کسب و کار اهداف COVID-19 صورتحساب به عنوان "کار قاتلان'

یک ربع قرن پیش — و نه به طور ناگهانی — کالیفرنیا آغاز شد و به سرعت در حال تغییر از دو حزب دولت را چه شد مطلق ت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 اردیبهشت 1399

یک ربع قرن پیش — و نه به طور ناگهانی — کالیفرنیا آغاز شد و به سرعت در حال تغییر از دو حزب دولت را چه شد مطلق تسلط یک حزب دموکرات.

دلایل است که تحول هنوز در حال بحث است اما سیاسی واقعیت زندگی در این کشور پرجمعیت ترین ایالت در هیچ جا بیشتر آشکار از دولت و کنگره آمریکا یک عرصه برای دوئل بین رقابت منافع اقتصادی.

گروه های کسب و کار خود را بازی دفاع در برابر یک کوارتت از دشمنان نزدیک تراز وسط قرار دارد با تسلط دموکرات ها — اتحادیه های کارگری در محیط زیست, طرفداران مصرف فعالان و وکلای صدمه شخصی — به خصوص پس از یک کسب و کار-دوستانه جمهوری خواه فرماندار پیت ویلسون موفق شد توسط دموکرات خاکستری دیویس در سال 2000.

یک الگوی توسعه یافته است. سالانه چهار گروه را معرفی قانونی خود برنامه و کالیفرنیا اتاق بازرگانی و دولت منجر لابی کسب و کار را انتخاب کنید چند دوجین از کسانی که آن را به عنوان پر هزینه ترین یا پر دردسر و برچسب آنها را "کار killers."

همراه با کشت متوسط pro-کسب و کار و قانون گذاران آن بوده است قابل ملاحظه ای استراتژی موفق برای اتاق و متحدان آن است. سال پس از سال, تنها چند اسکناس قرار داده شده در لیست را ساخته اند آن را به قانون است. بسیاری از آنها زمین تا رسمی و بدون رای در قانون گذاری ماشین آلات برخی از آنها اصلاح شده برای ریختن برچسب و فرمانداران از هر دو طرف تمایل به وتو چند که رسیدن به آنها.

از سال 1997 و زمانی که برنامه آغاز شد "شغل قاتل" برچسب اعمال شده است به 761 صورتحساب و فقط 62 شد قانون با 92 درصد کشتن نسبت.

2020 جلسه قانونی است و بر خلاف هر گونه دیگر با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. مجلس احتمالا برای حدود دو ماه به عنوان بخشی از یک ایالت مستند برای مقابله با بحران و آن را به عنوان reconvened این ماه قانونی رهبران قرار تنگ محدودیت در تعداد و موضوع صورتحساب آنها می روند.

آن را نیز تحت تاثیر اتاق بازرگانی سالانه قاتل کار ورزش است. وجود دارد فقط 10 اقدامات در آن سال 2020 لیست بسیاری از آنها مرتبط با این بیماری همه گیر و/یا مزایای کارگران که اشتغال متاثر از بحران است.

سه نفر از صورتحساب خواهد گسترش پوشش غرامت کارگران مزایایی که در تامین مالی توسط کارفرمایان — تقریبا موازی رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom فرمان که بیمار کارگران تلقی می شود ضروری خواهد بود واجد شرایط برای مزایای بدون نیاز به اثبات آنها آلوده شدند ،

با پتانسیل سالانه هزینه های در حال اجرا به بسیاری از میلیاردها دلار کارفرمایان مخالف پتو شل شدن غرامت کارگران واجد شرایط بودن گفت: آن را در بهبود اقتصادی مشکل تر است.

همان استدلال پیشرفته در برابر یکی از 10 لایحه که پیاده روی مزایای بیمه بیکاری که همچنین تامین مالی توسط کارفرمایان از طریق مالیات حقوق و دستمزد و دو نفر دیگر که گسترش حقوق کارکنان به برگ نبود.

در حالی که تعداد و تمرکز صورتحساب در این سال نسخه از کار قاتل لیست تغییر کرده است یکی از عوامل همان باقی می ماند: برجستگی Assemblywoman Lorena Gonzalez سن دیگو دموکرات.

Gonzalez سابق اتحادیه کارگری رسمی شده است یکی از معدود قانونگذاران به یک موفقیت رکورد گرفتن صورتحساب خود تصویب رسید با وجود اینکه با توجه به شغل قاتل لقب و آشکار غرور و افتخار در این واقعیت است. او دارای دو اسکناس در سال 2020 لیست یکی از سه حال گسترش کارگران جبران خسارت و مزایای دیگری که نیاز به شرکت مقامات به پرونده, مجازات شهادت دروغ, که آنها را نقض نمی کند هر دولت و قوانین کار.

مجلسی می گوید: این لایحه به مقدار "عمومی بشود از شرکت ها و تداخل با تشکیل شرکت بر اساس دلخواه مشخص نیست و ناعادلانه استاندارد."

در نتیجه سالانه نبرد آغاز می شود.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentarytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن