاوت تر از همه است. سخت است گاهی اوقات فقط به مقایسه او را به یک فرد است.”

دایان به دنبال به جلو به بازگشت به خانه برای اولین بار در چهار سال تابستان گذشته زمانی که او گفت که او نیاز به دو فوق العاده تابستان کلاس های واجد شرایط باقی می ماند. او آنها را گرفت اما هنوز هم تا به حال به نشستن برای اولین بار در 12 بازی خود را اشتباه junior فصل است.

هنگامی که او بازگشت Matadors رفت 13-7 پایین کشش ضرب و شتم کنفرانس قدرت UC Irvine, در جاده ها و درآمد یک شماره 2 دانه در مسابقات غرب. به عنوان او را در خود ذخیره هتل در آناهایم حدود ساعت 10 صبح در مارس 12, دایان شد گوش دادن به موسیقی زمانی که جاده اش هم اتاقی جارد Pearre آگاهانه او که مه جنون و بقیه کنفرانس مسابقات شده بود لغو شد به دلیل coronavirus.

“من واقعا غمگین گفت:” دایان که می خواهم به امید منجر Cal State Northridge فقط سوم مسابقات NCAA در برنامه تاریخ است. “من در تلاش بود برای دریافت آماده برای یک بازی برای این لحظه.”

پس از صحبت با خانواده اش تقریبا روزانه به مدت دو هفته دایان تصمیم به اعلام به صورت پیش نویس و نگه داشتن در استخدام یک عامل. دایان هنوز هم می تواند بازگشت به Cal State Northridge قبل از 15 ژوئن مهلت.

کسانی که نزدیک به او نگاه کنید دلیل کمی برای او به تاخیر عطف pro. با سه همکاران اصلی — از جمله همه-کنفرانس گارد نقطه ترل گومز — انتخاب برای ورود به انتقال پورتال دایان خواهد شانس کمی برای رسیدن به مسابقات NCAA اگر او بازگشت. نیز وجود دارد این واقعیت است که در 22 او در حال حاضر بیش از بسیاری از NBA پیشاهنگی ترجیح می دهند.

هر چند دایان باید خود را بهبود بخشد تیراندازی (او فقط 29.1% از 3 نقطه در محدوده این فصل) به حک کردن یک نقش در سطح بعدی او آماده است برای شروع مرحله بعدی یک سفر است که در حال حاضر گرفته شده از او در سراسر جهان است. اواخر ماه آینده اگر دایان اراضی NBA قرارداد او در نهایت قادر به پرداخت هزینه برای پرواز با خانواده خود به ایالات متحده

“من می خواهم برای رفتن به NBA اما من واقعا فکر می کنم در مورد همه که” دایان گفت. “من فقط به بازی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

آموزش سئو