بزرگ پول در استخر پیش ساخته وجود دارد

انتخاب نوع آرماتور و نحوه چینش آنها در کیفیت نهایی کار بسیار تاثیرگذار است و حتما باید از اکیپ های متخصص در ا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

انتخاب نوع آرماتور و نحوه چینش آنها در کیفیت نهایی کار بسیار تاثیرگذار است و حتما باید از اکیپ های متخصص در این امر بهره جست . پیمانکار استخر وظیفه دارد انرژی الکتریکی مورد نیاز استخر را محاسبه نموده و از مشاورین خبره در این امر مساعدت بگیرد . بعد از حفاری محل استخر و اتمام عملیات گودبرداری ، در مرحله بعدی خاک را جهت ادامه عملیات عمرانی تسطیح نموده و عملیات کف سازی استخر آغاز میشود . چون نمیتوان استخر را به علت محدودیت های مالی نیمه کاره رها کرده و بعد از مدت زمان زیادی مجددا ساخت آن را ادامه داد . در مرحله فاز دو نقشه های مربوط به سازه، برق، مکانیک، تاسیسات، نازک کاری معماری، آماده می شود و بعد از اتمام این مراحل و تایید شدن پلان ها، طراحی های سه بعدی و انیمیشن از استخر مورد نظر شما انجام می شود و شکل نهایی استخر شما را به نمایش می کشد. خدمات مشاوره ساخت استخر، توسط پیمانکار شامل این مراحل می شود: کارشناسان مدرن استخر، در ابتدا از محل مورد نظر شما بازدید کرده و از لحاظ احداث امکان سنجی می کنند. در صورتی که مراحل بنایی استخر با فاصله انجام شود استقامت کلی سازه با ایراد مواجه میگردد و کل سیستم هیدرولیکی استخر با مشکل مواجه خواهد شد که کمترین آسیب آن میتواند نشست کردن استخر و ترک خوردن دیواره و کف استخر بعلت قطع شدن های مکرر در طی روند عمرانی در آینده باشد .

باید خاطر نشان کرد که سیستم های لوله کشی بسته به شرایط مکانیکی و ساختمانی که در آن استخر اجرا میشود می توانند متفاوت باشند . سیستم تصفیه و پمپ در این استخرها ساده است بنابراین تنوع سیستم تصفیه می تواند بدون هیچ مشکلی مورد استفاده قرار بگیرد. کمپکت کردن سطح میتواند کمک زیادی به کفسازی بدون ایراد در استخر کند . توجه به چگونگی شیب بندی کف استخر در هنگام کفسازی و تسطیح بسیار ضروری است چرا که جهت تخلیه آب استخر از کف کش های استخر نیاز به شیب بندی مناسب میباشد . برای اخذ نتیجه بهتر میتوان از یک لایه ضخیم شن و ماسه بادی جهت کنترل شیب بندی استفاده نمود . جهت گود برداری کاسه استخر بهتر است این وظیفه را به پیمانکار ساخت استخر واگذار نمایید چرا که با توجه به روند اجرایی کار ، دید بهتری نسبت به نحوه آماده سازی اولیه محل احداث استخر دارد . فايبرگلاس، يك نوع پوشش كامپوزيت است كه اكثرا به دليل داشتن مقاومت خوب آن در مخازن آب، صنعت خودرو سازی و حتی هواپيما سازی از آن استفاده می كنند. پس از گذشتن از تخت جمشید و نقش رجب در کنار کوه رحمت، چند قطعه سنگ حجاریشده روی هم وجود دارند که حالت دروازه را دارد و به پوزه تخت طاووس مشهور است. ᠎This c onte᠎nt has ​be​en cre ated ᠎by G᠎SA  Content Gen erat or D em​over si᠎on᠎!

تولید در ابعاد و ظرفیت های مختلف و همچنین طراحی بدنه متفاوت از هم باعث شده تا بازه انتخاب مشتریان را نسبت به محل مورد استفاده افزایش دهد. مسائل فنی که از جانب پیمانکار ساخت استخر ارائه می شوند به طور قطع لازم الاجرا بوده و تاثیر مهمی در سلامت سازه خواهد داشت .برای ذخیره مقدار بیشتری از آب استخر می تواند عمیق تر باشد ولی به همان اندازه باید بر استحکام توجه ویژه ای نمود . قیمت تمام شده هزینه ساخت استخر کشاورزی روی محصول تولید شده توسط کشاورز تاثیر مستقیم داشته و ایشان را در ارائه محصول با قیمت پایین تر در بازارهای مصرف با مشکل مواجه مینماید ، پس با نگرش صحیح و کنترل هزینه ساخت استخر کشاورزی میتوان بیشترین تعدیل قیمت را در خصوص محصول تمام شده کشاورزی اعمال نمود . در دههٔ ۱۳۷۰ هجری شمسی با صرف هزینهای وسعت این استخر افزایش یافت و فضاسازی انجام گرفت و محیط آمادهٔ پذیرایی از گردشگران به ویژه میهمانان تابستانی همدان شد.

استخر پیش ساخته اینتکس , سبد قرص کلر برای انداختن قرص ضد عفونی کننده در داخل آن ، روکش استخر برای جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل آب استفاده نمایید . برای تمیز نگه داشتن استخر پرتابل حتما از قرص کلر و سبد کلر و پمپ تصفیه استفاده کنید. سیم کشی استخر ، مرحله بسیار مهم و نیاز به دقت بالا قبل از پوشش استخر ، برای استفاده برق به داخل کاسه استخر جهت تخلیه آب ، تصفیه آب و چراغ استخری و روشنایی زیر آب به سیم کشی مناسبی برای انجام تاسیسات الکتریکی و تامین نیروی برق مورد نیاز میباشد . گود برداری محل استخر یکی از مهمترین عملیاتهای پروژه ساخت استخر میباشد ، چرا که ادامه روند نصب صحیح و اصولی سایر اجزا و تاسیسات و ملزومات استخر به نحوه عملکرد گود برداری اولیه بستگی دارد . اتصالات مستحکم ، نردبان ریلی جهت امنیت بیشتر کودکان در صورت عدم استفاده از استخر ، پمپ تصفیه آب ،زیر انداز جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی و مهار اشیا تیز برروی زمین هنگام راه اندازی اولیه استخر و روکش استخر جهت صرفه جویی در مصرف آب به جهت تمیز نگه داشتن آب و عدم تعویض آب و بسته بندی مناسب و استاندارد ، کیسه حمل و قیمت مناسب و همچنین چاپ بسیار زیبای سرامیکی ظریف داخل استخر موجب شده تا این استخر خانوداگی اینتکس یکی از پرفروش ترین ها ازمحصولات اینتکس به شمار بیاید.در کف این استخر دریچه ای برای تخلیه آب تعبیه شده که عمل تخلیه آب را آسان کرده است .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن