آوردن سلامتی به بدن: بهار هک

زمستان به پایان رسیده است. در حال حاضر که فصل بهار فصل تولد دوباره و تجدید. آن است که زمان مناسب برای انجام برخی از پاکسازی بدن و ذهن و روح. و چه بهتر از راه برای انجام آن از با الهام از 5000 سال از طب سنتی چینی (TCM)?

طب چینی و فلسفه دولت است که هر جنبه ای از جهان مرتبط است Wu Xingیا پنج عنصر. این فلز و چوب و آب و آتش و زمین است. آنها جریان با زمان فقط به عنوان آنها در درون ما جریان.

جاست فصل بهار همراه است با عنصر چوب است. درختان شروع به جوانه گل شروع به شکوفه. آن است که یک لحظه در این سال که طبیعت تجارب جدید رشد و تجدید. شما می توانید هماهنگ با طبیعت با تقویت سلامت خود را درگیر در فعالیت های ذهنی و پرورش عاطفی خود را به خوبی بودن. اما چگونه ؟

با توجه به TCM بهار همراه است با کبد و کیسه صفرا. شما انتظار می رود که عملکرد این اندام ها را در کانون توجه خواهد بود در حال حاضر. از آنجایی که آنها در خدمت به حذف سموم از بدن, در حال حاضر زمان به برگرد تا بدن خود را و تمرکز بر حمایت از عملکرد خود را.

در اینجا چند راهنمایی برای بهبود رفاه در بهار:

1. برای سبزها

سبز رنگ بهار; ترش عطر و طعم است که متناظر با آن طعم و مزه. این به این معنی شما باید اضافه کردن سبزی به رژیم غذایی خود را مانند کاهو, برگ چغندر, کلم, شاهی, chickweed و منداب. این سبزیجات دارای اجزای قدرتمند است که پاک کردن کبد. همچنین, فراموش نکنید که ترش مزه مواد غذایی مانند سرکه, لیمو ترش, لیمو و انار و غذاهای تخمیر شده. فقط یک نکته — یک سالاد گیاهی و اضافه کردن سرکه و لیمو, قدرتمند, دسته کوچک موسیقی جاز است که شامل هر دو رنگ سبز و ترش را در یک ظرف سالم!

(Image via pixabay / CC0 1.0)

شما می توانید سالاد و لباس آن را با سرکه یا لیمو به ” سبز ” و ” ترش ” با هم در یک ظرف. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

2. امکان استفاده از بهار طبیعی افزایش

بهار به ارمغان می آورد افزایش طبیعی به بدن است. حتی بدون قهوه به شما انرژی کافی برای انجام برخی از فعالیت های فیزیکی است. این زمان خوبی برای از خواب بیدار اوایل قرار داده و خود را در حال اجرا کفش و برای تنه زدن به بیدار کردن بدن خود را. احیای عضلات و عرق کردن سموم تحریک سروتونین در مغز و انرژی خود را به خون و سیستم لنفاوی.

3. شانه چمدان عاطفی

طب سنتی چینی می گوید که وقتی که می آید به احساسات منفی از همه ارگان های مهم کبد را تحت تاثیر قرار. دلیل این است که کبد یک یین ارگان مسئول جریان خون و احساسات. ناسالم کبد و یا بیش از حد فعال می تواند یکی از علت پریشانی عاطفی. آنچه شما می توانید انجام دهید این است که خوردن مواد غذایی مناسب هدف قرار دادن ارگان رفتن در خارج از منزل و لذت بردن از طبیعت تفکر معاشرت و ملاقات با افراد جدید و یا مجدد با دوستان قدیمی و اجازه رفتن از احساسات سنگین. البته با CCP coronavirus شیوع جلسه چهره به چهره ممکن است راست, در حال حاضر, اما اتصال از طریق وسایل دیگر مانند اینترنت است.

4. به چشمان خود استراحت

اگر شما فکر می کنم شما چشم و کبد به طور کامل نامربوط به یکدیگر به دلیل مواضع خود در بدن فکر می کنم دوباره. همانطور که در TCM سلامت چشم متصل است به انرژی کبد است. اگر شما کار زیاد چشم خود را با صرف تمام روز در مقابل از کامپیوتر و سپس کبد خود را تحت تاثیر قرار خواهد شد به عنوان به خوبی. علاوه بر دادن نیست چشم خود را به برخی از بقیه است و به طور کلی بد است. بنابراین برخی از زمان از اسباب بازی های خود را. شما نیز می توانید با نگاه کردن به رنگ سبز پس با توجه به روانشناسی مردم سبز با آرامش و طبیعت است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

با توجه به TCM سلامت چشم متصل است به انرژی کبد است. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

5. آزادی خلاقیت خود را

بهار همه چیز در مورد جنبشبرنامه ریزی و حرکت رو به جلو. وجود این تکان خوردن از خلاقیت هر فصل می رسد. پس از انجام روزانه تمرینات فیزیکی و روانی فعالیت هستند علاوه بر خوش آمدید به جدید خود را معمول است. پس پیش بروید و خواندن کتاب ساخت چیزی نوشتن شعر حل پازل و شرکت در فعالیت های دیگر که مغز شما را تحریک کند!

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

یک استاد واقعی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>