صبحانه ویژه: چگونه به طبخ شگفت انگیز تخم مرغ (+جایزه دستور)

تخم مرغ بسیار آسان است و نیاز به حداقل یا بدون مواد اضافی و بیشتر را به کمتر از سه دقیقه به آماده (پخته را نسخه بودن استثنا). آنها به خوبی با فقط در مورد هر چیزی. آنها حتی خوب با هیچ چیز دیگری. آنها بسته بندی شده با کیفیت بالا و پروتئین صفر کربوهیدرات و ویتامین های ضروری و مواد معدنی برای دریافت یک شروع برای یک روز پر مشغله است. اگر شما در حال تلاش برای ماندن در شکل آنها برای بافت های عضلانی تعمیر. در اینجا lowdown در سه تخم مرغ دستور العمل های شما می توانید ظرف برای سریع انرژی صبحانه.

1. بخارپز تخم مرغ

چه چیزی باعث می شود یک بخارپز تخم مرغ بزرگ به غیر از رمان طعم و مزه است که آن را شامل بسیار کمی تکنیک و فقط برخی از شیر به عنوان یک عنصر اضافی. آن را نیز فوق العاده سریع را برای کسانی که مشغول صبح. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم وجود دارد بدون روغن درگیر است که یک جایزه بزرگ اگر شما به کل بازی.

اولین بار, ماهوت پاک کن زدن تخم مرغ در یک کاسه است. شروع به اضافه کردن شیر در حالی که شما در دستگاه های همزن – و نه بعد و نه قبل از. آماده سازی یک ظرف و پر کردن آن با آب است. در حال حاضر جای خود را در کاسه whisked تخم مرغ ها را در یک سبد بخار پز با درب و مجموعه ای بیش از تابه. صبر کنید کمی کمتر از پنج دقیقه و voila… تخم مرغ شما آماده است! شما می توانید با استفاده از انتخاب خود را از ادویه و یا فقط چوب با نمک و فلفل. بهترین از همه, شما می توانید به طور مستقیم از کاسه.

2. پوشیده با نان کوکوی گوجه فرنگی

وجود دارد بسیار کمی از مردم در این سیاره است که می گویند هیچ به از نان تست کره و غنی املت. را پوشیده با نان کوکوی گوجه فرنگی است که فقط یک چرخش در این محبوب صبحانه انتخاب کنید. دوباره, آن را سریع برای آماده سازی است. این نیز بسیار آسان به رسیدگی, اگر شما یکی از کسانی که multitaskers که تقاضا صبحانه بر روی بروید. مواد مغذی آن را می سازد برای صبحانه کامل به دلیل آن را به شما می دهد یک بالا کربوهیدرات وعده غذایی پروتئین بالا بنابراین شما می توانید پس از روز خود را با مزه است.

(Image: Screenshot / YouTube)

سعی کنید ساخت یک املت اگر شما می خواهید یک بالا و کربوهیدرات بالا و پروتئین در وعده غذایی که شما آماده برای رفتن پس از روز خود را با مزه است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

همه شما باید انجام دهید اضافه کردن برخی از خرده نان یا ریز برش مربع برش نان را بر روی خود را تازه تهیه املت. شما می توانید اضافه کردن در برخی از تازه خرد شده و پیاز و برخی از فلفل یا متوسط فلفل سیاه و سفید و نازک برش گوجه فرنگی را به املت برای غنای بیشتر.

3. تخم مرغ نیمرو

رفتن به صبحانه قهرمانان: تخم مرغ نیمرو شده اند اصلاح شده در راه بی نهایت. احتمالا وجود دارد یک تنوع مختلف این نسخه از تخم مرغ برای هر 5 مایل شما راه رفتن در هر نقطه بر روی این سیاره است. فقط آن را بسیار آسان به بازی در اطراف با. اما هیچ چیز ضربان کلاسیک درهم تخم مرغ صبحانه. همه شما نیاز دارید این است که یک قاشق غذاخوری کره بدون نمک, سه تن تخم مرغ و برخی از حلال نمک و فلفل که تازه زمین.

راز کامل تخم مرغ نیمرو نهفته در دستگاه های همزن. این باید انجام شود در یک کاسه بزرگ است که تسهیل باز دایره نوردد خود را ماهوت پاک کن زدن. اگر شما لازم نیست که یک ماهوت پاک کن زدن یک چنگال می خواهد این کار انجام می شود فقط به عنوان کاملا. توقف دستگاه های همزن هنگامی که شما ببینید که خود مخلوط کرده و حتی گسترش رنگ خود را و شروع به کف کردن.

(Image: Screenshot / YouTube)

راز کامل تخم مرغ نیمرو نهفته در دستگاه های همزن. (تصویر: Screenshot / YouTube)

اضافه کردن کره به گرم ماهی تابه نچسب بیش از یک میان شعله کم. پور را whisked مخلوط تخم مرغ را به تابه و بعد کره ذوب شده به طور کامل. شما نیاز به یک لحظه صبر کنید برای مخلوط را به مجموعه ای در ماهی تابه. سپس با یک قاشق چوبی فشار آبریزش مخلوط سمت مرکز در حالی که چرخش pan. در آن را نگه دارید تا زمانی که شما لازم نیست هر بیشتر آبریزش مخلوط را در ظرف سمت چپ. گرفتن تخم مرغ ها را خاموش گرما نم نم با مقداری نمک و فلفل و خدمت!

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

5 حس مشترک اقدامات احتیاطی برای محافظت از خانه خود را از CCP ویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو