پسران دو و میدانی برجسته ارشد: Tianhao Wei جنوبی پاسادنا بالا

دره سان Gabriel روزنامه گروه انتخاب برجسته ارشد از هر یک از بهار ورزش به عنوان یک راه به افتخار برخی از دانشجویان ورزشکار که آیا فرصتی برای نرمال و تکمیل نهایی دبیرستان فصل به دلیل COVID-19.

پسران دو و میدانی برجسته ارشد – Tianhao Wei جنوبی پاسادنا بالا

در میدانی آن چه شما در رویدادهای مهم است که تعریف مسیر از دبیرستان خود را حرفه ای. هیچ ورزشکار کاملی که بیش از جنوبی پاسادنا بالا نخبگان بلوز Tianhao وی.

در دو سال وی انجام شده بیشتر از منطقه پیگیری ورزشکاران را در چهار سال. او دانشجوی سال دوم فصل وی اعلام کرد: ورود او به صحنه برنده شدن در یک CIF جنوبی بخش بخش 3 عنوان در پرش سه گام.

وی نشان داد استعداد چشمگیر در هفته بعد را CIF-SS کارشناسی ارشد, دیدار, جایی که او واجد شرایط برای مسابقات قهرمانی کشور با مقدماتی پرش در آخرین تلاش. وی کار شده و اولین حضور خود را در دولت, دیدار, در پایان در مکان پنجم.

جنوبی پاسادنا را Tianhao وی رقابت در پرش سه گانه در طول روز دو تا از Arcadia دعوتی در Arcadia دبیرستان در شنبه 6 آوریل 2019. (عکس توسط Trevor, تمبر, عکاس)

2019 کمپین به ارمغان آورد یک مجموعه جدید از چالش برای وی. این اولین بار بود که این بار از انتظارات کاهش یافت و در وی. هنگامی که شما زن و شوهر که با یک مصدومیت همسترینگ که او رنج می برد در آغاز سال وجود دارد بیشتر نگرانی از امید زمانی که وی پا بر روی باند فرودگاه در Arcadia دعوتی.

“من می دانم که من نمی تواند عصبی” وی گفت: قبل از دیدار با. “من عصبی بود دو سال پیش و آن را به من انداخت. فقط شاهد جهش بزرگ قبل از شما بیرون رفتن و پرش بزرگ برای من است. این چیزی است که آرکادیا برای من برای آماده سازی برای دولت دیدار خواهد کرد.”

وی بیش از زندگی تا اعتیاد به مواد مخدره به عنوان او به پایان رسید در مقام سوم در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده رویداد پرش با 47-پا 11.75 اینچ است. “من فقط می خواهم من همسترینگ به درمان و بازگشت به آن” Wei گفت. “من خیلی خوشحال هستم که من ضربه شخصی بهترین علامت و من می دانم که من می توانید پرش و حتی بیشتر.”

او که در CIF دولت دیدار یک ماه بعد زمانی که او به پایان رسید و در جایگاه سوم با یک پرش از 48-0.25. وی در نظر گرفته شد یک مدعی جدی برای برنده شدن یک دولت عنوان این فصل است اما این اهداف بودند را کنار بگذارند وقتی فصل لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

وی دارای امضا شده با دانشگاه کلمبیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de