آتش نشانان در مونتری پارک مشغول به کار به douse شعله های آتش که سوخته در قلم مو در نزدیکی یک مجموعه ای از خانه ها و ساختمان های دیگر در بعد از ظهر سه شنبه, مقامات گفت.

در میان گرم و خشک است شرایط آتش سوخته حدود دو هکتار در نزدیکی یک دستگاه خانه در سال 2000 بلوک ابجو رانندگی فقط در شرق 710 آزادراه گفت: لس آنجلس مقامات آتش که در حال کمک به مونتری پارک آتش.

دو شهرستان موتورهای آتش وارد صحنه مورد 3:40 بعد از ظهر گفت: Austin بنت نماینده شهرستان با آتش است. یک county fire هلیکوپتر buzzed سربار ساخت قطره آب در شعله های آتش.

اخبار فیلم از ان بی سی لس آنجلس نشان داد سوزش آتش در امتداد تپه پوشیده از چمن در نزدیکی یک مجموعه ای از خانه های, اما در حدود 5 بعد از ظهر شعله های آتش به نظر می رسد تا حد زیادی خاموش.

درجه حرارت در L. A. شهرستان رسیده و به 90s در روز سه شنبه. همراه با رطوبت کم هوا ثابت یک دستور برای یک سیل کوچک آتش سوزی. صبح روز سه شنبه یک شعله های سوخته پشت هالیوود باول که ماموران آتش نشانی به سرعت موجود است.

یک روز قبل از آن کوچکتر آتش سوزی در L. A. شهرستان سوخته لیک ویو تراس Elysian پارک Eagle Rock, Lake Balboa و ال Sereno اما به سرعت موجود است.

بزرگتر آتش سوزی شکست در شهرستان ریورساید با 97 هکتار فروغ در نزدیکی دریاچه ماتیوز حدود 80 درصد موجود شنبه صبح, مقامات گفت. یکی دیگر از آتش سوزی در نزدیکی لیک ال سینور که رشد به حدود 27 هکتار به 100 درصد موجود شنبه شب.

نویسنده کارکنان ناتانیل پرسی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو