پسران والیبال برجسته ارشد: برایان کنلس La Serna

دره سان Gabriel روزنامه گروه انتخاب برجسته ارشد از هر بهار ورزش به عنوان یک راه برای افتخار بالا دانشجو-ورزشکاران که نمی توانید شانس خود را برای تکمیل نهایی دبیرستان فصل به دلیل COVID-19.

پسران والیبال برجسته ارشد: برایان کنلس La Serna

شما باید برای برش از پارچه های مختلف اگر شما بازی پسران والیبال در La Serna دبیرستان برای احترام مربی Monique Guyton. او خواسته های هر بازیکن کار سخت و بازی برای یکدیگر شدید محیط زیست است که این ورزش نیاز به.

برایان کانالس به دست آورده احترام هر کس در این تیم در نظر گرفته است که یکی از تیم های برتر در each one teach one منطقه است.

بازی Libero موقعیت نیاز به بازیکن برای قرار دادن کنار هر قبلی احساسات. شما باید برای بازی مهم نقش حمایت برای خارج hitters به طور مداوم ارائه غرش می کشد و باید حفاری کشد از تیم مقابل را در خارج از hitters.

کانالس که بیشتر برای یک تیم است که برنده یک دل ریو لیگ قهرمانی برنده چشمگیر 22 بازی و پیشرفته به CIF-SS Division 4 یک چهارم نهایی.

او نام این تیم بهترین بازیکن دفاعی به دست آورده و یک نقطه به عنوان تیم اول همه دل ریو لیگ انتخاب شده است. او به همه نشان داد که او تا به حال آموخته درس های خود را خوب از برادر بزرگتر خود اندرو که او نیز یک standout بازیکن در La Serna.

از Lancers به خوبی در راه خود را به تبدیل شدن به یک مدعی جدی برای یک بخش 3 مقطعی عنوان در اوایل سال 2020 فصل با چشمگیر 8-2 رکورد. دو ضرر و زیان شدند و به لوس آلتوس در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان برترین تیم در شرق منطقه از دره سان Gabriel و به یوکایپا در فینال این ساحل طولانی دعوتی مسابقات است.

در وسط همه جنون بود کانالس که او نیز در خارج بازی hitter وظیفه در علاوه بر این به Libero. در اتصالات راه برای نشان دادن قدردانی خود را برای تلاش های خود را کنلس داده شد این تیم لنسر جایزه در پایان فصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de